مرکز فروش چای شمال در تهران

مرکز فروش چای شمال در تهران بهترین چای اعلای سیاه و سبز را از کارخانجات برتر چایسازی عرضه و پخش می نماید. آیا می دانستید که خرید اینترنتی چای در مرکز چای ارگانیک ایرانی انجام می پذیرد؟ آیا تاکنون قیمت فروش چای شمال را از این مجموعه و مرجع تخصصی چای جویا شده اید؟

مرکز فروش چای شمال

بازار چای یکی از فعال ترین مراکز دنیا محسوب می شود که در آن مبادلات پیاپی و تنوع چای های عرضه شده بسیار می باشد. فروشندگان چای برای اینکه بتوانند مشتریان خود را راضی بدارند لذا تنوعی از برند ها را گلچین و با توجه به سلایق و بازار منطقه به فروش می رسانند. در کشور ما چای علاوه بر اینکه قابلیت کشت و تولید را دارا است اما چون حجم تولید کم و کفاف کل سال را نمی دهد لذا شاهد واردات چای در برهه های مختلف زمانی در کشور هستیم. تهران به عنوان بزرگترین مکان عرضه کالا ها در کشور به عنوان یک نقطه مهم اقتصادی محسوب می شود که علاوه بر جمعیت بالا و تقاضای بالای محصولات می تواند مرکزیت مهمی جهت پخش چای به سراسر شهر های ایران به حساب آید.

مرکز فروش چای شمال

چایکاری در شمال

گیاه بی خزان چای در شمال ایران یعنی در دو استان گیلان و مازندران کشت می شود به دلیل وجود باغات گسترده چای در این نقاط لذا می توان کارخانه های چایسازی فعالی را شاهد بود که در نزدیک باغات مستقر بوده و چای را به شکلی خالص و بدون افزودنی تولید می نمایند. سه فصل بهار، تابستان و پاییز از فصول مهم برداشت چای برای چایکاران و کارخانه داران می باشد و شغل چایکاری یکی از راه های امرار معاش توسط بسیاری از خانواده های گیلانی و مازندرانی است. شهر لاهیجان با قدمت ترین شهر در زمینه کشت و آماده سازی چای بوده و با نام مرکز فروش چای شمال به خوش آوازگی مشهور و نامدار می باشد.

اسامی رایج چای شمال

 • سرگل (زرین) (سرچین)
 • ممتاز
 • شکسته
 • قلم
 • باروتی
 • خاکه

مرکز فروش چای شمال

ویزگی مختص چای شمال

 1. خوش طعم
 2. خوش رنگ
 3. کاملا طبیعی
 4. دیر دم
 5. عدم وجود اسانس و رنگ در چای
 6. عدم سمپاشی باغات
 7. زلالی و شفافیت چای پس از دمکشیدن در فنجان به خاطر استفاده نکردن از افزودنی

فروش چای شمال فله

در ابتدا که چای ها خشک و آماده می شوند به صورت فله هستند که یا بدین صورت عرضه و یا جهت بسته بندی به مراکز مختلف ورود می یابند. به دلیل نزدیک تهران به نقاط چایخیز لذا می توان مرکز فروش چای شمال در تهران را گزینه خوبی جهت فعالیت دانست. در اینصورت یا می توان چای های مورد درخواست را مستقیم از نقاط چایخیز شمال تهیه نمود و یا می توان از بازار مرکزی تهران آن را تامین نمود.

مرکز فروش چای شمال

مرکز فروش چای شمال در تهران

با توجه به درخواست بالای چای در تهران و موقعیت خوب این شهر جهت عرضه چای خالص لذا مرکز فروش چای شمال در تهران و تمام شهر های ایران اقدام به توزیع مستقیم و بی واسطه چای نموده تا خریداران بتوانند چای سنتی و اعلای ایرانی را با کیفیت درجه یک و تولید تازه سال دریافت نمایند.

قیمت فروش چای شمال در سراسر ایران

حتما همه شما به دنبال خرید بهترین چای هستید، هرچه چای خالص تر خاصیت و فواید بسیاری را به دنبال خواهد داشت. با توجه به سلامت چای شمال قیمت فروش آن نیز از انواع نمونه های خارجی موجود در بازار ارزان تر می باشد. مرکز فروش چای شمال چای ممتاز و درجه یک را با قیمت واحد و یکسان در سراسر ایران ارائه می نماید تا شما بتوانید بی دغدغه با حاشیه سود مناسب آن را در اختیار داشته باشید.

مرکز فروش چای شمال

خدمات مرکز فروش چای شمال

 • ارسال مستقیم چای
 • تضمین کیفیت چای
 • ارائه تنوع محصول چای
 • نرخ ارزان تر
 • سرعت در جابه جایی
 • فروش عمده و جزیی چای
 • تهیه و تامین چای صادراتی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com