چای سبز شمال

قیمت خرید چای سبز شمال اصل

چای سبز شمال فله بسیار مورد توجه خریداران عمده و کیلویی قرار دارد. چگونه می توان قیمت خرید چای سبز شمال اصل را در اختیار داشت؟ فروش انواع چای درجه یک سبز ائم از ممتاز، زرین، شکسته، قلم، باروتی و خاکه در مرکز چای ایرانی انجام می پذیرد.

چای سبز شمال

چای از جمله نوشیدنی های پرخاصیت در بین مردم دنیا طرفداران بسیاری دارد. با توجه به رنگ ظاهر چای حاصل از برگ سبز گیاه چای می توان هریک را حاوی خواص منحصر به فرد و متفاوت دانست. چای سبز از جمله دمنوش های مفید خوانده می شود که امروزه در صنایع مختلفی کاربرد فراوان یافته است. کشور ما ایران شرایط تولید این چای را در ابتدا دارا نبوده و تنها از طریق واردات به کشور در بازار ورود می نمود اما امروزه با مهیا بودن شرایط تولید و مجهز بودن برخی از کارخانه های چایسازی شمال به سیستم و دستگاه های تولید چای سبز لذا آماده سازی و ورود آن را به بازار شاهد هستیم که در کنار چای سیاه از رقبای سرسخت برشمرده می شود. کیفیت این چای بسیار بالا و قابل رقابت با رقبای وارداتی و گاها حتی بالاتر نیز می باشد اما حمایت های همه جانبه ای را در بخش داخلی و ورود آن به بازار صادراتی می طلبد.

چای سبز شمال چه مراحلی را تا آماده شدن در کارخانه می گذارند؟

در تهیه این چای برخلاف چای سیاه مراحل اکسیداسیون که سبب سیاه شدن برگ ها و رنگ ویژه آن می شود حذف و مستقیما با بخار پس از مالش خشک می گردد.

 • پلاس
 • مالش
 • خشک کردن
 • طبقه بندی و سورت شدن

چای سبز شمال

چه فاکتور هایی در عمل آوری و کیفیت بالای چای سبز شمال اهمیت دارند؟

 1. شرایط مساعد در زمان برداشت
 2. انتخاب و چیدن صحیح برگ ها
 3. حمل سریع برگ ها تا کارخانه و ممانعت از اکسید شدن برگ ها در راه
 4. شیوه صحیح تولید

چای سبز شمال

چگونه می توان به اصل بودن چای های سبز پی برد؟

شناخت اصل بودن چای های سبز کار آسان و راحتی نیست و شما نیاز است تا ابزار و وسایل آزمایشگاهی در اختیار داشته باشید و یا فرد متبحری باشید. اما لازم است بدانید که در این حوزه کمتر تقلبی رویت گردیده و با خیال آسوده تری می توان از این چای خریداری نمود.

چه تفاوتی بین چای سبز شمال با چای سبز خارجی وجود دارد؟

در شمال ایران برگ های چای تحت تاثیر هیچ عوامل و محرک های خارجی قرار نمی گیرند و کاملا به شکلی ساده که در کارخانه آماده می شوند وارد بازار مصرف می گردند و شاید شما با نوشیدنش تلخی و گسی را حس نمایید که کاملا طبیعی است، اما در نمونه های خارجی عملیات فرآوری و حذف تلخی و گسی با افزودن اسانس و شیوه های خاص انجام و از چای خارج می گردد و شما با نوشیدن آن ها حس شیرین و به دور از گسی را احساس خواهید نمود.

چای سبز شمال

خرید چای سبز اصل

شاید به جرات بتوان عنوان کرد که تمام خریداران به دنبال خرید چای اصل و مرغوب می باشند اما شاید در ذهن بسیاری هنوز خصوصیات و ویژگی چای اصل قابل هضم نباشد. استقبال خوب خریداران در طی سال های اخیر از خرید چای سبز شمال سبب شد تا فروش مستقیم آن را از خطه سرسبز لاهیجان ایجاد نماییم و در تمام فصول سال شما می توانید بهترین انواع چای سنتی اصیل شمال را بی دغدغه و با شیوه نوین و مناسب ترین قیمت خرید در اختیار داشته باشید.

چای سبز شمال

قیمت چای سبز شمال

این مبحث یکی از مهم ترین مباحث در امر خرید و میزان حجم سفارشات برشمرده می شود. قیمت خرید چای سبز شمال اصل در مجموعه بازار چای ارگانیک ایرانی از طریق کارشناسان واحد فروش با شرایط کاملا رقابتی و ایده آل و ارزان در اختیار شما قرار می گیرد. لازم است بدانید که قیمت خرید چای در برهه های مختلف زمانی با وجود عوامل مختلف موثر ممکن است متغییر باشد لذا برای داشتن نرخ روز یکی از راه های موثر ارتباط با مراکز فعال در این زمینه می باشد.

 1. تعداد واسطه ها
 2. فاصله مبداء تا مقصد و هزینه های پرداختی
 3. نوع چای
 4. خرید چای فله یا برند
 5. حجم سفارشات
 6. میزان محصول به دست آمده
 7. فصل برداشت
 8. نوسانات بازار
 9. میزان عرضه و تقاضا
 10. میزان واردات چای به بازار

از عوامل دخیل در مشاهده قیمت های مختلف می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com