چای ممتاز

قیمت خرید چای ممتاز شمال

چای ممتاز شمال با قیمت ویژه و کیفیت عالی از طریق فروشگاه اینترنتی چای ایرانی سبب شده تا با استقبال خوب خرید و فروش عمده چای از سمت متقاضیان مواجه شود. چای ممتاز بهاره بالاترین تقاضا را داشته و علاوه بر بخش داخلی در بازار صادراتی چای نیز هواداران بسیاری را دارا می باشد.

در حوزه چای شنیدن نام چای ممتاز به معنای یک چای مورد انتظار با خصوصیات عطر، طعم و رنگ ایده آل است اما آیا تنها داشتن این خصلت ها کافی است؟
در صنعت چای و چایسازی در موارد بسیاری دیده می شود که چای های موجود در بازار با عناوین چای ممتاز و حتی … برای جلب مشتری بیشتر به رنگ و اسانس آغشته شده اند و با توجه به داشتن مضرات فراوان حتی با قیمت های گزافی عرضه و از سمت مشتریان خرید می شود زیرا بسیاری معتقدند که چای ممتاز یعنی یک نوشیدنی با ظاهر خوشرنگ و دیگر هیچ.

چای ممتاز شمال

چای ممتاز چیست؟

این چای بالاترین ویژگی عطر، طعم و رنگ را در بین چای ها دارا است. پیچش دانه های چای ممتاز و وزین بودن آن در هیچ چای دیگری قابل رویت نیست و وجه تمایز این چای با دیگر انواع رده ها می باشد. طعم دلنشین این چای مطالبق با تمام سلیقه ها می باشد.

قیمت خرید چای ممتاز

خاصیت نوشیدن چای ممتاز اصل و طبیعی

 • رفع خستگی
 • شاداب کننده و انرژی بخش
 • دفع سموم از طریق ادرار و کارکرد بهتر کلیه ها
 • محافظ کبد
 • کاهنده وزن در صورت خالص مصرف کردن
 • ممانعت از لخته شدن خون و سکته
 • استحکام استخوان ها
 • پیشگیری از سرطان
 • افزایش قدرت ذهنی

درجه بندی چای ممتاز در کارخانه

تقسیم بندی چای ها در کارخانجات چای یکی از مهم ترین اتفاقات جهت تعیین سرنوشت چای هاست به طوری که چای ها از الک ها و غربال های خاصی با شماره های مخصوص رد می شوند و حتی امروزه با استفاده از دستگاه های چوب گیری و دادن ظاهری زیبا به چای به قیمت خرید چای موجود و بازار پسندی آن افزوده می گردد. در چای ممتاز شمال به دلیل بهره مندی از بهترین برگ ها و کافئین طبیعی، طعم و مزه آن در درجه بالاتری به نسبت سایر چای ها قرار دارد و تلخی و گسی مطبوع آن بر انتخاب نمودنش می افزاید. چای ممتاز شمال به دست آمده از دور اول ساییده شدن و گذر از الک با نمره 5 میلیمتر می باشد.

درجه بندی چای ممتاز در کارخانه

خرید تضمینی چای ممتاز با قیمت استثنایی

به دنبال چای خوب و کیفیت تضمین شده آن هستید؟ آیا می دانستید که ما تمامی چای های سفارشی شما را از درب کارخانه های چایسازی شمال کشور ارسال می نماییم؟ از آنجا که گیاه چای در شمال نیاز به هیچ کود و سمی نداشته لذا به شکلی کاملا طبیعی پرورش می یابد. سیستم کارخانه ای نیز در این خطه اجازه استفاده از هیچگونه مواد شیمیایی افزودنی به چای را نداشته و تمامی چای ها با اطمینان و در سلامت کامل وارد بازار مصرف می شوند. خرید مستقیم سبب کاهش قیمت گردیده که بهترین شرایط را جهت خرید عمده با نرخ های استثنایی و رقابتی بازار فراهم نموده است.

بسته های چای ممتاز فله

 • 1 کیلویی
 • 5 کیلویی
 • 10 کیلویی
 • 20 کیلویی
 • 25 کیلویی

چای ممتاز فله

نحوه خرید چای شمال

فعالیت بی وقفه شرکت ها و برند های معتبر در شمال نیز سبب شده تا شاهد تنوع بسته بندی با توجه به محتوای باکیفیت چای باشیم و هم اکنون می توان چای ممتاز، چای شکسته، چای قلم، چای سرگل و چای باروتی سیاه و سبز را چه به صورت فله و پکیج در اوزان مختلف 2، 100، 210، 350، 450 و… گرمی  و با اطمینان از تازه بودن و سلامت آن با هر رنج قیمت، اما بسیار مناسب به صورت مستقیم خرید نمود.

خرید چای شمال

قیمت خرید چای ممتاز شمال

قیمت خرید چای ممتاز شمال در نواحی چایخیز با وجود مراکز عرضه فراوان یه یک امر مهم با توجیه اقتصادی بالا تبدیل شده به طوری که با شناخت خصلت ها و خصوصیات چای شمال امروزه بیش از پیش مشتریان آن در حال افزوده شدن می باشند. هم اینک با آگاهی از سطح کیفی بالای چای ممتاز شمال و سلامت این چای شاهد خروج و صادرات چای ممتاز و درجه یک شمال با توجه به حجم درخواست های بالا از سمت و سوی کشورهای اروپایی همچون آلمان می باشیم. برای دریافت لیست قیمت خرید چای ممتاز شمال از طریق سایت چای ارگانیک ایرانی می توان بهترین نرخ ها را دریافت نمود.

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل 35000
چای سیاه ممتاز 30000
چای سیاه شکسته1 20000
چای سیاه شکسته2 15000
چای سیاه قلم 12000
چای سیاه قلم سوزنی 25000
چای سیاه قلم درشت 20000
چای سبز ممتاز 30000
چای سبز شکسته 1 20000
چای سبز شکسته2 15000
چای سبز قلم 15000
چای سبز قلم ریز 25000
چای سبز قلم درشت 20000

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com