فروش چای ایرانی

فروش چای ایرانی به قیمت عمده

فروش چای ایرانی به قیمت عمده در نمایندگی چای لاهیجان بدون واسطه و مستقیم در حال انجام می باشد. خرید اینترنتی انواع چای سرگل اعلا و ممتاز در بازار چای سراسر ایران به صورت تضمینی و درجه یک طی سال های اخیر روند افزایشی داشته است. فروش چای سنتی ایرانی در دیگر کشور ها نیز انجام و صادرات آن ارزآوری خوبی را به دنبال دارد.

فروش چای ایرانی

چای را می توان پس از آب یکی از ابرقدرت های بازار جهانی با معاملات و تراکنش های بالای روزانه دانست. این محصول دوست داشتنی در سراسر دنیا افراد بسیاری را به اشتغال گرفته و از حوزه های درآمدزا محسوب می گردد. شاید کشور های زیادی را نتوان با توجه به حساسیت گیاه چای فعال در این زمینه دانست اما این محصول ارزشمند و طلای سبز در نواحی شمال ایران امکان پرورش و تولید داشته و با توجه به فعالیت گسترده مراکز چایسازی در این خطه ها لذا فروش چای ایرانی به قیمت عمده و خوبی در حال انجام است.

 

فروش چای ایرانی

ویژگی های بارز انواع چای ایرانی

 • تولید شده به شیوه سنتی
 • دیر دم
 • تلخی و گسی طبیعی به دلیل عدم استفاده از اسانس
 • کاملا زلال و شفاف پس از دم کشی
 • دارای رایحه کاملا طبیعی
 • حفظ ماهیت کلی و خواص تا ساعت ها بعد از دم کشیدن

فروش چای ایرانی

خاصیت نوشیدن یک فنجان چای طبیعی ایرانی

 • رفع عطش
 • کاهش کلسترول
 • آنتی اکسیدان بالا و ضد سرطان
 • کاهش سکته
 • رفع خواب آلودگی
 • افزایش قدرت سیستم ایمنی و دفاعی بدن
 • کالری پایین و تناسب اندام
 • استحکام دهنده استخوان ها و…

فروش چای ایرانی

مراکز تولید چای ایرانی

فعال ترین مراکز تولید چای در ایران در نواحی شمالی وجود داشته که طی سال ها تجربه در این زمینه بهترین و مرغوب ترین انواع چای را عرضه و به فروش می رسانند. سهم تولید چای در ایران 25% از بازار بوده و مابقی آن از طریق واردات به بازار تزریق می گردد. بیشترین حجم تولید و فروش چای ایرانی به چای سیاه تعلق دارد. برداشت چای از بهار هرسال آغاز و تا پاییز ادامه دارد بنابراین می توان مراکز تولید چای را در تمامی سال فعال و پویا دانست که چای خالص و درجه یک را به صورت کاملا طبیعی و بدون دستکاری از طریق افزودن اسانس به بازار تزریق می نمایند.

نمایندگی چای ایرانی

مزیت وجود نمایندگی های چای در سطح شهر ها سبب ایجاد یک توازن در رنج قیمت و ارائه کیفیت هرچه بیشتر و بهتر چای در بازار خواهد گردید کما اینکه دسترسی راحت تری را به متقاضیان خواهد بخشید. در این مرکز می توان تنوع بالای محصولات ائم از چای فله و بهترین مارک چای از نقاط برتر و باغات نمونه را در اختیار داشت. چای اصیل و اعلای ایرانی در نمونه های چای سیاه، چای سبز و چای ترش و چای دستی به صورت مستقیم از سمت تولید کنندگان و چایکاران در معرض فروش قرار گرفته و لذا می توان انتخاب خوب و بهتری را تجربه نمود.

فروش چای ایرانی

فروش چای ایرانی درجه یک

ارائه محصولات درجه یک در معرض خریداران می تواند افزایش حجم فروش و بازگشت و رضایت هرچه بیشتر را در پی داشته باشد. فروش چای ایرانی از طریق راه های مختلف ائم از شیوه سنتی و مدرن (اینترنتی) هم اینک در حال انجام بوده و توزیع و پخش به موقع و تست کیفیت آن در بین متقاضیان منجر به افزایش فروش و دریافت سفارشات بالا گردیده است به طوری که صادرات و فروش چای ایرانی در سایر نقاط دنیا بیش از پیش رونق گرفته و اهمیت به این امر می تواند بستر و گستره مناسب تری را جهت ارزآوری بیشتر برای کشور به دنبال داشته باشد.

فروش چای ایرانی

محاسبه قیمت عمده چای ایرانی

چای ها با توجه به درجه بندی هایی که در مراحل انتهایی کارخانه انجام می شود به رنج های مختلف قیمتی و کیفیتی تقسیم بندی می شوند به طوری که چای سرگل و ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه هریک بر طبق استاندارد و سطح کیفیت قیمت های خاص خود را دارا می باشند. حجم سفارش از سوی مشتریان در تعیین نرخ نهایی بسیار موثر می باشد. قیمت فروش چای ایرانی در مرکز پخش چای ایران از حداقل میزان 50 کیلو به صورت عمده محاسبه خواهد گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com