خرید چای سیاه ممتاز ایرانی

چای سیاه ممتاز از نوع بهاره دارای بیشترین حجم فروش و کیفیت بالایی است. خرید چای سیاه ممتاز ایرانی لاهیجان در کنار انواع چای قلم، سرگل، شکسته به صورت عمده و جزیی در نمایندگی چای ایران تضمینی و دست اول انجام می گردد. جهت دریافت لیست قیمت چای طبیعی و اصیل در بازار می توان از طریق این مرکز اقدام نمود.

چای سیاه ممتاز

خرید و فروش چای سیاه در بازار ایران و دنیا از اهمیت بسزایی برخوردار است و این چای تقریبا 70% از سهم تولید جهانی را به خود اختصاص داده و با رایحه و رنگ و مزه دلنشینش جایگاه با ثباتی را برای خود رقم زده که هنوز هیچ چای دیگری نتوانسته جایگزین آن شود. در این میان به جهت اینکه مشتریان بتوانند چای را با رنج قیمت مورد نظر خریداری نمایند چای ها دسته بندی و در بازار با اسامی رایج و خاصی نامیده می شود. نام هر چای نشان دهنده شکل ظاهر و کیفیت آن چای است و بدین ترتیب شناسایی آن برای افراد راحت تر خواهد بود اما برای شناخت ماهیت اصل یا غیر اصل بودن نیز قوانین خاصی وجود دارد.

چای سیاه ممتاز

چای سیاه ممتاز ایرانی چیست؟

این چای از بهترین نوع برگ چای که جوان و در انتهای بالایی ساقه به اصطلاح یک غنچه و دو برگ بعد آن، طی شرایط و مراحل خاص در کارخانه چایسازی حاصل می شود. این چای به لحاظ داشتن رنگ و رایحه بی نظیر مورد پسند اکثر مصرف کنندگان قرار داشته و به لحاظ سایز در حد متوسط و پیچ در دانه بندی قابل تشخیص است. چای سیاه ممتاز در هر سه چین بهاره، تابستانه و پاییزه وجود دارد و به لحاظ ارزشمندی و خواص در رده بالایی قرار دارد.

خواص چوب چای سیاه

عناصر و مواد کمیاب و ارزشمندی از طریق ریشه های گیاه چای به غنچه و برگ های آن انتقال می یابند که ساقه مسیر اصلی این انتقال و جابه جایی را شامل می شود. ترکیبات مفید موجود در ساقه عبارتند از : انواع ویتامین ها، تیانین کاتچین و … که این مواد علاوه بر خواص فراوان، در خوش رنگ نمودن و عطردهی چای بسیار موثر می باشد. وجود ساقه در چای باعث ایجاد فضا هایی در بین دانه های چای و در نتیجه توزیع یکدست دما در میان چای برای بهتر دم کشیدن خواهد بود. چای قلم بهاره به جهت درشت تر بودن دارای ساقه بیشتر و رایحه بالاتر و از این رو به چای خوش رایحه مشهور می باشد.

چای سیاه ممتاز

دلیل محبوبیت چای سیاه ممتاز

 • رنگ مورد پسند
 • رایحه دلنشین
 • مزه دوست داشتنی
 • ظاهر شیک و بازار پسند

چگونه چای سیاه ممتاز خوب را بشناسیم؟

 1. توجه به رنگ ظاهر و عدم داشتن رنگ یکدست مشکی
 2. وجود ساقه هر چند اندک در آن
 3. عدم رنگ دادن سریع در فنجان
 4. هر چه پیچش دانه بیشتر کیفیت بالاتر
 5. وزین بودن دانه ها نشان از کیفیت بالاتر این چای خواهد داشت
 6. رایحه طبیعی و به دور از ادکلن
 7. داشتن مزه تلخی و گسی و در غیر اینصورت نشان از دستکاری و فرآوری در چای دارد.

چای سیاه ممتاز

خرید چای سیاه ممتاز ایرانی

از آنجا که چای ایرانی تحت هیچگونه دستکاری در کارخانه و استفاده از سموم و آفت کش ها در باغات قرار ندارد لذا دارای سلامت و مرغوبیت لازمه بوده و هم اینک به عنوان یکی از مطرح ترین و سالم ترین چای ارگانیک و طبیعی دنیا نامگذاری گردیده است. خرید چای از جمله ملزومات موجود در سبد خانوار های ایرانی است و چه خوب که این چای در معرض دید و دسترسی بهتر مشتریان در قفسه فروشگاه ها و مغازه ها قرار بگیرد. خرید چای سیاه ممتاز ایرانی بیشتر مورد توجه خریداران قرار دارد از این رو این فروش عمده و کلی آن با مناسب ترین قیمت با سود دهی خوب و مناسب فراهم آمده و جهت ثبت سفارشات خود می توانید از هم اینک در سراسر ایران اقدام نمایید.

چای سیاه ممتاز

فروش چای ممتاز بهاره

با توجه به ترد و جوان بودن برگ های چای در فصل بهار لذا چای های حاصله دارای سطح رایحه بالاتری نسبت به برداشت های بعدی می باشند. چای سیاه ممتاز بهاره با توجه به سطح کیفی بالا و ارزشمندی بسیار مورد توجه قرار داشته و همواره خریداران مختص و بسیاری را در بازار با عنوان چای اصیل و سنتی ایرانی دارا است. بهترین و محبوب ترین چای ممتاز بهاره به چای لاهیجان متعلق بوده و سفارش عمده و جزیی بالایی را دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com