چای سبز ممتاز به قیمت درب کارخانه

چای سبز ممتاز به قیمت درب کارخانه با بهترین کیفیت در مرکز فروش چای ایرانی عرضه می گردد. خرید اینترنتی انواع چای سبز و سیاه به صورت مستقیم تاثیر بسازی را در کاهش قیمت داشته است. چای سبز ممتاز فله همواره از گزینه های خرید برای خریداران عمده در سطح کشور می باشد.

چای سبز ممتاز

دمنوش ها امروزه مصارف و کاربرد های فراوانی را در زندگی ما یافته اند اما به طور کل باز نتوانسته اند جایگاه چای را کسب نمایند. چای سبز از جمله چای هایی است که شاهد افزایش مصرفش در بین مردم هستیم. این چای قرن ها پیش در چین مورد مصرف قرار می گرفته و از آنجا به سراسر دنیا پخش گردیده است. در ایران تولید چای سبز سال هاست که در حال انجام بوده و کیفیت بالایی را این چای دارا می باشد.

چای سبز ممتاز

کارخانه تولید چای سبز

مراکز و کارخانه های محدودی در شمال ایران به تولید چای سبز مشغول می باشند که نظارت خاصی با کارشناسان خبره در این زمینه در حال انجام است. هم اینک کیفیت چای سبز ایرانی در حدی است که آن را قابل رقابت و عرضه در بازار جهانی نموده است. ارزش گذاری قیمتی چای نیز بر حسب معیار های خاص در کارخانه انجام و چای های آماده راهی بازار مصرف می گردند. چای سبز ممتاز از جمله چای ها پرقاضا را در رده خود دارا است و به قیمت درب کارخانه پس از تولید به فروش می رسد.

چای سبز ممتاز

چای سبز ممتاز

به طور کل چای سبز تحت اکسایش بسیار پایین قرار گرفته و چای نیمه تخمیری نام دارد. چای سبز ممتاز از برگ های مرغوب و تازه چای حاصل می شود. و در مراحل انتهایی با عبور از غربال های خاص به دست می آید. نمونه این چای همانند چای سیاه دارای پیچش در ظاهر و بازار پسندی بالایی را در میان سایر نمونه های درجه بندی دارا می باشد. رنگ دم کشیده این چای زرد رو به سبز و طعم علفی و شیرین دارد.

چای سبز ممتاز

برخی از خواص چای ممتاز سبز

 • شاداب کننده
 • کالری پایین
 • کاهنده وزن
 • آنتی اکسیدان بالا
 • کاهنده سرطان
 • ممانعت از پیری زودرس پوست

برای تعیین قیمت چای سبز ممتاز عواملی همچون :

 • نوع و مرغوبیت برگ چیده شده
 • فرآوری و عملیات صحیح در کارخانه
 • نوع چای به دست آمده به لحاظ مرغوبیت و سبک و سنگین بوده دانه بندی
 • منطقه پرورش یافته
 • فله عرضه شدن یا بسته بندی
 • فاصله های موجود تا مقصد
 • میزان دست چرخیدن
 • حجم سفارشات خرید

چای سبز ممتاز در بسته های سنتی

برای خرید چای فله ای ممتاز با توجه به حجم تقاضا در حجم کم و کیلویی در بسته های سنتی سلفونی شفاف و در خرید عمده در کیسه های 25 الی 30 کیلویی عرضه خواهد شد.

چای سبز ممتاز

فروش چای سبز ممتاز ایرانی طبیعی بدون اسانس

خرید چای طبیعی و بدون افزودنی امروزه در صدر سفارشات خریداران قرار دارد چرا که دریافته اند که اینگونه چای ها علاوه بر حفظ سلامتی دارای خواص بیشماری نیز می باشند.در شمال ایران تمامی چای ها به صورت کاملا ساده و بدون اسانس در حال تولید و عرضه به بازار می باشند. فروش چای سبز ممتاز ایرانی را می توان هم اینک با بهترین قیمت خرید در سراسر شهر های کشور در اختیار داشت. چنانچه از فروشندگان، تجار و یا تازه وارد این عرصه هستید می توانید چای خالص و اعلای ایرانی را به صورت متنوع و با صرف هزینه کمتر از این طریق در اختیار داشته باشید.

چای سبز ممتاز

چای سبز ممتاز به قیمت درب کارخانه

خرید یک محصول خوب و مورد نظر با کیفیت و قیمت مناسب یکی از ملاک های مهم برای خریداران چای می باشد. راه اندازی بستر مناسب جهت فروش انواع چای مرغوب شرایط خوب و ایده آلی را برای خریداران فراهم می نماید، چرا که می توانند چای اصیل و درجه یک را به قیمت درب کارخانه تهیه نمایند. برای خرید چای سبز ممتاز، قلم، زرین و… به صورت فله و بسته بندی می توان از طریق مرجع تخصصی مقابل در هر کجای کشور اقدام نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com