چای سرگل

چای سرگل بهاره لاهیجان با بهترین قیمت خرید

چای سرگل چیست؟ چرا و چگونه این چای توانسته به عنوان بهترین چای ایرانی معرفی شود؟ چای سرگل بهاره لاهیجان با بهترین قیمت خرید از طریق مرکز فروش اینترنتی چای ایرانی در سراسر ایران در حال عرضه و پخش می باشد، لذا جهت ثبت سفارش انواع چای اصیل فصل بهار می توانید از هم اینک اقدام نمایید.

شاید با نام و اسامی مختلف چای ایرانی در بازار مواجه شده اید تا چه حد با این نام ها آشنایی دارید؟ آیا می دانید که نام هر چای معرف خصوصیات و مشخص کننده قیمت خاص آن محصول است؟ آیا می دانید که برداشت چای در چه زمان از سال آغاز و تا کی ادامه می یابد؟

چای سرگل

واژه چای سرگل به چه معناست؟

به اولین برگ های سبز چای برداشت شده و اولین چای تولید شده در کارخانه در آغاز بهار چای سرگل گفته می شود. این چای حاصل یکدوره استراحت 6 ماهه بوته چای و در نتیجه در جریان بودن رایحه بالا در برگ ها می باشد. با توجه به درجریان بودن مواد مفید و مغذی در برگ چای لذا چای حاصله تلخی و گسی بیش از دیگر چای ها را در خود دارد.

چای سرگل

خواص چای سرگل

 • مفید برای دهان و دندان
 • استحکام استخوان ها
 • افزایش تمرکز
 • رفع خواب آلودگی
 • کالری پایین و در نتیجه محبوب برای کاهش وزن
 • پایین آورنده فشار خون بالا
 • کاهنده کلسترول
 • پیشگیری از زوال عقل
 • رفع کننده خطر سکته
 • ممانعت از پیشرفت پارکینسون
 • افزایش قدرت دفاعی بدن
 • مبارزه با ویروس های موجود در بدن
 • پیشگیری از رشد سلول های سرطانی

چای سرگل

چرا چای سرگل به عنوان بهترین چای معرفی می شود؟

از آنجا که برگ های چای در ابتدای برداشت تردی و شادابی خاصی را دارا هستند و هرچه به برداشت های بعدی پیش میرویم از لطافت برگ ها کاسته و بر خشبی شدن آن ها افزوده می شود لذا چای به دست آمده از برداشت اول ملقب به چای سرگل بهترین چای نامگذاری گردیده است. ارزش قیمتی این چای نیز به نسبت دیگر چای ها بیشتر می باشد. چای سرگل تنها در بهار قابل برداشت بوده و در دیگر فصل ها برداشت این چای وجود ندارد.

دلایل نامگذاری انواع چای

از آنجا که چای ها با کیفیت های مختلفی در کارخانه به دست می آیند لذا لازم است تا با اسامی و نام های خاصی که معرف خصوصیات هریک باشد نامگذاری گردند در اینصورت شناخت هر چای و مشخصات قیمتی و کیفیتی آن به راحتی میسر خواهد بود. لازم است بدانید که چای ایرانی با اسامی همچون : سرگل(سرچین)، ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه شناخته می شوند که هریک مجدد بر اساس ویژگی های خاص به درجات 1، 2 و 3 طبقه بندی می شوند.

چای سرگل

برداشت چای در ایران

چنانچه شرایط برداشت برگ های سبز چای در زمان های مورد نظر مهیا باشد این زمان از هفته اول الی دوم اردیبهشت آغاز می گردد و تا پاییز به فاصله هر 45 روز یکبار تکرار می شود. به طور کل چین چای به سه فصل با اسامی چین بهاره، چین تابستانه و چین پاییزه نامگذاری می شود که چای حاصل از هر فصل ویژگی های منحصر به فردی را در خود نهان دارد.

قیمت چای سرگل لاهیجان

قیمت چای سرگل لاهیجان با توجه به شناخته تر بودن و کیفیت ببیشتر بالاتر از چای دیگر نقاط و شهر های همجوار می باشد. خریداران همواره کیفیت این چای را شناخته و به دنبال آن سفارشات خود را از قبل ارائه می دهند و این تقاضا را تا پایان سال شاهد می باشیم، لازم است بدانید که حجم تولید این چای کم و تنها ویژه بهار است. قیمت چای سرگل هر ساله تغییراتی را شامل می شود که برای قیمت روز و اطمینان از آن می توانید از طریق مرکز چای ارگانیک ایرانی و مراجع معتبر در این رابطه اقدام نمایید.

چای سرگل

خرید چای سرگل بهاره لاهیجان

شهر لاهیجان با داشتن موقعیت عالی و شناخته شده در بین خریداران دارای کارخانه های چایسازی فعال بسیاری می باشد که با شروع برداشت چای های اعلا و کاملا طبیعی را روانه بازار مصرف می نماید. چای سرگل فله که بلافاصله پس از تولید عرضه می شود از چای های پرفروش محسوب شده و 90% خریداران آن را فله، تازه در حجم عمده و جزیی خریداری می نمایند.

چای سرگل

فروش بهترین چای بهاره سرگل

چنانچه به دنبال فروش بهترین چای بهاره سرگل هستید کافیست تا تهیه و تامین دست اول آن را در هر حجم به مجموعه های فعال در این زمینه سپرده تا بتوانید چای اصیل و خالص را با قیمت استثنایی و ارزان تر از بازار از این طریق خرید نمایید. فروش بهترین انواع چای سیاه و چای سبز را می توان از طریق اینترنتی و با اتصال به مراکز اصلی فروش در شمال تهیه نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com