قیمت خرید و فروش چای لاهیجان

قیمت خرید و فروش چای لاهیجان

قیمت خرید و فروش چای لاهیجان در بازار چند است؟ قیمت چای بهاره در سال 98 نسبت به 97 تفاوت فاحشی داشته؟ مرکز چای ارگانیک ایرانی بهترین انواع چای سیاه و چای سبز ممتاز، سرگل، شکسته، قلم و… شمال لاهیجان را مستقیما در سراسر کشور پخش و عرضه می نماید.

اهمیت به نوشیدن چای انقدر در بین ما ایرانی ها بالاست که حتی در زمان سردرد و خستگی یک روز پرمشغله، هیچ چیز به مانند آن نمی تواند مسکن خوب و التیام بخشی محسوب شود. اما در مورد این نوشیدنی چه می دانید؟ به طور کل با تصوری که در بین عموم جامعه وجود دارد هر چایی را که سریعا آماده و رنگ دهد را چای خوبی می شناسند و هماره در صدد خرید این چای در بازار می باشند. خرید و فروش چای در دنیا یکی از معاملات رایج شناخته شده و به دلیل دسترس بودن از قیمت خوب و مناسبی نیز بعد آب برخوردار می باشد. تنوع چای را امروز می توان در حد بالا دانست که از آن به طرق مختلف و طبق آیین و سنن متعلقه مورد مصرف قرار می گیرد.

قیمت خرید و فروش چای لاهیجان

چای در لاهیجان

چای در ایران از زمان های دور به دلیل موقعیت قرار گرفتن آن در مسیر جاده ابریشم مورد استفاده قرار می گرفته، اما کاشت و تولیدش از طریق ورود بذر و نهال و آزمایش در منطقه لاهیجان آغاز و تاکنون این صنعت پررونق در کشور و تنها در نواحی شمال پابرجا می باشد. چایکاری در لاهیجان از شغل های معیشتی بسیاری از خانوار ها بوده و باغات چای علاوه بر ارتفاعات صعب العبور در نقاط همجوار هم دیده می شود.

در سه فصل موقعیت برداشت چای مهیا است که با توجه به آن چای های حاصله را با عناوین چای بهاره، چای تابستانه و چای پاییزه می خوانند. تولید چای به شیوه کارخانه ای در این منطقه صورت گرفته و گاها کشاورزان متبحر لاهیجانی خود در منزل به شیوه کاملا سنتی و زحمات بسیار اقدام به آماده سازی چایی با عنوان چای دستی یا محلی سیاه می نمایند که قیمت خرید و فروش چای لاهیجان دستی اصل بالاتر از نمونه های کارخانه ای است.

 

قیمت خرید و فروش چای لاهیجان

چای سرگل بهاره لاهیجان چیست؟

در آغاز بهار و نیمه دوم فصل بهار که باغات چای آماده برداشت هستند برگ های جوان و تازه بهترین حالت ممکنه را دارا هستند که پر از خاصیت و فواید فراوان و دارای میزان رایحه بالایی بوده و چای حاصل از این برهه را با نام چای سرگل بهاره می خوانند که تنها در همین زمان قابل برداشت است و در چین های بعدی آن را نخواهیم داشت. قیمت خرید و فروش چای لاهیجان از نوع سرگل با توجه به نوبرانه بودن و کیفیت بالا گران تر از سایر چای ها می باشد.

بیشترین حجم تولید چای در لاهیجان متعلق به کدام چای هاست؟

 • چای سیاه
 • چای سبز

قیمت خرید و فروش چای لاهیجان

عواملی که به موجب آن چای لاهیجان خاص و منحصر به فرد شمرده می شود کدامند؟

 1. عدم استفاده از سموم و آفت کش در باغات چای
 2. عدم استفاده از اسانس های غیر مجاز و رنگ در چای
 3. طبیعی و خالص عرضه شدن چای این شهر
 4. نظارت های خاص و شدید سندیکای چای با وجود آن در این شهر
 5. تجربه بالای کارخانه داران در تولید و چایکاران در انتخاب و چیدن برگ چای
 6. کیفیت اثبات شده چای به لحاظ رنگدهی و رایحه

قیمت چای بهاره در سال 98 نسبت به 97 تفاوت فاحشی داشته؟

با توجه به افزایش طبیعی اجناس در بازار بالطبع شاهد افزایش قیمت چای بهاره لاهیجان درسال 98 نسبت با سال 97 بوده ایم که در سال 98 اندکی افزایش قیمت فاحش تر بوده و چای بهاره لاهیجان در بازار بیرون از این شهر تا قیمت های 120 هزار تومن نیز به فروش رسیده است.

قیمت چای فله لاهیجان

از آنجا که کارخانه های چایسازی بسیاری در شهر لاهیجان فعالیت دارند و چای تولید شده فله ای آن از ارزش قیمتی کمتری برخوردار است لذا می توان قیمت های ارزان و مناسبی از چای ها را در این نقطه جستجو کرد. برداشت چندم بودن چای، نوع چای، حجم سفارش می توانند در قیمت خرید و فروش چای لاهیجان تاثیر بسزایی را داشته باشند. چنانچه از خریدارن عمده و جزیی چای اصیل لاهیجان هستید و قصد خرید دست اول چای را دارید با شرایط مهیا شده می توانید حجم مورد نظر را به کارشناسان مربوطه ارائه و از قیمت های مناسب بهره مند شوید.

 • واسطه ها
 • حجم سفارش
 • نوع چای
 • فاصله های موجود بازار ها از هم
 • میزان محصول به دست آمده
 • حجم تقاضای بازار

در مخدوش کردن و افزایش قیمت ها کماکان تاثیر داشته اند.

قیمت خرید و فروش چای لاهیجان

فروش عمده چای لاهیجان

فروش عمده چای سیاه و چای سبز لاهیجان بخش مهمی را سالانه شامل می شوند. خریداران همواره می دانند که چای های لاهیجان از اصالت خاصی برخوردار بوده و می توان به ثبات کیفیت آن اطمینان کامل داشت از این رو حجم تقاضای بالایی را شامل می شود و فروشندگان نیز در صدد تهیه این چای می باشند. جهت دریافت سفارشات عمده و ارسال سریع سفارشات به سراسر کشور کارشناسان و مشاورین مجموعه همواره آماده هرگونه همکاری با شما عزیزان می باشند.

خرید بهترین مارک چای لاهیجان

برند بودن چای می تواند علاوه بر جلب رضایت مشتریان خاص این مورد شناخت و معرفی تولید کننده را بیش از پیش نموده و افزایش فروش را در پی داشتن کیفیت به همراه داشته باشد. امروزه برند های خوش آوازه ی ایرانی در حال رقابت در بازار هستند که برای خرید بهترین مارک چای لاهیجان می توان از مراکز فعال فروش در این نقطه اقدام به تهیه و تامین نمود. هم اینک برند های معتبر و خوش نام این شهر علاوه بر بازار چای داخلی دستی در صادرات داشته و سالانه حجم بالایی از سفارشات برون مرزی را آماده و راهی می نمایند.

قیمت خرید و فروش چای لاهیجان

قیمت خرید و فروش چای لاهیجان

در نهایت خرید و فروش و مبادلات چای در بازار می توان فاکتور قیمت را تعیین کننده حجم سفارش و یا عدم سفارش دانست. عوامل دخیل در این امر را می توان بسیار دانست اما مرکز پخش چای ایرانی می تواند شما را از قیمت به روز و مناسب بهره مند نموده تا انتخاب شایسته و به جایی را انجام نمایید. قیمت های درج شده در جدول زیر به صورت جزیی بوده و جهت سفاشات خرید عمده بهتر است با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل لاهیجان 60000
چای سیاه ممتاز لاهیجان 50000
چای سیاه شکسته  لاهیجان 40000
چای سیاه قلم لاهیجان 35000
 چای سیاه قلم بدون چوب لاهیجان 45000
چای سبز زرین لاهیجان 60000
چای سبز ممتاز لاهیجان 50000
چای سبز قلم کم چوب لاهیجان 45000

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com