قیمت چای بهاره لاهیجان (انواع چای گیلان)

چای بهاره بهترین چای ایرانی موجود در بازار نام دارد. قیمت چای بهاره لاهیجان از طریق مرکز چای ارگانیک ایرانی به شکل دست اول و به قیمت درب کارخانه اعلام می گردد. فروش اینترنتی مرغوب ترین انواع چای گیلان به شکل فله ای و درجه یک کلی و جزیی در نمونه های چای سیاه و چای سبز قابل عرضه می باشد.

چای بهاره

چای نمادی مهم و استراتژیک در استان گیلان خوانده می شود که توانسته آن را به بزرگ ترین منبع اصلی تولید چای و صادرکننده آن تبدیل نماید. گیاه چای که از گیاهان بی خزان و همیشه سبز خوانده می شود یکبار کاشته شده و تا 50 سال مجوز بهره برداری بهینه را دارا است و قابلیت برداشت متوالی در طی یکسال و در فصول بهار، تابستان و پاییز را دارا است. در یک فرصت یعنی فصل زمستان اجازه استراحت به گیاه داده تا در بهار بتواند مرغوب ترین کیفیت را از خود با نمایان نمودن برگ های جوان و حاوی کرک بروز نماید.

چای بهاره

چای بهاره چیست؟

تکاپوی چایکاران در بهار برای برداشت برگ های نوبرانه چای به خوبی مشاهده شده و چای به دست آمده به این دلیل که برگ ها کوچک و حاوی مواد مغذی فراوان پس از یکدوره استراحت می باشند دارای رایجه و رنگ بی نظیری است که ارزش قیمتی بالاییی را نیز دارا می باشد. چای بهاره گس و تلخ تر از دیگر نمونه های برداشت شده سال هستند و به لحاظ قیمت در درجه بندی با اسامی خاص قرار دارند تا بتوان به شکل راحت تری نوع چای درخواستی را خریداری نمود.

انواع چای گیلان

 • چای سیاه
 • چای سبز
 • چای سفید
 • چای دستی

اسامی چای گیلان

 • چای سرگل
 • چای ممتاز
 • چای شکسته
 • چای قلم
 • چای باروتی
 • چای خاکه

چای بهاره

دلایل متفاوت بودن کیفیت چای ها

 1. کشت در نقاط مختلف و اقلیم و شرایط جوی و خاکی متفاوت
 2. برداشت نوع برگ ها
 3. فصول مختلف برداشت
 4. سرعت در انتقال برگ های چای به کارخانه
 5. شیوه تولید
 6. نوع چای به دست آمده

چای سرگل بهاره لاهیجان

انواع چای تولید شده در لاهیجان در میان مردم ایران بسیار نام آشنا هستند و چای بهاره سرگل لاهیجان می توان تضمین کیفیت و تقاضا را به طور حتم اعلام نمود زیرا بیشترین رقم مواد مفید و کیفیت را در خود دارا است و مشتریان این چای دریافته اند که این کیفیت را به جرات نمی توان در سایر درجه بندی ها شاهد بود. این چای تنها در بهار قابلیت برداشت داشته و از غنچه و برگ های بسیار شاداب گیاه چای به دست می آید.

چای بهاره

خصوصیات جالب انواع چای بهاره

 1. وزین و سنگیت تر
 2. قیمت بالاتر
 3. دارا بودن زر در چای های تولید شده
 4. رایحه بیشتر
 5. خاصیت بالاتر
 6. تلخی و گسی قابل درک تر
 7. ترد و شکننده تر و دارای میزان ساقه بیشتر به دلیل ترد بودن ساقه و رد شدن از دستگاه

چای بهاره

قیمت چای بهاره لاهیجان

قیمت چای می تواند با توجه به حجم سفاش و نوع چای انتخابی متفاوت باشد. شاید شما در بازار چای با قیمت های گزاف چای بهاره مواجه باشید اما به دلیل عرضه و پخش مستقیم چای در مرجع پیش رو تمامی قیمت ها ارزان تر و کاملا رقابتی و پایین تر از بازار بوده و می توان رنج قیمت انواع چای سیاه و چای سبز لاهیجان را در یک رنج واحد در اختیار داشت.پس بهترین راه حل جهت اطلاع از قیمت چای بهاره لاهیجان ارتباط و هماهنگی با کارشناسان واحد فروش مجموعه بوده تا بتواند انتخاب آگاهانه و با سود خوبی را تجربه نمایید.

فروش چای بهاره گیلان

گیلان را می توان با دارا بودن بیشترین مناطق مستعد چایکاری و تولید چای از مهم ترین منابع و مراکز تامین دست اول چای با قیمت های مناسب و ارزان دانست ضمن اینکه تمامی چای ها خالص و بدون هیچ افزودنی عرضه شده و امروزه از بهترین و سالم ترین چای های دنیا نام دارند. فروش عمده و کیلویی انواع چای اصل و اصیل شمال ایران را از درب کارخانه با شرایط استثنایی برای تمامی متقاضیان در سراسر ایران فراهم تا بتوانید چای بهاره اعلا را با کیفیت عالی و متنوع و میزان درخواستی خریداری نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com