چای ارگانیک

فروش بهترین چای ارگانیک ایرانی

چای ارگانیک در کارخانه های چایسازی شمال ایران از مرغوب ترین برگ های سبز چای در حال تولید است. فروش بهترین چای ارگانیک ایرانی در مراکز پخش چای شمالی در حال انجام می باشد. آیا می دانید که خرید اینترنتی چای سیاه و چای سبز طبیعی لاهیجان با بیشترین حجم تقاضا همواره در صدر قرار دارد؟

دغدغه خرید محصولات سالم و طبیعی در زندگی روزمره مردم یکی از مهم ترین بخش ها می باشد. اما آیا همه ما این محصولات را می شناسیم؟ این محصولات چه ویژگی هایی دارند که از بقیه ارقام معمولی موجود در بازار مجزا می شوند؟ آیا بهایی را که می پردازیم از کیفیت آن جنس یا محصول مطمئن هستیم؟ تا چه حد برند های خارجی چای در زندگی ما تاثیر نهاده اند؟ چرا با اینکه می دانیم یک قاشق چای طبیعی نمی تواند ده فنجان چای به ما بدهد اما همواره در بازار به دنبال اینگونه چای ها هستیم؟

چای ارگانیک

چای ارگانیک ایرانی

این چای بدون مشخصه رنگ و اسانس در فرآیند تولید و عاری از سموم شیمایی و آفت کش در باغات چای است که سبب می شود تا آن را به یک چای خاص مبدل نماید. این چای طی قرن ها در کشور خودمان در حال تولید است و در صورت استفاده صحیح بهترین رنگ، رایحه و طعم را از خود نمایان می نماید. تلخی و گسی از ویژگی های بارز چای ارگانیک است و آن را به دلیل طبیعی بودن و فرآیند رمان بر بودن دمکشیدن آن از 10 الی 15 دقیقه چای دیردم می نمایند.

چرا چای ارگانیک استفاده کنیم؟

زیرا چای های خالص و ارگانیک در تمام مراحل رشدی از هیچ ماده سمی و آفت کش استفاده نشده اند و گیاه چای تنها با مواد طبیعی خاک تغذیه و تقویت می گردد. این چای ها کاملا سالم و فواید بسیاری را با خود به همراه دارند و قیمت بالایی را دارا هستند اما باز نسبت به نمونه های وارداتی و بدون اطلاع از هرگونه محتوای آن ها در رنج قیمت ارزان تری قرار دارند.

خرید چای قلم

چای ارگانیک چه خواصی دارد؟

 • آنتی اکسیدان بالا
 • مراقبت از کبد
 • کاهش دهنده فشار خون بالا
 • استحکام دهنده استخوان ها
 • بهداشت لثه و دهان
 • ویروس کش
 • افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن
 • رقیق نمودن غلظت خون
 • کمک به تمرکز و افزایش کارایی مغز
 • محافظت و مراقبت کننده پوست و مو
 • رفع حالت خواب آلودگی و نشاط بخش

چرا با اینکه می دانیم یک قاشق چای طبیعی نمی تواند ده فنجان چای به ما بدهد اما همواره در بازار به دنبال اینگونه چای ها هستیم؟

مخدوش نمودن اذهان عمومی نسبت به چای ایران و حجم پایین تولید چای که کفاف سالانه را نمی دهد شاید در این قضیه نقش پررنگی را داشته اند. امروزه مشغله ها بسیار و مردم برای کمبود وقت به دنبال محصولاتی هستند که به آسانی و سریع آماده شود آما این قضیه برای نوشیدنی که برای چندین مرتبه در طول روز توسط ما ایرانی ها نوشیده می شود بسیار خطرناک و مرگ آفرین است. بهتر است بدانید چای طبیعی نمی تواند در عرض 2 دقیقه آماده نوشیدن شود و برای باز نمودن خواص رنگ و رایحه لازم است تا آرام آرام دم کشیده شود.

 • افزایش سطح کشت و تولید
 • حمایت دولت از چایکار و کارخانه دار
 • فرهنگ سازی مصرف چای ایران به همراه امکان تست
 • دسترسی راحت و بی دغدغه این چای در سطح بازار
 • مدیریت در بخش ورود چای های قاچاق و ورود بی رویه واردات
 • امکان نمایش آزمون و رسانه ای شدن تبلیغات چای داخلی

شاید تا حدود زیادی بتواند در گسترس هر چه بیشتر و بهتر مصرف و فروش چای ارگانیک ایرانی مثمر ثمر باشد.

چای ارگانیک ایرانی

خرید چای سیاه سرگل ارگانیک بهاره

با توجه به اینکه در کشور ما چای سیاه بیشترین حجم تقاضا را دارا می باشد اما ناگفته نماند که چای بهاره علی الخصوص اولین برداشت خصوصیات منحصر به فرد رایحه ای را دارا است و در آن از جوان ترین و مرغوب ترین برگ های سبز چای یا اصطلاحا سرگل یا سرچین استفاده می گردد. خرید چای سیاه سرگل ارگانیک بهاره که مدنظر بسیاری قرار دارد هم به صورت پیش فروش و هم فروش از زمان برداشت آغاز شده و به دلیل پایین بودن حجم آن سریعا هم به پایان می رسد.

چای ارگانیک

فروش بهترین چای ارگانیک ایرانی

به طور کل می توان نواحی شمال ایران را مستعد پرورش و تولید چای خالص و اصل دانست چرا که در هیچ صورت چه در کارخانه و چه باغات از مواد خارجی و غیر مجازی استفاده نشده و در نتیجه سبب شده تا چای ایرانی در زمره بهترین و سالم ترین چای در دنیا جایگاه خوبی را کسب نموده به طوری که هم اینک در مراکز مجلل و هتل های گران دنیا نیز در حال سرو و فروش می باشد. خریداران و متقاضیان انواع چای درجه یک و سنتی و اصیل می توانند فروش بهترین چای ارگانیک ایرانی را به شکل تضمینی کاملا دست اول در سراسر کشور با قیمت واحد و در حجم عمده و کیلویی به راحتی تجربه نمایند.

تست و شناخت چای ارگانیک

 1. اگر اندکی از چای طبیعی را در فنجان آب سرد بریزید سریع رنگ پس نمی دهد اما چای تقلبی سریع رنگ باز می کند.
 2. اندکی هوا در چای بدمید چای خالص رایحه سبک و طبیعی و به دور از عطر یا ادکلن دارد.
 3. اگر چای اصل را در دست لمس کنید می بینید که زیر و تیز است و لطافتی در آن إحساس نمی شود.
 4. اگر چای مرغوب را دم کنید رنگ زلال و شفاف دارد اما چای تقلبی رنگ مات و گل آلود دارد.
 5. رنگ ظاهر چای غیر اصل به دلیل استفاده از اسانس حالت براق دارد اما چای اصلی رنگ ظاهر مات دارد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com