چای مرغوب و درجه یک فله ای ایرانی فروش عمده

چای مرغوب ایرانی فله ای با توجه به درجه یک بودن فروش عمده و بالایی را هرساله دارا است و علاوه بر بخش داخلی در صادرات چای نیز شاهد خرید این چای به دلیل داشتن قیمت ارزان تر و سفارش حجم بالاتر می باشیم. چای مرغوب و درجه یک فله ای ایرانی فروش عمده و جزیی اش در مرکز و مرجع چای ارگانیک از طریق اینترنتی در حال انجام می باشد.

چای مرغوب

یکی از مهمترین دلایلی که امروزه به شرکت های تولید کننده و توزیع کننده بزرگ چای در ایران مراجعه می شود، سفارش خرید عمده این محصول است، بخصوص به صورت فله ای که باید از نظر کیفیت و مرغوبیت اطمینان کافی داشت. در ایران رایج ترین شیوه فروش عمده چای به صورت فله ای است لذا اهمیت به مرغوب و درجه یک بودنش باید بسیار حائز اهمیت باشد. برای شناخت چای مرغوب ایرانی و خرید آن با ما همراه شوید تا بهترین ها را انتخاب و خرید نمایید.

چای فله ای ایرانی درجه یک

آنچه سبب شده در حال حاضر چای فله ای ایرانی در بازارهای مختلف مورد توجه قرار گیرد، درجه یک بودن آن می باشد. این چای که دارای استاندارد های لازم از نظر سلامت و ارگانیک بودن داشته، امروزه در اغلب شرکت ها به صورت ویژه فرآوری شده و افراد زیادی آنها را سفارش خرید می دهند. این چای به صورت باز و در کیسه های 5 الی 25 کیلویی قابل عرضه می باشد و به لحاظ کیفیت دارای درجه بندی چای مرغوب تا کیفیت پایین و ارزان تر می باشد.

چای مرغوب

چای مرغوب چه ویژگی هایی دارد و چگونه آن را در زمان خرید تشخیص دهیم؟

ملاک هر فرد در زمان خرید می تواند با توجه به سلایق و بازار هدف متفاوت باشد. برخی مرغوبیت را در رنگدهی چای و برخی در رایحه چای می دانند. اما در اینجا راه های آسان تشخیص عملی و آسان را اشاره خواهیم نمود.

 1. دانه چای وزن داشته باشد سبک نباشد
 2. ظاهر چای پیچش دار باشد
 3. ساقه چای در آن قابل رویت باشد
 4. در انواع چای بهاره زر چای در آن موجود باشد
 5. با لمس دانه چای لطلفتی در آن موجود نباشد بلکه زبر و خشن باشد
 6. با دمیدن هوا رایحه طبیعی چای احساس شود بویی غیر از ادکلن
 7. با ریختن اندکی از چای در لیوان آب سرد سریع رنگ چای باز نشود

چای مرغوب

 

بهترین انواع چای مرغوب ایرانی

جهت درخواست مرغوب ترین انواع چای در بازار، چای سرگل، چای ممتاز و چای قلم بدون چوب بالاترین حجم تقاضا و کیفیت را دارا هستند. هم اکنون امکان سفارش کیلویی و کلی از طریق فروشگاه و نمایندگی چای ایرانی فراهم گردیده است.

چای مرغوب

 

نمایندگی فروش چای

ایجاد نمایندگی چای بستر مناسبی را برای دسترسی به تنوع چای ها فراهم نموده است علی الخصوص در زمینه چای شمال که پیشرفت قابل ملاحظه ای را شاهد می باشیم از مزیت های این نمایندگی می توان به :

 • نرخ های کمتر و واحد در سطح کشور
 • تنوع محصول
 • مرغوبیت چای های ارسالی
 • امکان ارسال مستقیم
 • مدیریت اصولی و صحیح در پخش به موقع
 • گسترش فرهنگ مصرف
 • ایجاد بستر مناسب صادرات چای اشاره نمود.

چای مرغوب

فروش عمده چای مرغوب و درجه یک فله ای ایرانی

به منظور فروش عمده امروزه انواع چای مرغوب و درجه یک بیشترین توجه را دارد. به این ترتیب شرکت هایی که در این راستا فعالیت دارند تولیداتی درجه یک و مرغوب را ارائه داده تا مشتریان زیادی آنها را انتخاب و خریداری کنند. در زمینه فروش عمده چای ایرانی می توان علاوه بر بازار داخلی، از دیگر کشورها نیز بهره گرفته بهترین ها را عرضه داشت.
چای مرغوب و درجه یک فله ای ایرانی فروش عمده هم اینک از طریق اینترنتی به خوبی در دسترس قرار داشته و پخش عمده آن از درب کارخانه ها و کاملا تضمینی در حال انجام است. اگر قصد خرید هر یک از انواع چای سیاه و چای سبز فله را دارید جهت دریافت موجودی و لیست قیمت می توانید با کارشناسان واحد فروش در ارتباط باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com