چای باروتی

قیمت چای باروتی ایرانی

چای باروتی به دلیل کیفیت بالاتر از چای خاکه امروزه بیشتر مورد توجه قرار دارد. قیمت چای باروتی ایرانی در بازار چند است؟ در مرکز فروش چای ایران می توان بهترین نمونه از انواع چای فله سیاه و چای سبز شمال را در حجم حداقل 50 کیلو عمده خرید نمود.

آیا می دانید که برگ های سبز چای در آماده سازی و به دست آمدن نوع چای بسیار حائز اهمیت هستند؟ هر چه برگ های جوان تر کیفیت چای مرغوب تر و هر چه از برگ های بالایی چای به سمت برگ های پایینی می رویم از کیفیت چای حاصله کاسته خواهد شد. چای های برداشت شده در فصل بهار کیفیت بالایی داشته و هر چه به سمت پاییز پیش می رویم از لطافت برگ ها کاسته و چای ها از کیفیت پایین تری برخوردار خواهند بود. برای راحی کار و شناخت بهتر چای ها در کارخانه ها در انتهای آماده سازی چای های خشک از غربال ها و الک های خاص که شماره مخصوصی را دارا هستند عبور می کنند در این زمان نام هر یک مشخص شده که معرف خصوصیات ویژه و منحصر به فردی است و به لحاظ قیمت نیز در رده های مختلف قرار می گیرند.

چای باروتی

چای باروتی چیست؟

این چای یکی از رده های دسته بندی چای در مرحله انتهایی کارخانه است که به طور کل در رده 4 پس از چای ممتاز، شکسته و قلم قرار دارد. ظاهر ریزی داشته و امروزه در صنایع مختلف و بحث صادرات بسیار مهم خوانده می شود. به دلیل ریز بودن زود دم تر از دیگر چای ها بوده و تلخی و گسی و رنگدهی بیشتری را دارا می باشد.

چای باروتی

انواع چای باروتی

 • باروتی شکری یا گرانولی
 • باروتی درشت
 • باروتی ریز

تفاوت چای باروتی و کلمه مورچه ای در چیست؟

تفاوت این دو نمونه چای از هم در نحوه تولید و شکل ظاهر آن هاست. چای کله مورچه به شیوه c.t.c تهیه و چای باروتی به شیوه رسمی یا ارتدوکس در کشور ما تولید می گردد. شکل ظاهر چای کله مورچه گرد و سیاه و شبیه کله مورچه می باشد که به همین دلیل با این نام در ایران خوانده می شود اما چای ایرانی باروتی دارای ظاهر ریز بوده و گرد توپر نیست.

آیا می توان جهت مصرف خانگی از چای باروتی سفارش داد؟

بله اما معمولا جهت مصرف خانگی توصیه به خرید این چای نمی گردد و در موارد بسیاری دیده می شود که بسیاری این چای را جهت زود دم تر شدن با دیگر چای ها مخلوط و استفاده می نمایند.

چای باروتی

قیمت چای باروتی ایرانی

چنانچه در بازار چای مشاهده می نمایید چای ها دارای رنج قیمتی متفاوتی از یکدیگر هستند. عوامل و فاکتور های مختلفی در این میان دخیل هستند اما با توجه به کیفیت های متفاوت موجود در چای ها رنج قیمت های مختلفی را شاهد خواهید بود.

 1. نوع چای
 2. متعلق به کدام فصل برداشت
 3. حجم خرید
 4. فله با برند بودن چای
 5. تقاضای بازار
 6. حجم محصول به دست آمده
 7. نوسانات ارزی
 8. فاصله مبداء تا مقصد
 9. دست اول خیدن یا از دست خریدن

می توانند در این امر دخیل باشند. قیمت چای باروتی ایرانی نسبت به نمونه های چای قلم و چای ممتاز در سطح ارزانی قرار داشته و برای خرید در حجم مورد نظر می توانید همواره با کارشناسان واحد فروش مجموعه فوق در ارتباط باشد و از بهترین قیمت دست اول و مرغوب ترین چای اصیل و درجه یک در سراسر کشور بهره مند شوید.

چای باروتی

خرید عمده چای باروتی ایرانی توسط شرکت ها

از آنجا که اهمیت این چای بسیار واضح و مورهن است لذا یکی از گزینه های مطلوب برای شرکت های مرتبط جهت بسته بندی و تی بگ سازی (چای کیسه ای) و یا جهت گرفتن کافئین از این چای و بحث صادرات آن است. برای خرید عمده چای باروتی اعلای ایرانی در حجم مورد نظر می توانید هماهنگی های لازمه را جهت دریافت قیمت، موجودی و ثبت سفارش انجام نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com