چای سیاه ممتاز

چای سیاه ممتاز لاهیجان به قیمت عمده

چای سیاه ممتاز از جمله چای های پرکاربرد و پرفروش در بازار چای ایران است. با خرید عمده این چای قطعا قیمت آن تا حد زیادی کاهش داشته و افزایش سودآوری را برای شما به دنبال خواهد داشت. آیا می دانستید که مرکز پیش رو بهترین جای سیاه ممتاز را از مناطق اصلی چایخیز شمال یعنی لاهیجان برایتان ارسال خواهد نمود؟

منظور از چای سیاه ممتاز چیست؟

این چای در درجه بالای اهمیت رده چای ها به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالا و استفاده شدن از بهترین برگ های سبز چای قرار دار. عطر، طعم و رنگ آن بی نظیر بوده و دانه بندی های ردیف شده در این چای وزین و با پیچش همراه است.

چای سیاه ممتاز لاهیجان

ویژگی های بارز چای سیاه ممتاز

  • دیر دم
  • کاملا طبیعی و بدون اسانس
  • خوش رنگ
  • خوش طعم
  • رایحه طبیعی و مورد پسند غالب سلیقه ها
  • وزین

قیمت چای سیاه ممتاز لاهیجان

خرید عمده چای سیاه ممتاز لاهیجان

با توجه به فعالیت زیاد کارخانجات تولید چای در شهر لاهیجان و وجود باغات وسیع چای لذا می توان طبیعی ترین و خالص ترین چای ها را در این منطقه جستجو نمود، ضمن اینکه قیمت ها کاملا کارشناسانه و ارزان تر از بازار چای عرضه می گردند. سالانه حجم عمده و بالایی از انواع چای اصیل از لاهیجان روانه بازار داخلی و حتی صادرات به نقاط مختلف دنیا می گردد.

قیمت عمده چای سیاه ممتاز

قیمت چای سیاه ممتاز ایرانی

این چای در سال 97 با قیمت جزیی 30 هزار تومان و قیمت عمده 20 الی 22 تومان معامله گردیده، اما در برهه زمانی نیمه دوم سال با توجه به نوسانات بازار ارز و تورم قیمت ها دچار نوساناتی بوده که علی الخصوص جهت خرید عمده چای توصیه می شود تا از قیمت عمده و روز آن از طریق کارشناسان فروش به راحتی بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com