مرکز فروش عمده چای ایرانی

فروش عمده چای و پخش بی واسطه چای یکی از عوامل موفقیت در مجموعه چای ارگانیک ایرانی می باشد. مرکز فروش عمده چای ایرانی درجه یک ترین انواع چای فله و بسته بندی سیاه، سبز و ترش را به صورت جزیی از 2 کیلو و عمده از 50 کیلو عرضه می نماید. جهت سفارش خرید و دریافت لیست قیمت می توانید از همین حالا اقدام کنید.

فروش عمده چای

چای از جمله محصولاتی است که سالانه خرید و فروش عمده آن در سطح جهانی با توجه به حجم بالایی مصرف مطرح است بنابراین اهمیت به چگونگی پخش و کیفیت مورد نظر متقاضیان می تواند در افزایش حجم درخواست آن نقش مهمی را ایفا نماید. مرکز فروش عمده چای ایرانی در تهران و سایر شهرستان ها اقدام به ایجاد شرایط خرید اینترنتی چای نموده تا دسترسی به این چای خالص جهانی را برای خریداران به شکل هر چه آسان تر مهیا نماید.

فروش عمده چای

چای ایرانی و تنوع تولید آن

در ایران با توجه به وجود آب و هوا و اقلیم مختلف می توان تنوعی از محصولات را شاهد بود. شرایط کشت گیاه چای در کشور ما در نواحی شمالی و در دو استان گیلان و مازندران وجود دارد که سبب شده تا این دو خطه به قطب بزرگ تولید چای در ایران مبدل گردند به طوری که نقش گیلان 90% و مازندران 10% از سهم تولید و کشت را شامل می شوند. گیاه چای ترش نیز با توجه به حساسیت در نواحی گرم همچون سیستان و بلوچستان رشد یافته و امروزه مسیر فروش عمده و خوبی را کسب نموده است. تنوع تولید چای در ایران عبارت است از :

 • چای سیاه
 • چای سبز
 • چای سفید
 • چای دستی و محلی
 • چای ترش

فروش عمده چای

فروش عمده چای ایرانی در بازار جهانی

به مراتب کیفیت بالای چای ایرانی و اثبات این موضوع به عنان یکی از چای های سالم در دنیا سبب گردیده تا این چای در بازار جهانی مطرح و خرید خوبی را تجربه کند. به طوری که فروش عمده چای ایرانی به تجار خارجی به خوبی در طی سال های اخیر مشهود و ارزآوری خوبی را به دنبال داشته است اما نگفته نماند که هنوز در این صنعت کمبود های بسیار همچون :

 1. ضعف در بسته بندی
 2. ضعف در مدیریت تناسب حجم واردات در بازار
 3. عدم ایجاد تنوع خواسته شده بازار در آن
 4. عدم حمایت های همه جانبه از چایکار و کارخانه دار
 5. عدم مکانیزاسیون و سن بالای بوته ها را شاهد می باشیم.

فروش عمده چای

قیمت فروش چای ایرانی

قیمت چای ایرانی با توجه به کیفیت خوب و سطح بالا بسیار ارزان تر و پایین تر از نمونه های وارداتی در بازار مشاهده می شود. قیمت فروش چای در بازار های مختلف با توجه به شرایط دست چرخیدن های متعدد مختلف و متفاوت است. در فروش عمده چای، قیمت ها با توجه به حجم سفارش کاهش بسیاری خواهند داشت. برای داشتن نرخ واحد بهترین راه تهیه و تامین مستقیم چای از کارخانه و کشاورزان بوده و اتکاء به یک مرکز معتبر در داشتن نرخ روز کمک شایانی را می نماید.

فروش عمده چای

مرکز فروش عمده چای ایرانی

مرغوبیت و خلوص چای ایرانی و عطر و طعم و رایحه طبیعی آن درخواست های بسیاری را در بازار سبب گردیده است. مرکز فروش عمده چای ایرانی در شمال شرایط خرید بی واسطه چای ها را به قیمت کارخانه فراهم نموده تا خریداران بتوانند با اعتماد از تازگی و تضمین کیفیت انواع چای اصیل ایرانی را در حجم عمده و حتی مصرف خانگی در اختیار داشته باشند.

امتیاز

 • Notice: Undefined index: wp_review_item_title in /home/irant579/domains/iranteaorganic.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/box-templates/default.php on line 103
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (3 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com