مرکز فروش عمده چای سبز

مرکز فروش عمده چای سبز در سراسر شهر های ایران آماده دریافت سفارشات شما جهت خرید چای فله و بسته بندی با قیمت های مناسب می باشد. چرا چای سبز همانند چای سیاه در بازار صادراتی مورد توجه قرار ندارد؟ برای خرید عمده و متنوع چای از کدام مرکز یا مراکز فروش اقدام می نمایید؟

مرکز فروش عمده چای سبز

نوشیدنی ها نقش مهمی را در حفظ سلامتی بدن ما دارند و با توجه به مصرف بالای آن در طول شبانه روز باید حتما وسواس و حساسیت خاصی را در زمان خرید از لحاظ داشتن سلامتی آن به خرج دهیم. امروزه برای تنوع بخشیدن به طعم نوشیدنی ها انواع اسانس ها و مواد شیمیایی به آن ها افزوده شده که می توانند سلامت فردی جامعه را به خطر اندازند. چای پس از آب از نوشیدنی های سالم و بدون گاز است که نوشیدنش به صورت گرم رایج و انرژی از دست رفته را بازگردانده و نشاط خاصی را به فرد می بخشد. این روز ها بازار چای سبز با خواص شگفت انگیزی که به دنبال دارد و در عصری که چاقی یکی از مشکلات مهم محسوب می شود توانسته جایگاه خاصی را به شکل طبیعی کسب نماید.

مرکز فروش عمده چای سبز

قطب تولید چای سبز ایرانی

فراهم بودن شرایط پرورش چای در برخی از نقاط استان گیلان و مازندران شرایط بهینه ای را علاوه بر تولید چای سیاه برای تولید چای سبز ایجاد نموده است اما تعداد کارخانه های محدودی با توجه به تولید مجزای چای های سیاه و سبز و در نتیجه داشتن دستگاه های مجزا اقدام به تولید این چای می نمایند و قطبیت تولید این چای به لاهیجان با سابقه در این زمینه باز می گردد. انواع چای لاهیجان از کیفیت بالا و قابل رقابتی برخوردار بوده و شرایط ورود به بازار جهانی را دارا می باشند و به عنوان مرکز فروش عمده چای سبز و سایر چای های مشتق از برگ سبز محبوبیت بسیاری دارد.

برای تبدیل برگ سبز به چای سبز چه مراحلی در کارخانه طی می شود؟

  • پلاس یا استراخت برگ ها
  • مالش با دستگاه
  • بخار و خشک کردن سریع برگ ها برای حفظ رنگ سبز
  • سورت و طبقه بندی چای ها
  • بسته بندی

مرکز فروش عمده چای سبز

کیفیت چای به عواملی بستگی دارد؟

  • ماهیت و ترکیب شیمیایی برگ چیده شده
  • نوع بوته
  • شرایط رویش
  • نوع برگ چیده شده به لحاظ تردی و طراوت و غیره
  • عمل آوری دقیق و صحیح چای در کارخانه

چرا چای سبز همانند چای سیاه در بازار صادراتی مورد توجه قرار ندارد؟

در ایران شرایط تولید و آماده سازی چای با توجه به حجم کم تولید و کوچک بودن سطح زیر کشت مشکلات بسیاری را پیش روی این صنعت قرار داده. عدم فعالیت معرفی چای سبز ایرانی در بازار جهانی، عدم فعالیت گسترده در زمینه بسته بندی های شیک و قابل رقابت و هزینه های بالای بسته بندی و تعرفه های گمرکی بالا در این امر بسیار دخیل می باشند و شاید تجاری که سال ها فعالیت خود را در زمینه صادرات چای سنتی سیاه انجام می دهند شاید قدرت ریسک و فعالیت در این زمینه را نمی پذیرند.

مرکز فروش عمده چای سبز

نمایندگی فروش عمده چای سبز گیلان

برای خرید محصول چای نمایندگی های بسیاری در سطح کشور وجود دارند که در حال عرضه و توزیع انواع چای می باشند اما نمایندگی و مرکز فروش عمده چای سبز گیلان با تمرکز در نقاط چایخیز اقدام به فروش مستقیم چای اعلای ایرانی در سطح بازار چای نموده تا بدین صورت از افزایش قیمت و تعداد واسطه های موجود بکاهد. برای سفارش تنوع چای جهت تکمیل سبد فروشگاه، مغازه و… می توان از این فرصت فراهم شده و کاملا مقرون به صرفه بهره مند گردید.

قیمت چای سبز عمده

با آغاز برداشت برگ چای در بهار و نوبرانه بودن چای حاصله لذا قیمت چای اندکی بالاتر از موقعیت های برداشت بعدی خواهد بود اما نمی توان کیفیت را در این نادیده گرفت و انکار کرد. قیمت چای در زمان خرید عمده و کلی برای خریدار از فاکتور های مهم اصلی محسوب می شود که می تواند منجر به سود بالا و یا اندک شود. با توجه به اهمیت به خرید و فروش چای سبز در بازار لذا افزایش کاذب نرخ این چای را گاها شاهد می باشیم که در مراکز اصلی تولید چای دو چای سیاه و سبز به لحاظ قیمت تفاوت فاحشی از هم ندارند. جهت استعلام لیست قیمت چای، مرکز فروش عمده چای سبز ایرانی در لاهیجان همواره با داشتن کارشناسان مجرب و تخصصی در این زمینه همراهتان خواهد بود.

مرکز فروش عمده چای سبز

مرکز فروش عمده چای سبز

با توجه به شرایط رشدی و تولیدی چای در نواحی شمالی و علی الخصوص شهر لاهیجان با داشتن چای درجه یک و اصیل ایرانی لذا با اتکا به این منابع جهت تهیه و تامین دست اول چای و نرخ های ارزان تر می توان اقدام نمود. مرکزیت فروش عمده چای در این ناحیه توانسته رقابت در زمینه تولید و عرضه قیمت های رقابتی را فراهم و نقطه عطف و اطمینانی به جهت خرید چای اصل و ناب ایرانی شود. برای ثبت سفارش چای ممتاز سبز، شکسته، قلم، زرین، باروتی و خاکه سایت و مرجع چای ارگانیک ایرانی همواره همراهتان بوده و می توانید از مشاوره در این زمینه نیز استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com