چای سیاه شکسته

قیمت خرید چای سیاه شکسته

چای سیاه شکسته ایرانی با بهترین کیفیت در لاهیجان و دیگر نقاط چایخیز شمال در حال تولید است. قیمت خرید چای سیاه شکسته را با توجه به مرغوبیت می توان از گران تا ارزان ترین شاهد بود. فروش چای درجه یک و ممتاز و صادراتی شکسته بدون واسطه و تضمینی در سراسر ایران آغاز شد.

چای سیاه شکسته

تا چه حد با طبقه بندی چای ایرانی آشنا هستید؟ در زمان خرید چای به چه نکاتی توجه می کنید؟ در ایران با توجه به مصرف بالای چای و نوع درخواست های متفاوت چای ها به دسته ها و اسامی مختلف با رنج قیمت خاص طبقه بندی می شوند. چای سیاه شکسته از جمله چای های پرتقاضا و قابل دسترس در هر سه چین بهاره، تابستانه و پاییزه است که تنوع این سه فصل سبب ایجاد رایحه و رنگ پذیری متفاوت در این چای گردیده و بازار پرتقاضایی را علی الخصوص در بخش بسته بندی به این چای متعلق ساخته است.

چای سیاه شکسته

چای سیاه شکسته چیست؟

این چای از برگ های سبز گیاه چای طی عملیات خاص در کارخانه و عبور از الک ها با نمره خاص به دست می آید. به لحاظ ظاهری دارای شکل خاصی نبوده و تقریبا گرد و صاف و سبک هستند. از لحاظ سایز نیز بین چای ممتاز و باروتی قرار دارد. از لحاظ کیفیت نیز چون حالت خرد و ریز دارد زود دم تر از قلم و ممتاز بوده و طعم و رنگ متوسط و ملایم تری را دارا است.

چای سیاه شکسته

درجه بندی چای سیاه شکسته

 • شکسته سیاه ممتاز
 • شکسته درجه 1
 • شکسته سیاه درجه 2
 • شکسته سیاه درجه 3
 • شکسته معاف

بهترین چای شکسته سیاه لاهیجان

در هر رده از تقسیم بندی چای ها می توان نوع های مرغوب تا ضعیف را شاهد بود. در بخش شکسته می توان نوع چای سیاه شکسته ممتاز را به دلیل وزین تر بودن و وجود پیچش در بین دانه ها و قیمت مناسبش بهترین نوع دانست که در میان مابقی درجه بندی شکسته حجم بالای خرید را دارا می باشد. اگر از نوع بهاره این چای خریداری نمایید حتما کیفیت مطلوب تر و رایحه بیشتری را تجربه خواهید نمود.

چای سیاه شکسته

خرید چای سیاه شکسته به صورت عمده

این چای از دسته چای هایی با سفارشات حجم بالا است. به دلیل طبیعی بودن این چای و نرخ مناسبش در دسته خرید توسط فروشگاه ها، شرکت ها و تجار و بازرگانان چای قرار دارد. اگر از خریداران عمده چای شکسته هستید می توانید با ارائه حجم و میزان سفارش خود از طریق کارشناسان واحد فروش اقدام نمایید.

چای سیاه شکسته

قیمت چای سیاه شکسته ایرانی

از انتهای سال 97 با توجه به نوسانات ارزی و فروش بالای چای و کمبود آن در انبار ها شاهد افزایش قیمت خرید انواع چای ها بوده ایم و این رویه در سال 98 نیز ادامه دار بوده لذا سبب شده تا نتوان نرخ ثابتی را اعلام نمود چون در بخش چای شکسته نیز طیف بالایی از تنوع در کیفیت را شاهد هستیم. برای استعلام قیمت خرید چای سیاه شکسته به صورت مستقیم و با قیمت درب کارخانه مراکز فعال در شمال ایران را می توان از گزینه های مطلوب و مورد اعتماد دانست.

چای سیاه شکسته

فروش چای سیاه صادراتی شکسته

به لحاظ موقعیت خوب قرار گیری ایران در بن کشور های حاشیه خلیج فارس و رقبای تجاری آن در دیگر نقاط دنیا لذا صادرات چای از اهمیت خاصی برخوردار است. از جمله چای های مورد تقاضا در بین کشور های اطراف با آمار بالا می توان به چای شکسته اشاره کرد که سالانه حجم بالایی از آن به صورت فله صادر می گردد. از جمله کشور های متقاضی این چای می توان به :

 • عراق
 • ترکیه
 • افغانستان
 • ازبکستان
 • ترکمنستان
 • تاجیکستان
 • روسیه اشاره نمود.

حداقل حجم سفارشات عمده و جزیی چای

با توجه به تقای خرده و یا عمده این میزان متغییر است. برای خرید جزیی حداقل سفارش از 2 کیلو آغاز شده و برای ثبت سفارشات عمده حداقل میزان از 50 کیلو آغاز خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com