بهترین چای سیاه ایرانی

خرید بهترین چای سیاه ایرانی

بهترین چای سیاه ایرانی را از کجا تهیه کنیم؟ برای شناخت و خرید بهترین چای چه راهکار هایی وجود داشته و چگونه می توان از اصل بودن آن مطلع شد؟ فروش انواع چای سنتی و درجه یک به قیمت درب کارخانه در مرجع و مرکز چای ارگانیک ایران انجام می گردد.

بهترین چای سیاه ایرانی

در بازار چای، چای ها به دسته ها و تنوع بالایی از اسامی و برند وجود دارند که هر شخص با توجه به سلیقه و ذائقه می تواند هریک را انتخاب و خریداری نماید اما ملاک شخصی هر فرد از یک چای خوب می تواند متغیر و متفاوت باشد. برخی چایی که رنگ زیاد بدهد را بهترین، برخی رایحه را ترجیح داده، بعضی مزه های متفاوت را بر می گزینند و برای بسیاری هم کیفیت واقعی و اصالت چای اهمیت دارد.

در ایران با توجه به واردات چای و بخش تولید چای قطعا در بخش های قاچاق چای و ورد بی رویه چای ها شاهد اختلاط و انواع تقلبات از جمله چای های حاوی رنگ و رایحه هستیم که عوارض جبران ناپذیری را دارند و بیشتر بر روی چای سیاه با توجه به کمتر مشخص شدن در ظاهر انجام می گیرد. با توجه به تبلیغات ناصحیح در طی گذشته این امر در ذهن بسیاری نقش بسته که بهترین چای سیاه باید سریع رنگ داده و آماده مصرف شود و منحرف کردن ذهن ها اجازه تفکر و شک کردن در این زمینه را در بین اکثر افراد ربوده و لاجرم سالهاست که با مصرف بی رویه این چای ها در بازار ایران مواجه هستیم.

بهترین چای سیاه ایرانی

قطبیت تولید چای سیاه ایرانی

در ایران امکان پرورش و تولید چای به دو نقطه شمالی یعنی مازندران و گیلان و تنها بخش های خاصی از این دو استان باز می گردد. بیشترین قدمت به لحاظ تولید بهترین چای سیاه ایرانی به شهر لاهیجان بازگشته و چای این نقطه کیفیت بالا و مسحور کننده ای دارد. کارخانه های چایسازی در شهر های چایخیز با نظارت خاص کارشناسان سازمان چای و تجربه های بالا چای سیاه خالص را بدون کوچکترین محرکی آماده و روانه بازار می نمایند ضمن اینکه در باغات چای نیز از سموم استفاده نشده و برگ های سبز چای عاری از آفت و مواد شیمیایی آغشته می باشند.

بهترین چای سیاه ایرانی کدام است؟

همان طور که می دانید چای ها در واقع در مراحل انتهایی و عبور از الک خاص نامگذاری و ارزش گذاری می شوند که شکل و نام هر چای معرف خصوصیات آن می باشد. چای سیاه سرگل که در اولین برداشت بهار حاصل می شود باعنوان بهترین چای نام داشته و خرید بهترین چای سیاه ایرانی سرگل در طی سال های اخیر با شناخت بیشتر مصرف کنندگان به خوبی در بین خریداران رواج یافته است.

بهترین چای سیاه ایرانی

برای شناخت و خرید بهترین چای چه راهکار هایی وجود داشته و چگونه می توان از اصل بودن آن مطلع شد؟

 1. حتما مراکز معتبر را جهت خرید برگزینید.
 2. چای سیاه طبیعی سریع رنگ پس نمی دهد.
 3. ظاهر چای اصل براق نیست بلکه مات می باشد.
 4. دیردم بودن از خصوصیات بارز چای طبیعی است.
 5. لمس چای و زبر بودن آن از ویژگی های خوب شمرده می شود.
 6. چای مرغوب رایحه اسانس دار و ادکلنی ندارد و در صورت دمیدن هوا عطری طبیعی دارد.
 7. چای های با ظاهر درشت تر کیفیت بیشتری دارند.
 8. هر چه چای فضای کمتری را اشغال نماید مرغوبیت بیشتری خواهد داشت.

چای سیاه ایرانی با چه اسامی در بازار نامگذاری می شوند؟

 • سرگل زرین
 • ممتاز
 • شکسته
 • قلم
 • باروتی
 • خاکه

هریک از اسامی فوق مجدد برحسب ویژگی ها به درجه های مختلف 1، 2 و 3 دسته بندی می گردند.

بهترین چای سیاه ایرانی

خرید بهترین چای سیاه ایرانی در بازار ایران

برای خرید بهترین چای سیاه ایرانی در بازار ایران بسیاری از متقاضیان با مشکلاتی همچون واسطه ها و افزایش قیمت و افت کیفیت مواجه هستند لذا مجموعه چای ایرانی با توجه به تمرکز در نقاط چایخیز و متمرکز بودن در شهر لاهیجان تنوعی از چای اصیل سیاه خالص را مستقیما در سراسر کشور پخش و عرضه می نماید تا در هر زمان بتوانید بی دغدغه و در زمانی سریع چای مورد تقاضا و درخواستی را درب محل کار و منزل خود دریافت نمایید.

بهترین چای سیاه ایرانی

فروش بهترین چای سیاه ایرانی صادراتی

صادرات چای سیاه ایران یکی از بخش های مهم و سودآوری است که در صورت رعایت نکات مورد درخواست کشور مقصد می تواند منجر به ادامه روابط و ارزآوری و حاشیه سود مناسب شود. تهیه و تامین چای صادراتی خوب و مرغوب و در عین حال قیمت مناسب چیزی است که هر تاجر و بازرگانی در ذهن می پروراند. فروش بهترین چای سیاه ایرانی صادراتی در حجم و تناژ مورد نر در مجموعه فوق در حال انجام بوده و همواره کارشناسان خبره و متخصص این مرکز در پی هماهی و همکاری با شما عزیزان در طول تمام مراحل می باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com