خرید عمده چای

خرید عمده چای سیاه و چای سبز فله ایرانی

خرید عمده چای سیاه و چای سبز فله ایرانی در بهترین درجه کیفیت و قیمت به صورت دست اول آغاز شد. مرکز فروش چای ارگانیک ایران همواره چای طبیعی و اعلای لاهیجان را در سراسر کشور پخش و عرضه می نماید. خرید عمده مرغوب ترین چای بهاره، تابستانه و پاییزه امساله را با نرخی رقابتی نسبت به بازار تجربه نمایید.

خرید عمده چای

چای ایرانی یکی از چای های بدون اسانس و کاملا طبیعی موجود در بازار است که شاید با توجه به دلایل عدم شناخت و مخدوش شدن اذهان عمومی کمتر در دسترس و فروشگاه ها در حال عرضه بوده که با وجود اهمیت بدان در طی سال های اخیر باز نیاز است تا راه کارهای اساسی تری در بخش مدیریت و پخش به موقع آن در تمامی بازار ها انجام پذیرد. اساسا چای در ایران به شیوه سنتی و رسمی در حال تولید بوده و برگ های سبز چای با تبدیل شدن به چای خشک سیاه و سبز در نهایت با عبور از غربال های خاص درجه بندی و با اسامی خاص که معرف خصوصیات منحصر به فرده هر رده است نامگذاری و روانه بازار مصرف می گردند. خرید عمده چای از نمونه های متعدد با توجه به درخواست و تقاضای بازار متعدد بوده و هر ساله حجم بالایی از چای در داخل و سهمی از آن شامل صادرات می گردد که اهمیت به این موضوع و صنعت می تواند در پیشرفت و توسعه و ترویج چای ایران مهم واقع شود.

خرید عمده چای

اسامی کلی رده بندی چای سیاه و چای سبز

 • سرگل (زرین، سرچین)
 • ممتاز
 • شکسته
 • قلم
 • باروتی
 • خاکه

خرید عمده چای

چرا خرید چای ایرانی؟

 1. سلامت تایید شده این چای
 2. مطابق بودن با ذائقه ما ایرانی ها
 3. عدم استفاده از سموم شیمیایی در باغات به دلیل نداشتن آفت یا هجوم حشرات
 4. عدم اسفاده از اسانس و مواد افزودنی شیمیایی در چای
 5. دسترسی راحت تر
 6. حمایت از کشاورز و تولید کننده
 7. نرخ ارزان تر چای

چرا نه به چای خارجی؟

به دلیل واردات حجم بالای چای به کشور چه به صورت قانونی و چه قاچاق لذا در بسیاری از موارد تقلبات و مواردی مشاهده شده که همواره توصیه می شود تا با شناخت و در نظرگرفتن سلامت آن ها را خریداری نماید.

 • افزودن رنگ به چای
 • گاها مشاهده چای ایرانی و افزودن رنگ و اسانس به آن در بیرون مرز ها و ورود مجدد به بازار چای به داخل
 • قیمت بالاتر این چای ها
 • عدم اطلاع از محتویات داخلی
 • ماندن زمان زیاد در پشت درهای گمرک و مراحل مورد انجام تا ورود و گذشت زمان زیاد از تاریخ
 • بسته بندی شدن چای های معمولی در بسته های حاوی نام برند های معتبر

کدام چای جهت خرید بیشتر پیشنهاد می شود؟

با توجه به علاقه وافر ما ایرانی ها به چای سیاه لذا واردات و تولید را در این مورد از چای با حجم بالاتری نسبت به چای سبز شاهد هستیم و برای انتخاب بهترین نوع چای خانواده سیاه نوع بهاره و چای سرگل و چای ممتاز آمار تقاضای بالایی را شامل می شوند.

خرید عمده چای

مرکز خرید عمده چای فله درجه یک

همواره در نقاط چایخیز می توان کیفیت های بالا و درجه یکی از چای ها را شاهد بود و امروزه بسیاری از خریداران جهت خرید عمده چای همواره این نقاط را در اولویت انتخاب خود قرار داده و چای مورد درخواست خود را از این نقاط تهیه می نمایند. مرکزیت یافتن این نقاط سبب شده تا علاوه برکیفیت قیمت های بهتری را نیز بتوان جویا شد. چای فله حجم تقاضای بالایی را داشته و رایج ترین مبادلات را دارا است و گزینه مطلوبی برای فروشندگان عمده و تجار و شرکت ها برشمرده می شود.

قیمت عمده چای فله ایرانی

در زمینه قیمت خرید عمده چای می توان نرخ های متعددی را شاهد بود چرا که کارخانه های متعددی در شمال مشغول به فعالیت بوده و کیفیت های متفاوتی را می توان در چای ها شاهد بود و می توان به عنوان مثال نام چای ممتاز را در چندین رنج قیمت دید که قطعا به تفاوت در کیفیت ها باز می گردد. بهترین و مناسب ترین راه حل جهت دریافت قیمت خرید عمده چای همکاری با مراکز فعال تولیدی و فروش در نواحی شمالی است تا بتوان با آگاهی بالا نسبت به خرید اقدام نمود.

خرید عمده چای

خرید عمده چای سیاه و چای سبز

عمده فروشان، بنک داران و فروشندگان در فروشگاه های بزرگ و تجار همواره به دنبال خرید عمده چای سیاه و چای سبز فله ایرانی در کنار خرید از برند ها هستند. چنانچه به دنبال چای سنتی و اصیل ایرانی هستید می توانید از مشاوره و کارشناسان تخصصی مجموعه بهره مند و چای مرغوب و خوش عطر و طعم تولید داخلی را در اختیار داشته باشید. لازم به ذکر است که حداق حجم سفارشات از 50 کیلو آغاز خواهد شد.

توصیه

 1. در زمان خرید ترجیحا چای های درشت تر را انتخاب نمایید زیرا خواص و کیفیت مطلوب تری را دارا هستند.
 2. از دم کردن چای ایرانی در فلاسک خود داری نمایید زیرا نمی تواند ماهیت واقعی خود را نمایان سازد.
 3. از قرار دادن چای خشک در کنار مواد حاوی رایحه، نور، رطوبت و گرما خودداری نمایید.
 4. هرچه چای فضای کمتری را اشغال نماید از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com