قیمت چای ایرانی ممتاز

قیمت چای ایرانی ممتاز

قیمت چای ایرانی ممتاز در بازار چند است؟ چای سیاه ممتاز از جمله چای های پرفروش در طول سال و در صادرات خوانده می شود که کیفیت بالایی دارد. خرید اینترنتی انواع چای اصل و اصیل ایرانی به صورت مستقیم و قیمت درب کارخانه از طریق مرکز چای شمال، مرجع تخصصی چای ایران در حال انجام می باشد.

قیمت چای ایرانی ممتاز

چای از محصولات دسترس در تمام دنیا است که به صورت گرم و امروزه به صورت سرد نیز مورد مصرف قرار دارد. با توجه به معیار ها و فرهنگ های مختلف لذا چای مورد پسند در هر کشوری متفاوت می باشد اما همه در یک مورد اشتراک دارند و اینکه انتظار کیفیت و مرغوبیت بالا را در رنگدهی و رایحه چای دارند اما به چه قیمتی مساله ای است که جای بحث و گفتگوی بسیاری دارد. کشور ما از جمله تولیدکنندگان برتر در دنیای چای است که توانسته با ارائه چای خالص و سنتی همچنان پیشتاز در این موضوع باشد و استفاده از مواد شیمیایی به هیچ عنوان در چای مجاز نمی باشد.

قیمت چای ایرانی ممتاز

منظور از چای ایرانی ممتاز چیست؟

این واژه برای چای هایی که از برگ های مرغوب و جوان به اصطلاح یک غنچه و دو برگ حاصل می شوند اتلاق می شود. به چایی که بتواند بدون هیچ محرکی پس از طی زمان خاص دمکشی به بهترین نقطه رایحه و رنگدهی برسد و به لحاظ ظاهری ویژگی های مثبت و بازار پسندانه را داشته باشد چای ممتاز می گویند. چای ایرانی ممتاز با توجه به درصد خلوص بالا تلخی و گسی خاصی دارد که نمی توان آن را در نمونه چای های وارداتی دست کاری شده شاهد بود چون این عملیات در آن ها با افزودن اسانس و حذف تلخی انجام می گردد.

قیمت چای ایرانی ممتاز

بهترین و پرفروش ترین چای ایرانی

با توجه به اینکه سلایق و ذائقه ها در انتخاب چای متفاوت می باشد و با توجه به کیفیت ها و درجه بندی های مختلف چای اما نمی توان سطح کیفیت دو چای سرگل و ممتاز از نوع بهاره را نادیده گرفت. چای ممتاز بالاترین میزان فروش سالانه را دارا بوده و چای سرگل با عنوان محبوب ترین و بهترین چای ایرانی مربوط به چین اول نام دارد و قیمت چای ایرانی ممتاز با توجه به عوامل مختلف دخیل می تواند نوساناتی را داشته باشد.

قیمت چای ایرانی ممتاز

چای ایرانی ممتاز چه ویژگی هایی را باید داشته باشد؟

 • رنگ مورد نظر و دلخواه را پس از دم کشیدن صحیح بدهد
 • دارای محرک یا رایحه مصنوعی نباشد
 • هرچه پیچش دانه چای بیشتر باشد ارزش کیفیتی و قیمت بالاتری دارد
 • وزن دار باشد نه سبک و پر مانند

قیمت چای ایرانی ممتاز

چه عواملی در تعیین قیمت چای ایرانی ممتاز دخیل هستند؟

 1. نوع برگ چیده شده
 2. نوع صحیح تولید و کیفیت به دست آمده
 3. میزان محصول به دست آمده
 4. شرایط مساعد حاکم در زمان داشت و برداشت
 5. منطقه مورد کشت و تولید
 6. میزان دست به دست شدن
 7. خلوص ، ظاهر و حجم وزنی چای
 8. میزان سفارشات
 9. عرضه و تقاضای بازار
 10. نام و آوازه برند
 11. نوسانات ارزی
 12. قیمت برگ سبز چای

قیمت چای ایرانی ممتاز

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل ایرانی 60000
چای سیاه ممتاز ایرانی 50000
چای سیاه شکسته ایرانی 40000
چای سیاه قلم با چوب ایرانی 35000
چای سیاه قلم بدون چوب ایرانی 45000
چای سبز زرین ایرانی 60000
چای سبز ممتاز ایرانی 50000
چای سبز قلم کم چوب 45000

قیمت چای ایرانی ممتاز

خرید اینترنتی چای ایرانی

امروزه خرید های اینترنتی در محصول چای به خوبی در حال انجام و روند رو به رشدی را دارا می باشند. فروشگاه ها و مراکز تخصصی مستقر در نقاط چایخیز به دلیل ارسال مستقیم انواع محصولات مرغوب و درجه یک از گزینه های برتر به جهت اعتماد و خرید هستند زیرا قیمت چای ایرانی ممتاز و ارگانیک را به صورت رقابتی و زیر قیمت بازار اعلام می دارند.

قیمت چای ایرانی ممتاز

فروش چای ممتاز فله ایرانی

از آنجا که تقاضای خرید بالای چای فله را در بین متقاضیان سراسر کشور شاهد هستیم لذا چای سیاه و چای سبز اعلا بهاره، تابستانه و پاییزه را به صورت تازه و مستقیم در سراسر کشور پخش تا این چای به شکل خالص در دسترس قرار گیرد. با توجه به حجم بالای درخواست خریداران خانگی این امکان نیز فراهم شده و آغاز سفارش از حداقل 2 کیلو خواهد بود. قیمت چای ایرانی ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و… را ارزان تر و مرغوب تر می توان تجربه کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com