قیمت فروش چای باروتی ایرانی

قیمت چای باروتی درجه یک فله بسته به کیفیت به صورت عمده بین رنج 22 الی 30 تومان در سال 98 ارزش گذاری گردیده است. برای اطلاع از قیمت فروش چای باروتی ایرانی به شکل دست اول و تضمینی مرکز چای ارگانیک ایران همواره آماده همکاری با شما می باشد. خرید انواع چای اصل و ارزان تر را از مراکز اصلی فروش چای در شمال تجربه نمایید.

تنوع چای در بازار سبب شده تا بتوان تجارت های متنوع و مختلفی را با توجه به نوع کاربرد و هدف مشاهده نمود زیرا چای ها براساس شکل ظاهر و کیفیت در کارخانه در رنج قیمتی متفاوت از هم و با اسامی مختلف آماده و روانه بازار مصرف می گردند. چای باروتی از نوع سیاه یکی از درجه بندی های پرکاربرد چای برشمرده می شود و قیمت چای باروتی داخله را می توان می توان به جرات با توجه به کیفیت بالا ارزان تر از نمونه های وارداتی دانست و در موارد بسیاری رویت می شود که بسیاری با خرید چای باروتی ایرانی و اختلاط آن با نمونه های خارجی آن را با قیمت گزافی به فروش می رسانند.

قیمت چای باروتی

چای باروتی

یکی از درجه بندی های چای که دارای ظاهر ریز، گرد یا فلت است و بین چای شکسته و خاکه قرار دارد. این چای به دلیل ظاهر خرد و ریز زوددم تر از سایر چای ها بوده و پس از دم کشیدن رنگ پررنگ و طعم تلخ و گسی بالایی را به همراه دارد. این چای برای مصارف خانگی و روزانه زیاد پیشنهاد نمی گردد.

درجه بندی چای باروتی

  • باروتی ساده
  • باروتی درشت
  • باروتی ریز

قیمت چای باروتی

چای باروتی چه فصلی بیشترین کیفیت را داراست؟

همانطور که بارها عنوان گردید چای های برداشت شده در بهار به نسبت چای سایر فصل ها کیفیت ارجح تری را دارد. در زمینه چای باروتی نیز چای بهاره آن رایحه و رنگ عالی داشته و هر چه به سمت پاییز پیش می رویم تنها رنگدهی چای ها باقی و از رایحه کاسته می شود.

قیمت چای باروتی

تفاوت چای باروتی با چای کله مورچه چیست؟

أساسا روش تولید این دوچای با هم متفاوت است به طوری که چای باروتی به روش ارتدوکس یا رسمی در کارخانه تهیه شده و با عبور چای از غربال های نمره کوچک حاصل می شود اما چای کله مورچه به شیوه c.t.c با کوبیدن، گسستن و فر دادن حاصل می شود به طوری که چای ها از غلطتک های دندانه تیز عبور داده شده و قشنگ کوبیده و ریز و فر شده و برخلاف روند چای اردوکس است که چای ها حالت نواری داده می شوند. به طور کل :

  • تفاوت در تولید
  • شکل ظاهر
  • نحوه دم کردن
  • ارزش قیمتی
  • بازار پسندی این دو چای متفاوت می باشد.

فروش چای باروتی

فروشگاه چای ایرانی با سال ها سابقه در ارائه و فروش مستقیم انواع چای شمال به شکل مستقیم از باغات چای شمال و کارخانه های چایسازی نموده است که همین امر سبب شده تا بهترین چای اصیل ایرانی با کیفیتی اعلا و مرغوب و قیمت ارزان تر در دسترس قرار گیرد. با خرید اینترنتی و آنلاین در کمترین زمان ممکن، و بدون کوچکترین دغدغه ای بهترین چای طبیعی و سنتی را از شمال تحویل بگیرید.

قیمت چای باروتی

قیمت چای باروتی ایرانی

با توجه به تولید چای در نواحی شمالی ایران لذا می توان سطوح کیفی قابل قبول و رنج قیمتی مناسب و ارزان تری را در اختیار داشت. قیمت چای باروتی ایرانی با توجه به سطح کیفیت و فصل برداشت می تواند متغییر باشد که برای داشتن قیمت روز چای باروتی و سایر چای سیاه و چای سبز ممتاز، شکسته و… می توان با کارشناسان فروش مراجع تخصصی در این زمینه همراه و از نرخ های ارزان و رقابتی بهره مند شد.

نمایندگی فروش چای باروتی

چنانچه از فروشندگان، بنک داران و شرکت های بسته بندی و تجار چای هستید جهت تهیه و تامین دست اول چای باروتی در کنار سایر چای فله ای قلم، شکسته و.. می توانید در هر زمان با اطلاع از موجودی و قیمت اقدام نمایید. قیمت چای باروتی بهاره را به شکلی رقابتی و استثنایی عمده و در تناژ موردنظر از ما بخواهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com