فروش عمده چای سیاه و چای سبز لاهیجان

فروش عمده چای سیاه و چای سبز لاهیجان در انواع سرگل، ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه آغاز شد. قیمت خرید عمده چای چگونه و از چه میزانی محاسبه می شود؟ چرا فروش اینترنتی چای سنتی و طبیعی ایرانی در بین خریداران رونق یافته است؟

فروش عمده چای

با توجه به واردات اولیه چای به ایران و عادت نمودن ذائقه ها به چای خارجی لذا قرار گرفتن چای تولید داخل در سبد خرید خانواده ها با بحران و مشکلات بسیاری همراه بوده است. خدشه دار شدن اذهان عمومی نسبت به این چای و عدم دسترسی آن در تمام نقاط کشور سبب شد تا چای های داخلی بی مهری های بسیاری را متحمل شوند. شهر لاهیجان مهد تولید چای در ایران بر شمرده می شود و کارخانه های چایسازی با فرآوری های لازمه بر روی برگ سبز چای بهترین و درجه یک ترین چای سیاه و سبز را تولید و روانه بازار می نمایند که سطح کیفیت بالا و قابل رقابت بودن آن با نمونه های چای سیلانی خارجی و… سبب شده تا مورد توجه و هم اینک در فروشگاه های مختلف شهر های ایران عرضه گردد. عمده فروشان و مراکز فروش عمده چای در بازار تهران همواره چای لاهیجان را در کنار نمونه های چای خارجی عرضه می نمایند زیرا تولید داخل کفاف رفع نیاز داخل را با توجه به مصرف بالا در طول سال را نمی نماید.

فروش عمده چای

ویژگی های چای سیاه و چای سبز لاهیجان

 1. بدون رنگ
 2. بدون اسانس
 3. صد در صد طبیعی
 4. عدم سمپاشی در سطح باغات چای و ارگانیک بودن چای
 5. رایحه طبیعی
 6. مزه تلخ و گس به دلیل عدم دستکاری و فرآوری در چای
 7. تفاوت در شیوه تولید اما هر دو تهیه شده از برگ سبز چای

انواع چای ایرانی موجود برای خرید

کارخانه های چایسازی انتخاب سرنوشت ساز چای ها را رقم میزنند در این مکان ها چای ها طی عملیات مختلف بر حسب نوع چای سیاه یا چای سبز از قبیل پلاس، مالش، تخمیر، خشک شدن و طبقه بندی قرار می گیرند. و به دست آمدن چای ممتاز یا سرگل دلیلی بر بی کیفیت بودن چای باروتی یا شکسته نیست کما اینکه بسیاری از خریداراناین چای ها را برحسب نیاز و یا قیمت مناسب جهت خرید بر می گزینند. هر یک از اسامی یاد شده مجدد می توانند بر حسب کیفیت به دسته بندی های درجه 1، 2 و 3 طبقه بندی شوند.

فروش عمده چای

فروش عمده چای سیاه و چای سبز لاهیجان

در بین چای های تولید شده در لاهیجان با توجه به حجم تقاضای بازار می توان چای سیاه و سبز را پرفروش ترین دانست بنابر این فروش عمده چای سالانه حجم قابل توجهی را چه در بازار داخلی و چه در بخش صادرات شامل می گردد. مرکز فروش چای ایرانی در لاهیجان تلاش نموده تا بهترین چای فله و بسته بندی شده را مستقیما به متقاضیان عرضه نماید و از این رو همواره مورد توجه خریداران چای لاهیجان قرار دارد.

فروش عمده چای

قیمت فروش عمده چای فله لاهیجان

قیمت خرید عمده چای چگونه و از چه میزانی محاسبه می شود؟ چای فله از جمله چای هایی است که برای خریداران به لحاظ قیمتی و حاشیه سود مناسب بسیار حائز اهمیت قرار دارد. قیمت فروش عمده چای بر حسب سفارش و حجم خرید متغییر بوده و در کاهش نرخ نهایی تاثیر بسیاری دارد که کارشناسان واحد فروش می توانند مناسب ترین قیمت روز را به شما ارائه نمایند.

 • تعداد واسطه ها
 • نوع چای
 • فله یا بسته بندی بودن چای
 • حجم خرید
 • فاصله مبداء تا مقصد
 • فصل برداشت چای

می توانند در قیمت چای در بازار تاثیرگذار باشند.

فروش عمده چای

چرا فروش اینترنتی چای سنتی و طبیعی ایرانی در بین خریداران رونق یافته است؟

در طی سال های اخیر روند رو به رشدی را در راه اندازی سایت ها و فروشگاه های اینترنتی چای شاهد می باشیم چرا که فاصله های موجود و واسطه های بسیار در مسیر در افزایش قیمت چای تاثیر و گاها چای های با کیفیت نامطلوب به مشتریان عرضه می شده، اما فروش اینترنتی چای اثبات نمود که مراکزی که در نقاط چایخیز وجود دارند ائم از خود کارخانه ها و مرکز های فروش عمده چای در این نقاط از این شیوه یعنی ارسال مستقیم توانسته اند کیفیت بهتر و قیمت ارزان تری از چای درجه یک و خالص را به مشتریان ارائه نمایند و در اعتماد سازی موثرتر واقع شده اند.

 • کیفیت تضمینی چای ها
 • قیمت ارزان تر
 • تنوع محصول
 • ارسال و پخش سریع محصول تا محل مورد تقاضا

از مزیت های عالی این شیوه می باشد.

هزینه ارسال در فروش عمده چای

با توجه به فاصله های متغییر شهر ها و هزینه های متغییر لذا برای پیشگیری از افزایش نرخ چای هزینه ارسال بر عهده مشتریان محترم واگذار شده اما در شیوه ارسال سفارشات با باربری از حداقل هزینه پرداختی در نظر گرفته خواهد شد که کاملا مقرون به صرفه می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com