چای ارگانیک

چای ارگانیک و خالص لاهیجان در نمایندگی فروش چای ایرانی

چای ارگانیک و خالص لاهیجان در نمایندگی فروش چای ایرانی از طریق خرید اینترنتی در سراسر کشور در حال عرضه و پخش می باشد. قیمت چای ارگانیک در بازار چای ایران چند است؟ چرا خرید و مصرف چای طبیعی و خالص در طی سال های اخیر افزایش و بیش از بیش توصیه می شود؟

چای ارگانیک

امروزه سالم زیستن از جمله هنر هایی است که هر فرد باید مورد توجه قرار دهد. انواع محصولات کشاورزی موجود در دنیا با توجه به تغییرات ایجاد شده و هجوم آفات و حشرات بدان ها نیازمند سمپاشی و استفاده از کود های متعدد می باشند و تغییر یافتن ذائقه ها و تنوع طلبی در این زمینه سبب شده تا این محصولات آغشته به انواع اسانس و فرآوری های خاص در کارخانه شده و سپس راهی بازار مصرف شوند و سبب گردیده تا امراض و بیماری ها و صرف هزینه بایت درمان افزایش یاید.

چای از جمله محصولات خاص در شمال ایران است که با توجه به اقلیم مناسب درگیر سموم و حشرات موذی نمی گردد و با آزمایشات متعدد سلامت آن بار ها و بار ها به اثبات رسیده است. برداشت چای در شهر های چایخیز توسط کشاورزان و با دست و یا ابزار های سنتی انجام می گیرد که در انتخاب صحیح برگ ها و چین درست نقش مهمی را ایفا می نمایند.

چای ارگانیک

چای ارگانیک لاهیجان

باغ های چای در سطح گسترده در گیلان و مازندران، علی الخصوص در استان گیلان وجود دارند که در طول کاشت، پرورش تا چیدن و حتی تولید در کارخانه از هیچ مواد شیمیایی و مضری در آن ها استفاده نمی شود و اینگونه چای های حاصله به دلیل خلوص و سلامت بالا با واژه چای ارگانیک خوانده می شوند. بهترین و مرغوب ترین نوع چای طبیعی و خالص متعلق به شهر لاهیجان بوده که همواره به گوش خریداران نامی آشنا و مورد اعتماد می باشد.

خصوصیات ویژه و مختص چای ارگانیک

 • تلخ و گس به دلیل عدم فرآوری در کارخانه
 • دیر دم
 • رنگ زلال و شفاف بعد دمکشیدن
 • آنتی اکسیدان بالاتر
 • رایحه کاملا طبیعی

چای ارگانیک

خاصیت نوشیدن چای خالص و ارگانیک

 • افزایش سوخت و ساز و از بین برنده چربی
 • حفظ سلامت لثه و دندان و خوشبو کننده دهان
 • افزایش استحکام استخوان ها
 • قوی نمودن بدن (افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن)
 • سلامت قلب و عروق
 • ضد سرطان
 • نشاط بخش
 • استرس زدا
 • هوشیاری بخش

چای ارگانیک

خرید چای ارگانیک و خالص لاهیجان

چای در لاهیجان در چند دوره به فاصله هر 45 روز از هم از بهار تا پاییز برداشت می شود که تمامی چای ها با توجه به برداشت های مختلف دارای کیفیت بالا و صد در صد طبیعی می باشند. خرید چای ارگانیک و خالص لاهیجان هم به صورت فله و هم بسته بندی شده در برند ها و مارک ها معتبر نیز در حال عرضه است که با معرفی و شناخت بیشتر چای هاس سالم بیش از پیش مورد توجه قرار دارند. در معرض دید قرار گرفتن و پخش صحیح و سریع آن در کشور می تواند افزایش فروش و بالطبع تضمین سلامت بیشتر مصرف کنندگان را به همراه داشته باشد. هم اینک چای بدون اسانس و صد در صد خالص لاهیجان را می توان به راحتی در هر حجمی از هر نقطه از کشور سفارش و خریداری نمود.

چای ارگانیک

نمایندگی فروش چای ایرانی

عرضه و فروش محصولات سالم و ارگانیک و معرفی هر چه بهتر و بیشتر و استفاده درست از آن ها می تواند ضریب موفقیت و رو به رشد تولید آن ها را به دنبال داشته باشد. چای ارگانیک و خالص لاهیجان در نمایندگی فروش چای ایرانی در صدر سفارشات قرار داشته و این امر حاکی از سطح رضایتمندی و استقبال خوب خریداران این چای سنتی و اصیل ایرانی دارد. در این مرکز انواع بهترین چای سیاه و چای سبز مستقیما و تازه در حال توزیع می باشند.

قیمت چای ارگانیک در بازار چای ایران چند است؟

با توجه به حفظ ماهیت واقعی چای در اینگونه محصولات و تضمین کیفیت لذا ارزش قیمتی چای های ارگانیک بالاتر می باشد، اما با تمام تواصیف قیمت این چای ها به نسبت چای های وارداتی به بازار کمتر و ارزان تر است. در خرید های عمده نیز تا حد بسیاری از قیمت نهایی کاسته و کاملا مقرون به صرفه می باشند. جهت استعلام قیمت چای لاهیجان با توجه به تغییرات و نوسانات حاصله بهتر است تا با مراکز و منابع معتبر آن در شمال ایران اقدام نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com