فروش چای سیاه و چای سبز ایرانی

فروش چای سیاه و چای سبز ایرانی

فروش چای سیاه و چای سبز ایرانی بهاره 98 در اسامی زرین، ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه آغاز شد. کارخانه های چایسازی شمال همواره بهترین انواع چای فله درجه یک را تولید و عرضه می نمایند. قیمت خرید چای سیاه و چای سبز در مرکز چای ایرانی برخلاف بازار چندان تفاوت فاحشی از هم ندارند.

فروش چای سیاه و چای سبز ایرانی

برگ های سبز چای از جمله بخش های مهم و تجاری گیاه چای را شامل می شوند چرا که نقش مهمی را در تولید یک چای خوب و موردپسند دارا هستند. گیاه چای ریشه در کشور ما نداشته اما با ورود و ترویج کاشت و تولید کشور ما توانسته با تجارب بالای کسب نموده و آموزش های نوین امروزه یکی از تولید کنندگان مهم چای ارگانیک در دنیا محسوب شود. فروش چای سیاه و چای سبز ایرانی یکی از رایج ترین بخش های توزیع در بازار چای را در سال های اخیر دارا بوده و کشور های متقاضی خرید این چای همواره رو به افزایش می باشند.

 

فروش چای سیاه و سبز

چای سیاه چیست؟

این چای یکی از ارزشمندترین نوع چای های پرتقاضا و پرمصرف را شامل می شود که بیشترین رایحه و رنگ را در میان چای ها دارا است. مرحله اکسیداسیون در کارخانه برگ سبز چای را سیاه و سبب تراوش عطر و ایجاد رنگ زیبا در این چای می گردد. تلخی و گسی این چای مطلوب و دوست داشتنی و تجارت جهانی خوبی را با داشتن تنوع رقم میزند.

فروش چای سیاه و چای سبز ایرانی

چای سبز چیست؟

این چای همانند چای سیاه از برگ سبز چای اما تفاوت در مرحله تولید حاصل می شود در این چای عملیات اکسیداسیون حذف و چای مستقیم با حرارت خشک می گردد لذا می توان رنگ سبز زیبا و حفظ خواص موجود در برگ را در آن شاهد بود. طعم چای سبز شیرین علفی و جنبه دارویی و درمانی آن بسیار مورد توجه قرار دارد.

فروش چای سیاه و چای سبز

پرفروش ترین چای سیاه و چای سبز

این دو چای دو رقیب دیرینه در بازار چای هستند که در ایران در نمونه چای سیاه از فروش ترین ها می توان به سرگل و ممتاز و شکسته اشاره کرد. در چای سبز نیز پرفروش ترین نمونه به چای ممتاز و قلم درشت باز گشته و بالاترین آمار را به خود تعلق ساخته اند.

شاکی بودن از طعم تلخ چای سبز

شاید این مشکل بسیاری از شما خریداران و مصرف کنندگان چای سبز باشد اما اگر از مصرف کنندگان چای وارداتی بوده اید باید بدانید که عملیات حذف تلخی در نمونه های وارداتی و افزودن اسانس تلخی را تا حد زیادی کاهش و به حداقل رسانده اما عملیان دستکاری و افزودن مواد غیر مجاز در چای ایرانی انجام نمی گیرد و به همین امر شما تلخی را در این چای شاهد هستید کما اینکه با افزودن موادی همچون : لیمو، بهارنارنج، دارچین، به لیمو و.. می توانید از این غلظت بکاهید.

مساله دیگر افزودن آب جوش بر روی برگ سبز چای است که در این حالت برگ ها سوخته و طعم تلخ می گیرند برای حذف این عمل آب جوش کتری را از روی شعله گذاشته تا از دما بیوفتد (85 درجه) سپس آن را بر روی حجم چای مصرفی خوذد بریزید خواهید دید که چای تلخ نیست. حجم چای مصرفی خود را نیز در هر مصرف چک کنید ممکن است غلیظ باشد.

فروش چای سیاه و چای سبز ایرانی

دلایل خرید چای ایرانی

 1. حمایت از تولید داخل و ممانعت از خروج ارز از کشور
 2. متناسب بودن این چای با ذائقه مردم ما
 3. سلامت و طبیعی بودن این چای
 4. قیمت های ارزان تر نسبت به نمونه های خارجی
 5. دسترسی بهتر و راحت تر در هر زمان
 6. حمایت از چایکار
 7. عدم استفاده از مواد مضر در چای ایرانی
 8. رنگ طبیعی چای
 9. عاری بودن باغات چای از آفات و استفاده از سموم شیمیایی

فروش چای سیاه و چای سبز ایرانی

دلایل فرار برخی از چای ایرانی

 1. دیر رنگ پذیری این چای (نقطه مثبت به دلیل طبیعی عرضه شدن)
 2. تلخی و گسی
 3. عادت نمودن ذائقه به چای حاوی رنگ و عدم تامل برای دمکشی چای
 4. عادت به چای ملقب به چای فلاسکی و زود دم
 5. دست چرخیدن های آزاد در زمینه چای فله و تضعیف آن تا به دست مصرف کننده
 6. عدم قابل رقابت بودن بسته بندی چای ایرانی به دلیل هزینه های در برداشته بسیار و ضعف صنعت بسته بندی

فروش چای سیاه و چای سبز

دلایل تفاوت چای در دونقطه همجوار

گیاه چای از جمله گیاهان حساس است که مطابق با هر منطقه ویژگی های خاصی را کسب خواهد نمود از همین رو چای دو شهر کنار هم را نمی توان با یک عطر و طعم یافت. چای های رشد یافته در نقاط مرتفع رنگ بیشتر و چای های رشد یافته در نقاط پست رایحه بالاتری را دارا هستند کما اینکه نوع برگ چیده شده، نحوه فرآوری و درجه بندی چای نیز در ایین قضیه تاثیرگذار می باشند.

خرید چای ایرانی اصل

برای اینکه چای اصل و درجه یک ایرانی را بتوان تهیه کرد امروزه می توان به راحتی از سایت ها و مراکز فروش و پخش چای یا نمایندگی های مجاز چای شمال در سراسر کشور بهره گرفت. این مراکز فروش چای سیاه و چای سبز ایرانی اصل و سنتی را مستقیما و به قیمت درب کارخانه ارائه نموده که فرصت خوبی را برای خریدارن در سطح کشور فراهم نموده است.

فروش چای سیاه و چای سبز ایرانی

فروش چای سیاه و چای سبز ایرانی

فروش و عرضه و معرفی درست محصولاتی همچون چای می تواند نقشبندی خوبی را در اذهان به جا گذاشته و منجر به تقاضای بالا و بهتر دیده شدن محصول گردد. فروش چای سیاه و چای سبز ایرانی مستقیم از مراکز تولید و معرفی آن ها در فضای مجازی و فروش اینترنتی توانسته برای چای ایرانی موفقیت های بسیاری را رقم بزند به طوری که با تست این چای و درک کیفیت بالای این چای خرید عمده و کیلویی آن روند صعودی را طی نموده است.

قیمت فروش چای سیاه و سبز ایرانی

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل ایرانی 60000
چای سیاه ممتاز ایرانی 50000
چای سیاه شکسته ایرانی 40000
چای سیاه قلم با چوب ایرانی 35000
چای سیاه قلم بدون چوب ایرانی 45000
چای سبز زرین ایرانی 60000
چای سبز ممتاز ایرانی 50000
چای سبز قلم کم چوب ایرانی 45000
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com