خرید عمده چای ایرانی

مرکز خرید عمده چای ایرانی

خرید عمده چای ایرانی لاهیجان در نمایندگی چای ارگانیک ایران با نازل ترین قیمت آغاز شد. مرکز فروش چای ایرانی پخش چای در تهران و بازار سراسری را از بهترین انواع چای سیاه و چای سبز اصل و درجه 1 انجام نموده است. مراکز خرید چای داخلی دسترسی به چای اصیل شمال را از درب کارخانه بدون واسطه برای متقاضیان عمده ای فراهم می نمایند.

چای از محصولات با جابه جایی و معاملات بالا در بازار است که روزانه به صورت عمده و جزیی توسط خریداران تهیه و از این رو کیفیت و قابل رقابت بودن آن و همچنین پخش به موقع آن در بازار می تواند دسترسی بهتر و فروش بالایی را برای این محصول رقم بزند. تولید کنندگان چای در کشور ما فعالیت گسترده و پرتلاشی را در سه فصل از برداشت بهاره، تابستانه و پاییزه متحمل می شوند و همواره چای اصل، سنتی و درجه یک و سالمی را به بازار عرضه می نمایند و نمایندگی چای ایرانی در کشور به عنوان نماینده از سمت مراکز تولید تنوعی از چای را در اختیار متقاضیان آن قرار می دهند.

خرید عمده چای ایرانی

چای ایرانی لاهیجان

چای ایرانی تنها در نقاط خاصی از شمال ایران همچون استان گیلان و مازندران پرورش داده می شود. شهر لاهیجان مرکزیت اصلی تولید و عرضه چای را عهده دار بوده و می توان چای طبیعی و خالص خوبی را در این خطه جستجو نمود. مرکز چای ارگانیک ایرانی در لاهیجان خرید عمده چای ایرانی و در کنار آن عرضه کیلویی چای را برای جلب رضایت خریداران فراهم نموده که بدین صورت می توان دست اول و با صرف هزینه اندک حاشیه سود خوب و مناسبی را در کنار اطمینان از خلوص چای تجربه نمود.

مرغوب ترین چای بهاره

برای خرید چای همواره اولین برداشت چای در بهار از اهمیت بسیاری برخوردار است و ارزش قیمتی چای در این زمان اندکی بالاتر از سایر برداشت ها است از این رو بسیاری نیز خرید چای تابستانه و پاییزه را در برنامه کاری خویش قرار می دهند. 3 چای سرگل بهاره، چای ممتاز و چای قلم لیزری از نمونه های پرتقاضا و مرغوب ترین چای در بازار ایران هستند حال از نظر شما مرغوب ترین چای کدامند و ملاک شما از انتخاب و خرید آن ها چیست؟

خرید عمده چای ایرانی

مقتضای خرید چای از سایت مقابل

 1. پخش چای بسته بندی و فله درجه یک
 2. محصول لاهیجان و املش
 3. کیفیت عالی، رنگ طبیعی و بدون اسانس چای ها
 4. درک طعم واقعی چای
 5. عرضه جای بسته بندی در وزن های مختلف
 6. توزیع چای فله 10، 20 و 30 کیلویی
 7. قیمت های رقابتی بازار

خرید عمده چای ایرانی

همان طور که می دانید چای ایرانی به حدی کیفیت بالایی دارد که از ابتدای برداشت، تولید و بسته بندی از هیچ گونه ماده ی شیمیایی جهت عطر و طعم آن استفاده نمی گردد اما در واقعیت امر در بسیاری از نمونه های وارداتی جهت افزایش کیفیت دست به اسانس ها و مواد شیمیایی برده و سعی در پنهان کردن کیفیت پایین محصول خود دارند از این رو چای داخلی به دلیل داشتن موقعیت سلامت بالا و رنج قیمت مناسب از گزینه های مطلوب جهت خرید با حاشیه سود بالا و متناسب با ذائقه اکثر افراد برشمرده شده که خرید عمده چای ایرانی جهت عرضه در بازار داخلی و صادرات چای به اقصی نقاط همواره مدنظر فعالین صنعت چای قرار دارد.

خرید عمده چای

مرکز فروش عمده چای ایرانی لاهیجان

فروش عمده چای در بازار از سمت کارخانه ها و مراکز فعال چای شمال در گیلان اهمیت بسیاری دارد. خریداران چای در ایران همواره نام چای لاهیجان را شنیده و آن را یک چای تایید شده و اعلا می دانند که با وجود مراکز پخش عمده چای در سطح بازار این چای به خوبی در دسترس قرار گرفته و هم اکنون تقاضای عمده و خوبی را دارا می باشد. برای خرید عمده چای ایرانی سیاه و سبز همواره مرجع پیش رو در بازار ایران پیش رو بوده و می توان علاوه بر خرید سنتی چای، خرید اینترنتی آن را نیز تجربه نمود. از چای های قابل عرضه می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • چای سرگل بهاره سیاه و سبز
 • چای ممتاز سیاه و سبز
 • چای قلم لیزری سوزنی سیاه و سبز
 • چای قلم درشت سیاه و سبز
 • چای قلم ساده (چوبدار) سبز و سیاه
 • چای شکسته درجه یک
 • چای شکسته درجه 2
 • چای باروتی مرغوب و ضعیف تر
 • چای خاکه
 • چای دستی محلی لاهیجان
 • انواع چای از بهترین برند چای لاهیجان بسته بندی
 • تنوع چای صادراتی فله

خرید عمده چای ایرانی

قیمت خرید عمده انواع چای سیاه و چای سبز ایرانی

قیمت عمده چای ایرانی بسیار متناسب با توجه به کیفیت و سطح سلامتی تولید آن برای مصرف کنندگان است و این در حالی است که به دلیل کمتر شدن حلقه ی دسترسی به چای ایرانی قیمت عمده آن بسیار مناسب تر به نسبت نمونه های خارجی می باشد. قیمت عمده چای با توجه به نوع، کیفیت، از دست خریدن، حجم سفارش و عوامل مختلف متفاوت بوده اما جهت دست یافتن به قیمت واحد چای سیاه و چای سبز و در دست داشتن تنوع چای می توان همواره با مراجع تخصصی همچون مرکز خرید چای ایرانی در لاهیجان در ارتباط بود تا قیمت روز و قابل رقابتی را دریافت نموده و حاشیه سود خوب و مناسبی را ضمن جلب رضایت خریداران خود دریافت نمایید. با خرید عمده چای ایرانی می توان از واردات چای خارجی کاسته و سلامت خانواده ی ایرانی را ارتقا بخشید.

حداقل حجم سفارش جهت خرید عمده چای و دریافت قیمت عمده از میزان 50 کیلوگرم خواهد بود.

خرید عمده چای ایرانی

فروش عمده چای شمال در تهران

تهران از جمله شهر های بزرگ و پرجمعیت با موقعیت مناسب و مراکز مهم عرضه چای جهت فروش عمده چای برشمرده می شود. عرضه و پخش چای خالص و طبیعی در این بازار از ملزومات بوده چرا که با درک و تست اینگونه چای و دسترسی آسان بدان می توان افزایش سطح خرید و فروش و معاملات کلان را شاهد بود. چنانچه از خریداران عمده بهترین انواع چای شمال هستید می توانید سفارشات خود در به کارشناسان مرکز خرید عمده چای ایرانی ارائه نموده تا در اسرع وقت به آن ها رسیدگی و در سریعترین زمان چای ارگانیک و 100% اصیل لاهیجان را در محل کار و یا منزل خود دریافت نمایید.

راه های ارسال عمده چای در سطح کشور

 • از طریق باربری
 • پست
 • تیپاکس
 • اتوبوس
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com