قیمت خرید عمده چای ترش در ایران

قیمت خرید عمده چای ترش در ایران

قیمت خرید عمده چای ترش در ایران را چگونه و از کدام مرکز می توان جویا شد؟ قیمت چای ترش فله همیشه نرخ روز ارزان تری را نسبت به نمونه های برند و بسته بندی دارا است. فروش مستقیم و بدون واسطه بهترین چای ترش و انواع چای سنتی سیاه و سبز را کیلویی و با بالاترین کیفیت از مجموعه چای ارگانیک ایرانی تجربه نمایید.

قیمت خرید عمده چای ترش در ایران

چای ها دسته بندی و گروه های مختلفی را شامل می شوند که چای ترش یکی از ارقام، برشمرده می شود و حاصل آن دم کرده زیبا و خوش رنگی است که خاصیت های شگفت انگیزی را به همراه دارد. هر گیاه چای ترش چنانچه در شرایط عالی به بار بنشیند می توان گل های زیادی را در بوته های آن شاهد بود که پس از برداشت به شیوه ای سنتی بر روی توری های مشبک در آفتاب خشک می شوند. چنانچه اندکی رطوبت در این چای وجود داشه باشد می تواند منجر به سیاه شدن چای و ظاهر نه چندان زیبای آن گردد. قیمت خرید عمده چای ترش در ایران را می توان درگیر با عوامل متعددی دانست. کشت این چای در سیستان و بلوچستان با بیشترین سطح زیر کشت و بالاترین سطح کیفی قرار داشته و کشاورزان چایکار منطقه قیمت های خوب و مناسبی را ارائه می نمایند.

ارقام مختلف چای ترش در دنیا

 1. رقم سابداریفا
 2. واریته آلتیزیما
 3. ریکو
 4. ویکتور
 5. آرچر

نحوه عرضه چای ترش در بازار ایران

 • فله ای
 • تی بگ
 • جعبه ای با برند مشخص

قیمت خرید عمده چای ترش در ایران

خرید عمده چای ترش فله

هر ساله خرید چای ترش از اواخر آبان آغاز شده و حجم تقاضای بالایی را با توجه به درخواست بازار شامل می گردد. خرید فله ای چای ترش به دلیل قیمت تمام شده کمتر در میان خریداران بسیار مشهود تر از نمونه های برند و مارک می باشد. خرید چای ترش با توجه به سطح تقاضای بالا در لیست خرید فروشندگان چای قرار دارد. این چای به دلیل ارسال مستقیم از سمت کشاورزان در غالب موارد به شکل فله ارسال شده و تقاضای خوبی را در بازار چای ایران دارا می باشد. ارسال اینگونه از چای ها یا به صورت کیسه ای بوده و یا در کارتن های 10 کیلویی قرار داده می شوند.

قیمت خرید عمده چای ترش در ایران

قیمت خرید عمده چای ترش در ایران

برای اطلاع از قیمت روز و کیلویی چای ترش در ایران لازم است تا با مراکز فعال در این زمینه در ارتباط بود تا بتوان با اطلاعات بیشتری اقدام به ثبت سفارش نمود. قیمت چای ترش فله در ایران در سال 98 با آغاز برداشت به صورت عمده هر کیلو 45 هزار تومان از سمت کشاورزان به فروش رسیده است اما فروش این چای نرخ ثابتی نداشته و گاها تغییراتی را شامل خواهد گردید.

 1. میزان محصول حاصل از برداشت
 2. حجم واردات چای ترش خارجی
 3. واسطه ها
 4. فاصله های موجود
 5. حجم سفارشات
 6. نوع درخواست از جمله عوامل دخیل در تغییرات قیمت خرید عمده چای ترش در ایران می باشند.

قیمت خرید عمده چای ترش در ایران

مرکز خرید و فروش انواع چای ترش

شمار بسیاری از مشتریان به دنبال خرید کیلویی چای قرمز هستند که به سختی مراکز فعال در این زمینه را پیدا می کنند، و دسترسی به منابع تولید با توجه به مسافت های بسیار کار سخت و طاقت فرسایی می باشد. مرکز چای ارگانیک ایرانی با سال ها تخصص در این زمینه و همکاری مستقیم با کشاورزان فعال توانسته بهترین و مرغوب ترین چای درجه یک قرمز را به متقاضیان و فروشندگان عمده در سراسر کشور ارائه نماید. از مزیت های برشمرده در این مرکز فروش می توان به خرید انواع چای ممتاز و درجه یک سیاه و سبز شمال و نمونه های چای صادراتی اعلاء اشاره کرد.

مهم ترین اهداف تولید چای ترش

 • تامین نیاز داخلی
 • اشتغالزایی بیشتر
 • صادرات چای ترش
 • فراوری گیاه دارویی چای ترش
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com