قیمت چای شکسته فله لاهیجان

چای شکسته چیست؟ قیمت چای شکسته فله لاهیجان در سال 98 در بازار چای چند بوده است؟ آیا مطلع بودید که خرید بهترین انواع چای اعلای ایرانی را می توان در مرکز فروش چای ارگانیک ایران تنها از طریق یک تماس، پیام یا درگاه سایت انجام نمود؟

درجه بندی در چای ها از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا سبب می شود تا بتوان خصوصیات منحصر هر خانواده را با اسامی به کار برده شده و عمومیت یافته به خوبی درک و خرید بهتری را انجام نمود. در ایران تولید بهترین چای در منطقه لاهیجان و شهر های همجوار آن در حال انجام است و شرایط مهیا شده برای گیاه چای سبب گردیده تا باغ های عاری از هر گونه آفات و حشرات موذی بوده و در نتیجه بتوان برگ های مرغوبی را برداشت و بدون فرآوری و افزودن ماده خارجی چای اصل و کاملا سنتی را تولید و روانه بازار نمود. برگ های برداشت شده یا از برگ های جوان بالایی چای و یا برگ های سوم و چهارم هستند و چای خشک حاصل از آن ها با اسامی خاصی نام گذاری می گردند.

چای سرگل و ممتاز در رده بالاترین چای های ارزشمند و پس از آن ها چای شکسته و چای قلم و چای باروتی و چای خاکه قرار دارند که در درجه بندی 1، 2و 3 از قوی تا ضعیف مجدد نامگذاری می گردند.

چای شکسته

چای شکسته ایرانی چیست؟

این چای در درجه بندی نهایی برگ های خشک شده چای در کارخانه با توجه به سایز و ظاهر و عبور از غربال های خاص حاصل می آید. چای شکسته ظاهر مشخصی نداشته و از لحاظ اندازه بین چای قلم و ممتاز قرار دارد. طعم و رنگ این چای در حد خوب و ایده آلی بوده و قیمت مناسبی را دارا است و به طور کل می توان آن را مطبوع، ملایم و از جمله چای های اقتصادی دانست.

اسامی چای شکسته

 • شکسته ممتاز
 • شکسته درجه 1
 • شکسته درجه 2
 • شکسته درجه 3

چای شکسته

تفاوت چای قلم و شکسته در چیست؟

چای قلم نسبت به چای شکسته در رده چای های درشت و خوش رایحه تری به دلیل وجود ساقه چای قرار دارد. چای شکسته ریز تر و به لحاظ بازار پسندی جهت بسته بندی و صادرات در رده بالاری قرار دارد اما هر دو نوع چای از جمله چای های اصیل و مهم در دسته بندی چای ایرانی قرار دارند.

چای شکسته بهاره لاهیجان

چای های حاصل از برداشت فصل بهار به دلیل در جریان بودن مواد مغذی و یکدوره استراحت زمستانه در رده بالاتری نسبت به چای های تابستانه و پاییزه قرار دارند. چای های شهر لاهیجان در مرغوبیت و محبوبیت شهره بوده و خریداران بسیاری را مجذوب خود نموده زیرا سال ها تجربه و رعایت أصول و خلوص بالای چای ها در پس آن بوده است. درست است که قیمت چای شکسته فله لاهیجان نسبت به چای های دیگر اندکی بالاتر است اما همواره مشتریان به کیفیتش اعتماد نموده و توانسته تاییدیه جهانی را نیز به همراه داشته باشد.

چای شکسته

قیمت چای شکسته فله لاهیجان

هرساله تغییرات و نوسانات موجود در بازار بر روی قیمت چای نیز بی تاثیر نبوده و سبب افزایش نرخ با توجه به دخیل شدن عوامل متعدد می گردد. قیمت چای شکسته فله لاهیجان در سال 98 عمده 30 الی 32 هزار تومان و قیمت جزیی آن 40 هزار تومان بوده است و با توجه به سبک تر بودن این چای نسبت به چای ممتاز در کیسه های با وزن 25 کیلو فله ای قابل عرضه هستند.

چای شکسته

خرید چای شکسته درجه یک

فروشندگان چای می دانند که خریداران چای افراد با سلایق مختلف را شاما می شوند لذا این گروه برای جلب رضایت مشتریان تا حد ممکن به دنبال تامین بهترین چای می باشند. برای خرید چای شکسته درجه یک لاهیجان به شکل فله و بسته بندی شده و داشتن قیمت های رقابتی تر در بازار می توانید با مرجع تخصصی مقابل و کارشناسان خبره آن همراه شده تا همواره مرغوب ترین چای اصل شمال را در اختیار داشته و سود خوبی را با آن ها تجربه نمایید.

مزیت های خرید انواع چای ایرانی

 1. اصالت چای
 2. کاملا طبیعی بودن و عدم سمپاشی باغات چای
 3. بدون اسانس عرضه شدن
 4. قیمت ارزان
 5. حمایت از تولید داخلی (چایکار و تولید کننده)
 6. صادرات و ارز آوری برای کشور
 7. رایحه و رنگ دلپذیر به طبیعی ترین شکل ممکن

چای شکسته

توصیه و نکات کاربردی

 1. چای های ایرانی را به خوبی دم کنید زیرا بدون افزودنی بوده و نیاز است تا به درستی دم بکشند.
 2. چنانچه چای شما سریع رنگ داد به ماهیتش شک کنید.
 3. هر چه چای خریداری شده فضای کمتری را اشغال کند یا اصطلاحا سنگین باشد بهتر است.
 4. در صورت لمس چای چنانچه چای طبیعی باشد زبری و برندگی آن را إحساس خواهید نمود.
 5. چای خریداری شده را حتما در جای تاریک و ظروف در بسته به دور از رطوبت، حرارت و مواد معطر قرار دهید.
 6. مراکز معتبر فروش و فعال در زمینه چای در نواحی چایخیز از بهترین گزینه های خرید هستند.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com