چای فله

فروش چای فله ای لاهیجان

چای فله یکی از چای های مورد نیاز جهت مصرف خانگی تا بسته بندی و غیره می باشد. فروش چای فله ای لاهیجان 100% طبیعی و در انواع درجه بندی از طریق اینترنتی آغاز شد. برای خرید بهترین چای فله بهاره به صورت عمده در کیسه های 10، 20 و 30 کیلویی می توانید سفارشات خود را ثبت نمایید.

 

چای فله

چای فله چیست؟

این چای به چایی گفته می شود که روباز در معرض دید قرار داشته و نمونه های ایرانی در کیسه هایی با وزن های مختلف بسته به نوع چای جهت سهولت در حمل و نقل قرار می گیرند. چای ایرانی فله با بهترین شیوه و استاندارد لازمه از برگ های اعلای گیاه چای دستچین و تولید می شود و از لحاظ کیفیت در سطح بالا و قابل رقابت در بازار می باشد. ارزش قیمت چای های فله با توجه به حذف هزینه بسته بندی ارزان تر از چای های برند می باشند.

بهترین چای فله

چای های فله ای در انتهای تولید در کارخانه درجه بندی و از همین رو از الک های با نمره خاص عبور داده می شوند. سپس هریک با اسامی خاصی بسته و روانه بازار می شوند که می توان از ارزان تا گران آن را مشاهده نمود. بهترین چای فله ای طبق برآورد متعلق به برداشت بهار با رایحه بسیار و برداشت های تابستان و پاییز رنگدهی بالاتری دارند.

 

چای فله

ویژگی های چای فله درجه یک و مرغوب را می دانید؟

  1. هر چه وزین تر بهتر
  2. بوی نم نداشته باشد
  3. شکل ظاهر چای رو به نارنجی و کهنگی نباشد
  4. رایحه مطبوع و بدون اسانس داشته باشد
  5. فضای کمتری را اشغال نماید
  6. فاقد رنگ و اسانس باشد
  7. ارزش قیمتی آن مطابق با کیفیتش باشد.

نمایندگی چای فله اصل در بازار

برای خرید چای های فله لازم است تا کیفیت چای همواره به خوبی مدنظر قرار داده شود. شناخت چای اصل فله ای در بازار کار دشواری بوده علی الخصوص که نمونه های قاچاق وارد شده دارای تقلب و اختلاط و بی کیفیت می باشند. نمایندگی چای فله ایرانی در گیلان و شهر لاهیجان شرایط ارسال مستقیم مرغوب ترین چای فله اصل از تولید تا مصرف را داشته و خریداران و متقاضیان چای در سراسر بازار ایران می توانند بهترین انواع چای سرگل، چای ممتاز، چای شکسته، چای قلم سنتی، چای باروتی را از طریق سفارش خرید اینترنتی ثبت و با ارزان ترین قیمت تهیه نمایند.

چای فله

فروش چای فله ای لاهیجان

متقاضیان خرید چای های فله در بازار بسیار بوده علی الخصوص خریداران عمده به دنبال تهیه و تامین انواع چای های فله با قیمت مناسب و دریافت حاشیه سود مناسب می باشند. چای لاهیجان یکی از معتبرترین چای ایرانی نام دارد که شرایط ارسال مستقیم و بدون واسطه آن از طریق مراکز و مراجع تخصصی وجود داشته و می توان بدون نگرانی و کم و کاست اعلاترین نمونه چای مورد درخواست را خرید نمود. فروش چای فله ای لاهیجان در هر زمان از سال با قیمت های شگفت انگیز در این مجموعه در حال ارائه می باشد.

قیمت چای فله لاهیجان

قطعا تمامی چای ها در لاهیجان بر اساس کیفیت و نوع ارزش گذاری و با نرخ پایین تری به بازار عرضه می شوند و این امر یک موقعیت عالی و فوق العاده ای را برای خریداران علی الخصوص عمده ای فراهم نموده است. قیمت چای ها با تغییرات فصل و سال و نوسانات موجود تحت تاثیر تغییراتی بوده و همواره برای دریافت قیمت روز چای می توان به استناد از شرکت ها و مراکز معتبر در این شهر بهترین چای اصیل و سنتی را در اختیار داشت.

فروشگاه چای فله درجه یک

از طریق مراکز متعددی چای در دسترس قرار دارد اما اینکه بتوان از برخی از مراکز مستقیم چای را خریداری نمود اولویت انتخاب هر خریداری می باشد. فروشگاه چای درجه یک فله در لاهیجان همواره مرغوب ترین چای سیاه و چای سبز را عرضه و این امکان برای خریداران خارج از این استان فراهم آمده تا بتوانند خرید کیلویی و عمده خود را بدون واسطه با کیفیتی تضمینی انجام نمایند.

چای فله

صادرات چای فله از گیلان

استان گیلان یکی از مهم ترین مکان ها و منابع تولید و تامین چای را دارا است لذا فرصت خوبی برای خریداران و تجار فراهم گشته تا صادرات چای فله از گیلان را تجربه نمایند. برای صادرات هر کشور تقاضای مختلفی بر حسب ذائقه و کاربرد چای دارا می باشد و با وجود تنوعی از چای صادراتی می توان نمونه های چای شکسته در درجه های مختلف، چای قلم ساده و سورت شده، چای باروتی و چای خاکه یا مخلوطی از چای ها تامین نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com