فروش چای ایرانی

خرید چای ممتاز شمال سنتی اعلا

خرید چای ممتاز شمال کاملا سنتی و طبیعی و اعلا در مرکز فروش چای ایرانی آغاز شد. قیمت چای ممتاز شمال در بازار چای چند است؟ خرید انواع چای را به صورت کاملا تضمینی و صد در صد خالص مسقیما با ما تجربه نموده و می توانید نمونه های بهاره، تابستانه و پاییزه چای ها را در هر فصل به صورت عمده و جزیی خریداری نمایید.

  1. به نظر یک چای خوب چه ویژگی باید داشته باشد؟
  2. گران باشد؟
  3. کیفیت بالا داشته باشد؟
  4. یا اینکه سریع رنگ باز نموده و رایحه بسیاری داشته باشد؟

شاید در نگاه اول موارد بالا به ذهن ها خطور نماید و این را می توان از بابت تبلیغات نادرست و تفکرات اشتباه و عدم شناخت کافی در این زمینه دانست. چای خوب باید رایحه طبیعی داشته، جهت دم کشیدن مدت زمانی را طی کند، ظاهر خوب و به همان نسبت دارای قیمت متناسبی باشد.

خرید چای ممتاز شمال

چای ممتاز

امروزه این چای مشتریان خاص و بالایی را دارا هست و با توجه به برداشتش در هر سه چین چای در تمام فصول در دسترس قرار دارد. ظاهر پیچ خورد دانه چای ممتاز یکی از علل مرغوب بودن آن است. خرید چای ممتاز را می توان به تمام کسانی که طعم تلخ و گس و رایحه طبیعی و عالی را می پسندند توصیه نمود. تنوع چای ممتاز عبارت است از :

  • ممتاز سورت شده
  • ممتاز بدون سورت
  • شکسته ممتاز

چای ممتاز

چای سنتی شمال

چای های پرورش یافته و تولید شده در شمال ایران به شکلی کاملا سنتی و بدون مواد شیمیایی و اسانس روانه بازار مصرف می گردند و شیوه تولید چای ایران به شکل رسمی یا ارتدوکس در حال انجام است که سبب می شود تا چای ها به شیوه سنتی و بدون دستکاری خاصی به دست مصرف کننده برسند. بیشترین حجم تولید و تقاضای چای نیز مربوط به دو چای سیاه و چای سبز است.

چای سنتی شمال

قیمت چای ممتاز شمال

با توجه به کیفیت بالای چای ممتاز لذا انتظار قیمت بالاتری از این چای می رود به طوری که در سال 97 رنج قیمت این چای عمده از 22 الی 26 در أواخر سال مورد معامله قرار گرفته است. قیمت خرید چای ممتاز از نقاط چایخیز و سایت های فعال بسیار مناسب بوده به طوری که هم اینک معاملات عمده نیز در حجم بالا و صادراتی نیز از این طریق در حال انجام می باشد.

قیمت چای ممتاز شمال

صادرات چای ممتاز شمال

از آنجا که این چای قابل رقابت در بازار جهانی است لذا شاهد حجم تقاضای بالایی از آن توسط سایر کشور ها می باشیم. خرید چای ممتاز و صادرات آن به بازار های هدف توانسته در طی سال های اخیر سودآوری و ارزآوری خوبی را برای کشور به دنبال داشته باشد.

خرید چای ممتاز

خرید چای ممتاز اعلا شمال

چای ممتاز به عنوان یک چای اعلای شمال نام دارد که پر خرید و فروش ترین چای می باشد. این چای دارای عطر، طعم و رنگ بی نظیری است. خرید چای ممتاز به صورت عمده و کیلویی در این سایت امکان پذیر بوده و می توانید چای فله و بسته بندی آن را بنا به درخواست و بازار شهر خود ثبت نمایید.

امتیاز

  • Notice: Undefined index: wp_review_item_title in /home/irant579/domains/iranteaorganic.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/box-templates/default.php on line 103
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com