خرید چای فله

خرید انواع چای فله لاهیجان

خرید چای فله شمال و انواع چای خارجی در بازار تهران به میزان بالاتری انجام می گردد. فروش عمده چای تا حد زیادی از قیمت روز و نهایی آن با توجه به سطوح کیفیتی مختلف می کاهد. خرید انواع چای فله لاهیجان با عنوان چای اصیل ایرانی و تولید داخل و دسترسی بهتر از گزینه های درجه 1 و پیشنهادی به خریداران جزیی و کلی این حوزه می باشد.

خرید چای فله

چای این نوشیدنی نشاط بخش از برگ های سبز گیاه بی خزان چای طی مراحل خاص با توجه به نوع چای تولید می گردد. چای سیاه، چای سبز، چای سفید از جمله چای های با ظاهر و خواص مختلف هستند که هر سه از یک گیاه حاصل می شوند و ارزش قیمتی مختلفی را دارا هستند، بنابر این نوع برگ چای می تواند در تعیین ارزش قیمتی چای های حاصله از اهمیت بسزایی برخوردار باشد. چای ها در انتهای مراحل کارخانه به شکل فله ای هستند و در اینجاست که یا به همان گونه بر حسب تقاضا راهی بازار می شوند و یا برای برند شدن و دارای نام گردیدن یا در همان کارخانه و یا به شرکت های مختلف عرضه می گردند.

خرید چای فله

چای فله لاهیجان

در شهر لاهیجان مراکز چایسازی فعال بسیاری مشغول به فعالیت می باشند و در هر زمان از برداشت مشتریان و خریداران بسیاری جهت پیش خرید و خرید کلی چای سفارشات خود را ارائه می دهند. با توجه به کیفیت بالای چای این شهر سطح توقع مشتریان نیز بالا و چای های متنوع این شهر را می پسندند. چای های فله به دلیل روباز بودن از طرفی بسیار مورد تایید و از نظر عده ای مورد نقض قرار دارند. خرید چای فله لاهیجان بسته به حجم سفارشات قابل عرضه در کیسه های 10، 20 و 25 کیلویی می باشند.

اسامی رایج انواع چای فله ای سیاه و سبز موجود در بازار ایران

 • چای زرین سرگل
 • چای ممتاز
 • چای شکسته، 1، 2 و 3 و شکسته ممتاز
 • چای قلم ساده، قلم ریز، قلم درشت
 • چای باروتی درشت و باروتی ریز
 • چای خاکه

واردات چای فله

بازار چای ایران را می توان بازاری پر هیاهو با انواع چای ها دانست چرا که این کشور علاوه بر تولید چای به عنوان وارد کننده چای نیز محسوب می شود و سهم سالانه هر فرد ایرانی به طور میانگین 1/4 کیلوگرم تخمین زده شده که تولید داخلی نمی تواند کفاف و جوابگوی سالانه را بدهد. واردات چای فله از کشور هایی همچون هند، کنیا و… انجام میگردد و می توان طیف وسیع قیمتی را با توجه به استاندارد های خاص مشاهده نمود. چای های فله خارجی به صورت کیسه و در کارتن های 10، 15 و20 کیلویی در بازار توزیع می گردند.

خرید چای فله

صادرات چای فله ایرانی

این بخش یکی از مهم ترین رویداد های ارزآور و اشتغال زا محسوب می گرد. چای های ایرانی غالبا به شکل فله ای مورد صادرات قرار گرفته که یا در مقصد فرآوری و به بازار عرضه شده و یا گاها پس از فرآوری با نام و نشان معتبر خارجی مجدد به بازار ایران ورود می کنند. خرید و صادرات چای فله بیش از 90 درصد درخواست از سمت تجار داخل و حتی تجار خارجی را شامل شده و داشتن رنج قیمت و کیفیت مختلف در این بخش بسیار مورد توجه قرار دارد. بیشترین خرید چای فله ایرانی توسط کشور های حاشیه خلیج فارس با توجه به هم ذائقه بودن و کیفیت مورد تایید انجام می شود.

چگونه چای فله مرغوب را بشناسیم؟

 1. چای را در دست لمس کنید در صورت طبیعی بودن زبر و تیز است.
 2. اندکی از چای را برداشته در آن هوا بدمید باید رایحه مطبوعی به دور از ادکلن را حس کنید.
 3. چنانچه کمی از آن را در آب سرد بریزید نباید سریع رنگ پس دهد.
 4. هر چه چای حجم کمتری را اشغال نماید مرغوب تر می باشد.
 5. شکل ظاهر چای هر چه پیچش دار تر باشد نرغوب تر و ارزش قیمتی بالاتری را دارا است.
 6. رنگ ظاهری چای سیاه یکدست و یا نارنجی نباشد. سیاه متمایل به قهوه ای اصلی ترین رنگ چای است.
 7. وجود درصدی از ساقه در چای به رایحه بهتر بخشیدن به چای کمک می نماید چای های بدون ساقه معمولا رایحه دلخواه را نمی بخشند.
 8. چنانچه در این زمینه مشکل دارید کارشناسان مجرب در مراکز معتبر شمال شما را یاری می رسانند.

خرید چای فله

خرید انواع چای فله لاهیجان

چای های فله ای با توجه به شکل ظاهر و کیفیت دارا بوده به دسته ها با اسامی خاص و رنج قیمت مختلف دسته بندی می شوند و این امر سبب می شود تا مشتری بتواند قدرت تصمیم گیری راحت تری را داشته باشد. خرید چای فله لاهیجان به صورت متنوع مد نظر بسیاری از خریدارن عمده قرار داشته و در این امر سلایق مختلف مشتریان خود را مد نظر قرار می دهند. چنانچه قیمت در اولویت انتخاب باشد چای های پاییزه و چنانچه کیفیت ملاک اول باشد خرید انواع چای بهاره گزینه های مطلوبی می باشند.

خرید چای فله

قیمت چای فله لاهیجان

قیمت های مختلف موجود در بازار چای و از مغازه ای به مغازه دیگر در مواقعی مشتریان را با شک و تریدید در انتخاب مواجه می نماید که عوامل متعددی را می توان در این تفاوت ها دخیل دانست از جمله :

 1. نوع چای
 2. تعداد واسطه ها از مبداء تا مقصد
 3. هزینه های باربری
 4. منطقه تولید چای
 5. اینکه چای متعلق به کدام چین از برداشت است

تولید سال باشد یا خیربرای خرید چای فله از لاهیجان و در دست داشتن قیمت روز چای مرکز چای ایرانی در این شهر شما را در هر زمان از قیمت های ارزان تر و کیفیت تضمین شده چای بهره مند می سازد. با خرید مستقیم از این روش حتما کیفیت های متفاوت و مورد پسندی را تجربه خواهید نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com