صادرات چای ایرانی

صادرات چای ایرانی (فروش) انواع درجه یک با مجوز بهداشت، استاندارد

صادرات چای ایرانی (فروش) انواع درجه یک با مجوز بهداشت، استاندارد را بی دغدغه با ما تجربه نمایید. آیا می دانستید که ایران سالانه حجم بالایی از چای را به کشور های مختلف دنیا صادر می نماید؟ چنانچه تاجر و یا کسب و کاری مرتبط با چای دارید جهت ثبت خرید و تهیه و تامین چای صادراتی با قیمت مناسب از هم اکنون اقدام نمایید.

آیا می دانستید که چای ایرانی یکی از معدود چای های سالم و طبیعی در دنیا است؟ این چای در مقایسه با قیمت کیفیت بسیار بالایی را دارا می باشد. وجود باغ های وسیع چای در نواحی شمالی این موقعیت را فراهم نموده تا در کنار فروش چای در بازار داخل شاهد صادرات چای ایرانی و ارزآوری خوب آن باشیم. سلامت چای، کافئین پایین، قیمت ارزان و ارگانیک بودن چای شمال یکی از مزایای مهم و محبوبیت آن شمرده می شود.

صادرات چای ایرانی درجه یک

انواع چای صادراتی ایرانی

 • چای ممتاز
 • چای شکسته1
 • چای شکسته2
 • چای قلم ساده
 • چای قلم سوزنی
 • چای قلم درشت
 • چای باروتی
 • چای خاکه

انواع چای صادراتی ایرانی

سهم واردات و آمار بی رویه چای به ایران

طی آمار ها و تحقیقات به عمل آمده در سال نیاز داخلی کشور به چای ۱۱۰ هزار تن است که سالانه ۲۵ هزار تن از این چای در داخل کشور تولید می‌شود و مابقی از طریق واردات به کشور مهیا می گردد و این آمار اعداد و ارقام 57 هزار تن را بیان می نماید. یعنی 70 درصد تامین چای داخله از طریق واردات صورت می پذیرد. بنابراین شاهد تغییر ذایقه ها و سلیقه ها و اشباع بازار از چای های طبیعی در کنار حجم انبوهی از چای های حاوی رنگ، اسانس و رایحه می باشیم.

صادرات چای ایرانی انواع درجه یک

مزیت صادرات چای ایرانی

 • ارزآوری خوب
 • تشویق و فعالیت بیشتر تجار و افراد فعال در این زمینه
 • شناخت و معرفی بیشتر چای ایرانی
 • دلگرم شدن چایکاران و تولید کنندگان

فروش و صادرات چای ایرانی

نحوه صادرات چای در بازار ایران

بیشترین حجم صادرات چای در بازار ایران و درخواست ها به دلیل تمام شدن قیمت ارزان تر به صورت چای فله و در کیسه های 10، 20 الی 25 کیلویی می باشد. بسته بندی فله در کیسه لمینت چاپدار، کیسه های پاکتی با لفاف متالایز ضد آب و کارتن های 10 کیلویی می باشد. در زمینه بسته بندی نیز هم اکنون از طریق برخی شرکت ها این امر امکان پذیر می باشد اما جهت رقابت و برد بازار نیاز است تا بر روی بسته بندی ها فعالیت و مدیریت بیشتری جهت کسب درآمد بالاتر انجام بپذیرد. صادرات چای ایرانی از طریق زمینی مرز های مختلف و دریایی (کشتی) منطقه آزاد انزلی و بندرعباس در حال انجام می باشد.

صادرات چای

صادرات چای ایرانی درجه یک

در زمینه صادرات چای بسته به نوع چای و مصارف چای ها می توان تفاوت و کیفیت های مختلفی را مشاهده نمود. عرضه چای درجه یک و مرغوب می تواند به ایجاد یک روابط تداوم دار و موقعیت عالی جهت کسب درآمد و اشتغالزایی در این بخش کمک شایانی نماید. امروزه با صادرات هرچند حجم کم چای ایرانی اما شاهد رقابت این چای با دیگر چای ها می باشیم اما با این تفاوت که چای ایران کاملا سالم و طبیعی و به دور از هرگونه اسانس می باشد. از جمله کشورهایی که صادرات چای ایرانی به آن ها در حال انجام است می توان به ترکیه، عراق، روسیه، أفغانستان، ترکمنستان، ازبکستان و بسیاری از کشور های اروپایی اشاره نمود.

صادرات چای ایرانی درجه یک

فروش چای صادراتی ایران

همیشه صادرات بخش مهمی برای اقتصاد هر کشور دارد. چای ایرانی نیز با توجه به کیفیت دارا بوده بازار های هدف و مختص به خود را دارا می باشد که انتخاب نوع چای و شناخت ذائقه مردم منطقه می تواند برد مهمی در این بخش محسوب شود. فروش بهترین نمونه از چای صادراتی ایرانی ائم از چای سیاه و چای سبز درجه یک در حجم مورد تقاضا از طریق مجموعه چای ارگانیک ایرانی در حال انجام است و این مرکز با داشتن سال ها سابقه در این زمینه و صادرات چای ایرانی به دیگر کشور ها و شناخت نوع چای مورد نیاز شما می تواند یک فرصت ایده آل و ناب را پیش رویتان جهت کسب موفقیت هرچه بیشتر ارائه نماید. تنها کافیست تا تهیه و تامین سفارشات خود را در هر حجمی به ما بسپارید تا در سریعترین زمان به همراه تمامی مدارک بهداشت و استاندارد چای مورد نظر خود را دریافت و راهی کشور مقصد نمایید.

فروش چای صادراتی

امتیاز

 • Notice: Undefined index: wp_review_item_title in /home/irant579/domains/iranteaorganic.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/box-templates/default.php on line 103
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (2 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com