خرید چای 100% طبیعی سیاه و سبز ایرانی

خرید چای 100% طبیعی سیاه و سبز ایرانی در فروشگاه اینترنتی چای ارگانیک ایران به صورت عمده و کیلویی در حال انجام می باشد. ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت انواع چای فله ای را از ما دریافت نمایید. خرید و فروش چای بهاره لاهیجان، املش و سایر نقاط چایخیز را می توان زین پس به شیوه ای نوین و سریع تجربه نمود.

خرید چای

برای خرید چای تا چه حد وسواس به خرج می دهید؟ کدام چای را برای خرید ترجیح داده و شاخصه شما برای خرید و انتخاب چای خوب و مرغوب چیست؟ چای سیاه یا چای سبز؟ آیا این امکان وجود دارد که بتوان چای سنتی و طبیعی را مستقیم از کارخانه و یا مراکز فروش در نقاط چایخیز خریداری نمود؟ حداقل سفارشات از چه میزانی آغاز می گردد؟

قطعا برای همه ما رنگ و رایحه چای خریداری شده اهمیت بسیاری دارد اما آیا تمام چای های موجود در بازار سالم و به شکل طبیعی هستند؟ بار ها به وضوح دیده شده که بسیاری درخواست خرید چایی را دارند که استفاده از یک قاشق چایخوری از آن بتواند تعداد فنجان های چای زیادی را به آن ها بدهد اما آیا این امر با واقعیت ارتباط دارد؟ هیچ وقت نمی توان از یک محصول طبیعی علی الخصوص چای انتظار داشت تا سریع آماده مصرف شده یا سریع رنگ پس دهد در صورت مشاهده چنین امری به ماهیت آن چای حتما شک کنید.

چای چیست؟

چای نوشیدنی گرم و انرژی دهنده ای است که می تواند علاوه بر اینکه به عنوان یک نوشیدن مصرف شود چنانچه کاملا خالص و عاری از هر گونه افزودنی باشد فواید بی نظیری را برای بدن ما به همراه داشته باشد. این محصول با داشتن قیمت مناسب در دسترس تمام اقشار قرار داشته و در درجه بندی های مختلف بر أساس شکل ظاهر و کیفیت به بازار به شکل فله ای یا مارک عرضه می گردد. خرید چای در تمام دنیا رایج و تنها در کشور های محدودی قابلیت کشت و تولید را به دلیل حساسیت دارا می باشد.

 • رفع خواب آلودگی
 • نشاط بخشی
 • رفع استرس
 • ممانعت از زوال مغز
 • افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن
 • دفع سموم
 • رقیق نمودن غلظت خون
 • پایین آوردن فشار خون بالا
 • کالری پایین
 • رفع التهابات از مهم ترین خواص چای طبیعی و بدون اسانس می باشند.

خرید چای

چای سیاه ایرانی

این محصول بسته به نوع برگ مصرف شده می تواند کیفیت های متعددی را شامل شود از نوع زرین تا قلم و خاکه. برای تهیه چای سیاه برگ های سبز تحت عملیات مهم اکسیداسیون که یکی از مهم ترین مراحل در کارخانه است قرار گرفته و رایحه مطبوع و رنگ زیبای سیاه را به خود می گیرد. در ایران این چای 80% از بخش تولید را به خود اختصاص داده و در صادرات نیز حرف اول را می زند.

خرید چای

چای سبز ایرانی

این چای نیز از همان برگ سبز گیاه چای حاصل شده اما مرحله اکسید شدن در آن حذف و برگ چای با بخار خشک می گردد و این امر سبب می شود تا رنگ سبز، ماهیت و خاصیت بیشتری در چای باقی و حفظ گردد که به لحاظ رنگ و طعم و برخی خواص از چای سیاه مجزا می باشد. چای سبز امروزه به یک چای شگفت انگیز جهت لاغری و کاربردی در صنایع مختلف مبدل گردیده است.

چرا به چای ایرانی چای 100% طبیعی اتلاق می گردد؟

چای از جمله گیاهان حساس است که نسبت به تغییرات محیطی اطراف خود بسیار تاثیر پذیر می باشد. در بسیاری از کشور ها در زمان برداشت گیاه چای مورد هجوم آفات و حشرات قرار می گیرد که لاجرم سمپاشی می گردد و سم باقی مانده در برگ ها رسوخ و از خلوص آن می کاهد. در مرحله تولید نیز با انجام عملیات افزودن رنگ و رایحه بر قدرت دم کشیدن و آماده شدن چای می افزایند که این مواد به کاربرده برای بدن بسیار مضر است و حال اینکه در کشور ما ایران در نواحی شمالی شرایط جوی و عالی اقلیمی سبب شده تا این گیاه به هیچ سمی نیاز نداشته و در کارخانه با توجه به مقررات حاکم از هیچ محرک شیمیایی در چای استفاده نشود از این رو چای حاصله 100% طبیعی و با خاصیت بسیاری است.

خرید چای

چای سیاه یا چای سبز؟

این سوال سال هاست که ذهن بسیاری را درگیر نموده اما در واقعیت باید دید که توقع شما از چای چیست؟ آیا صرفا جهت نوشیدن روزانه بوده یا برای رسیدن به هدفی است؟ خواص هر دو چای مشابه می باشد اما :

 1. درصد کافئین در چای سنتی سیاه بیشتر است.
 2. آنتی اکسیدان موجود در چای های سبز بیش از چای های تیره است.
 3. چای نیمه تخمیری سبز برای تناسب اندام و بالابردن سوخت و سااز بدن موثرتر می باشد.
 4. برای درک بهتر توصیه می شود از هر دو چای استفاده گردد و با مصرف استاندارد از خواص هر دو بهره مند شوید.

خرید چای سیاه

خرید چای سیاه در رتبه اول در بازار ایران و حتی بازار چای جهانی قرار دارد. چنانچه این چای بتواند با رعایت نکات تخصصی رضایت هر چه بیشتر مشتریان را به شکلی واقعی فراهم نماید می تواند با جذب مشتریان بیشتر فروش بالاتر و در نتیجه سود دهی و اشتغالزایی بیشتری را به همراه داشه باشد. برای خرید بهترین انواع چای نمایندگی چای شمال چای اعلا و ممتاز را در فصول مختلف سال با عناوین چای بهاره، چای تابستانه و چای پاییزه را در بازار پخش و عرضه می نماید.

خرید چای سبز

اهمیت به سلامتی در جوامع امروزی در میان مردم در حال افزایش است و خرید چای سبز و مصرف آن رشد خوبی را به دنبال داشته است. این چای با توجه به تجربه بالا و خوب تولیدکنندگان ایرانی در سطح کیفیت بالا و کاملا رقابتی در حال تولید است و هم اینک برند های محبوب و نام داری در شمال ایران این چای را تولید می نمایند. قیمت خرید چای سبز نسبت به نمونه های سیاه در بازار بالاتر بوده اما می توان آن را ارزان تر و تضمینی از مراجع تخصصی خریداری و تامین نمود.

خرید چای

خرید اینترنتی چای 100% طبیعی ایرانی

بحث داغ این روز ها با توجه به فاصله ها و وقت گیر بودن گشت و گذار در بازار ها خرید چای به شکل اینترنتی است که توانسته دسترسی بهتر و آسان تری را به منابع تولید کننده و متقاضی فراهم نماید. برای این کار کافیست تا در هر نقطه ای که حضور دارید از طریق سایت و مراجع چای، چای های متنوع و مورد نظر ائم از (چای سرگل، چای ممتاز، چای قلم، چای شکسته، چای باروتی و خاکه) را سفارش و ظرف سریع ترین زمان سفارشات خود را درب محل کار خود دریافت نمایید. خرید چای 100% طبیعی سیاه و سبز ایرانی را چه به شیوه سنتی و چه اینترنتی به همه شما پیشنهاد می نماییم تا تفاوت را به شکلی اساسی تجربه نمایید.

حداقل سفارشات

با توجه به امکان خرید جزیی و عمده در این مرکز پخش چای لذا حداقل میزان سفارشات خانگی از 2 کیلو و خرید های عمده از 50 کیلو آغاز می گردد. سفارشات کیلویی در بسته های سلفونی شفاف و عمده ای در کیسه های 10،25 و 30 کیلویی قابل ارسال می باشند.

شاخصه خرید و انتخاب چای خوب و مرغوب چیست؟

 1. هر چه چای فضای کمتری را اشغال نماید مرغوب تر خواهد بود.
 2. چای طبیعی سریع رنگ نمی دهد نیاز است تا 15 الی 20 دقیقه دم بکشد.
 3. چای خالص براق نیست زیرا اگر براق باشد نشان از ماده افزودنی در خود دارد.
 4. رویت پیچش در ظاهر چای یکی از دلایل مرغوبیت آن است.
 5. رایحه چای باید طبیعی و به دور از بویی شبیه ادکلن باشد.
 6. وجود ساقه در چای بر رایحه بیشتر آن خواهد افزود.
 7. چنانچه چای حاوی رنگ یا اسانس باشد در صورت لمس نرم و لطیف خواهد بود.
 8. رنگ ظاهر چای خوب سیاه متمایل به قهوه ای است نه اینکه یکدست مشکی باشد.
 9. چنانچه چای بسته بندی می خرید حتما به تاریخ تولید و انقضاء، هولوگرام بهداشت و استاندارد و سیب سلامت آن دقت نمایید.
 10. مرکز های تخصصی چای با داشتن کارشناسان مجرب گزینه های خوبی برای سفارشات و انتخاب چای می باشند.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com