خرید اینترنتی چای لاهیجان

خرید اینترنتی چای لاهیجان

خرید اینترنتی چای لاهیجان و عرضه بهترین انواع چای سیاه و سبز به صورت آنلاین در فروشگاه چای ایرانی آغاز گردید. اگر به دنبال چای سنتی سرگل و چای دستی و… هستید می توانید کیفیت و قیمت ارزان تر را از هم اینک تجربه نمایید. خرید اینترنتی سبب شده تا چای فله اصل و برند های معتبر چای لاهیجان در سراسر ایران در دسترس قرار گیرد.

خرید اینترنتی چای لاهیجان

گیاه چای از جمله گیاهان حساس است که پرورش و تولیدش نیاز به فرآیند خاص و مراحل ویژه به همراه تخصص و تجربه دارد. ما ایرانی ها از جمله مصرف کنندگان بالای چای هستیم به طوری که در طول روز چندین فنجان از این نوشیدنی گرم و انرژی بخش می نوشیم. با توجه به تامین نیاز 25% بازار چای داخل لذا هرساله حجم بالایی چای از دیگر کشور ها در بازار پخش و به دلیل عدم دسترسی و پخش مناسب چای تولید داخل لذا در کنار برند های معتبر چای خارجی چای های بی نام و نشانی نیز عرضه، خریداری و مصرف می شوند که لازم است تا این موضوع از نظر مصرف کنندگان بسیار مهم واقع شود.

خرید اینترنتی چای لاهیجان

مروری بر تولید چای در لاهیجان

از قرن ها پیش با ورود بذر و نهال چای توسط ژنرال کنسول ایران در هند با نام محمد میرزای چایکار ملقب به کاشف السلطنه چایکاری و تولید آن جهت خودکفایی در نواحی شمال علی الخصوص در لاهیجان آغاز گردید. مراکز فعال چایسازی و سطح زیرکشت چای در دو استان گیلان و مازندران تنها قطب های مهم محسوب می گردند و تولید چای در لاهیجان و دیگر نقاط به شکل ارتدوکس یا رسمی در حال انجام می باشد. چای سیاه و سبز بیسترین حجم تولید چای لاهیجان را شامل شده و صادرات چای این شهر از اهمیت بسیاری برخوردار است.

خرید اینترنتی چای لاهیجان

بهترین چای بهاره ممتاز لاهیجان

خرید بهترین چای برای بسیاری از خریداران از اهمیت بسیاری برخوردار است و درصد پایینی به دنبال قیمت ارزان و کیفیت پایین تر چای هستند. چای های برداشت شده در فصل بهار از بهترین چای ها نام دارند و در این فصل چای سرگل و چای ممتاز از جمله دو چای پرفروش نام دارند. خرید اینترنتی چای لاهیجان در کنار خرید سنتی توانسته به دلیل دسترسی راحت بسیار مورد توجه قرار گیرد.

خرید اینترنتی چای لاهیجان

فروشگاه آنلاین چای سنتی لاهیجان

در این فروشگاه می توان بهترین چای خالص و ارگانیک دنیا را جستجو نمود چرا که تمامی چای ها به شکلی طبیعی و بدون هیچ افزودنی در حال توزیع می باشد. خرید اینترنتی چای لاهیجان از این فروشگاه با توجه به رعایت حقوق مصرف کننده توانسته رضایتمندی و جلب اعتماد دوطرفه را به دنبال داشته باشد و با توجه به تنوع چای فله و بسته بندی در یکجا حق انتخاب بیشتر و فروش کلی و جزیی را می توان به خوبی شاهد بود.

خرید اینترنتی چای لاهیجان

خرید اینترنتی چای لاهیجان

آیا خرید اینترنتی چای لاهیجان را تاکنون تجربه نموده اید؟ نظرتان در این باره چیست؟ با توجه به رعایت نکات پخش سریع و دسترسی مطلوب خریداران چه خریدان عمده و چه مصرف کنندگان جزیی برآن شدیم تا با برقراری این امکان توسعه و گستره خوبی را برای ترویج هرچه بیشتر و بهتر چای داخله فراهم نماییم، به طوری که هم اینک با استقبال خوب و شناخت بیشتری از چای لاهیجان همراه هستیم و مرغوب ترین چای لاهیجان به صورت خالص و حذف واسطه در دسترس متقاضیان در سطح کشور قرار دارد.

خرید اینترنتی چای لاهیجان

دلایل ارجحیت خرید اینترنتی

  • سرعت در انتقال
  • قیمت های مناسب
  • امکان سفارش خرید در هر حجم
  • امکان تبلیغات در سطح گسترده تر و حتی صادرات چای از این طریق
  • حذف واسطه ها و در نتیجه کیفیت بیشتر چای
  • حذف هزینه جانبی سفر و اتلاف وقت
  • معرفی بهتر محصولات از سمت تولید کننده و اتصال راحت تر خریدار به منبع تولید

دلایل رد خرید اینترنتی از دیدگاه خرید سنتی

  • رویت نمونه از نزدیک در خرید سنتی
  • امکان تطابق بیشتر نمونه با چای در شیوه سنتی
  • امکان خرید حجم بالاتر در همان پارت اول
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com