خرید مرغوب ترین چای سیاه لاهیجان

خرید مرغوب ترین چای سیاه لاهیجان

خرید مرغوب ترین چای سیاه لاهیجان از نوع سرگل بهاره هر ساله با آغاز برداشت چین اول به صورت عمده و جزیی انجام می پذیرد. حال چگونه و از کجا می توانید سفارشات خرید خود را ارائه و دریافت نمایید؟ فروش بهترین انواع چای سنتی فله با قیمت های رقابتی و ارزان تر را از هم اینک در سراسر کشور تجربه نمایید.

خرید مرغوب ترین چای سیاه لاهیجان

با توجه به اینکه چای از محصولات قابل کشت در نواحی خاص می باشد شاید خیلی از شما با ظاهر آن آشنایی چندانی نداشته باشید. این گیاه از جمله گیاهان دائمی و همیشه سبز خوانده می شود که هرساله هرس می شود و چنانچه به حال خود رها شود می توان به یک درخت تبدیل گردد. این گیاه با مکانیسمی که دارد سبب می شود تا در سطح باغات چای هیچ آلودگی را مشاهده ننمایید و هوای سطح باغات چای همیشه سالم و تمیز خوانده می شود. در شمال ایران این گیاه از طریق واردات کشت و بسط و گسترش یافته و شهر لاهیجان از مهم ترین مراکز تولید چای در ایران خوانده می شود.

چای سیاه یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها پس از آب در سرتاسر دنیا نام دارد و در نقاط چایخیز شمال نیز 80% از سهم اصلی تولید را به خود اختصاص داده است و در بین مردم ایران چای سیاه بیشترین مصرف و معاملات را رقم می زند.

خرید مرغوب ترین چای سیاه لاهیجان

چای سیاه لاهیجان

این چای به دلیل داشتن رایحه و رنگ دلپذیر و خالص یکی از سالم ترین چای های دنیا نامگذاری گردیده است. اکسید شدن برگ سبز چای در کارخانه سبب ایجاد تغییر در رنگ ظاهر و رایحه مطبوع در این چای می گردد و انتخاب و چیدن چندمین برگ می تواند در کیفیت و مرغوبیت این چای تاثیر بسیاری داشته باشد. این چای به دلیل داشتن تنوع نوع و رنج قیمت از چای های مورد پسند و قابل مصرف در تمام اقشار می باشد. تلخی و گسی به دلیل عدم دستکاری در چای سیاه لاهیجان مشهود بوده و سبب شده تا مورد توجه قرار بگیرد.

فاکتور های تعیین کننده مرغوبیت چای

 1. برگ چای (غنچه اولیه و دو برگ پس از آن بالاترین کیفیت را دارا هستند.)
 2. منطقه مورد پرورش چای
 3. برداشت صحیح
 4. حمل سریع برگ چای به کارخانه قبل پلاس شدن سریع برگ ها و افت کیفیت
 5. شیوه صحیح تولید چای
 6. نوع چای حاصله
 7. شرایط جوی حاکم بر منطقه

مرغوب ترین چای سیاه لاهیجان

آغاز برداشت چای از نیمه دوم بهار هر سال در لاهیجان آغاز می گردد و تا پاییز برداشت و تولید چای ادامه می یابد هر چه از سمت برداشت اول به سمت چین های بعدی و پاییزه پیش می رویم از لطافت برگ ها کاسته و در نتیجه کیفیت پایین تری را شاهد خواهیم بود. چای سرگل که تنها مختص برداشت در بهار است از مرغوب ترین چای های لاهیجان نام داشته و خرید مرغوب ترین چای سیاه لاهیجان در بین خریداران چای طبیعی از تقاضای بالاییی برخوردار است.

خرید مرغوب ترین چای سیاه لاهیجان

خرید مرغوب ترین چای سیاه لاهیجان

با توجه به اینکه در نواحی چایخیز ایران در باغات چای و خود چای از هیچ سموم و اسانسی استفاده نمی گردد لذا انواع چای شمال را به چای ارگانیک و در سلامت کامل مبدل نموده که در بازار جهانی نیز توانسته با توجه به حجم کم تولید حرفی برای گفتن داشته باشد. خرید مرغوب ترین چای سیاه لاهیجان مورد توجه شرکت ها، تجار، فروشگاه و حتی مصرف کنندگان خانگی قرار دارد و هریک یا توجه به نوع نیاز و درخواست چای خاصی را در بازار خریداری و سفارش می نمایند.

خرید مرغوب ترین چای سیاه لاهیجان

مرکز فروش مرغوب ترین چای لاهیجان

حجم تقاضای بالای چای طبیعی و مرغوب علی الخصوص از لاهیجان سبب شد تا مرکز فروش چای ارگانیک ایرانی با ارائه بهترین چای لاهیجان به یک مکان مطمئن و مورد اعتماد جهت سفارشات انواع چای سیاه و چای سبز مبدل گردد. خرید مرغوب ترین چای سیاه لاهیجان در کنار چای نیمه تخمیری سبز در نمونه های بسته بندی از بهترین مارک و چای فله در کنار هم سهولت بهتری را در دسترسی برای متقاضیان ایجاد نماید.

نحوه ارائه سفارشات

 • بازدید از سایت
 • تماس با واحد فروش و دریافت لیست قیمت روز و موجودی
 • بررسی لیست و انتخاب محصولات متنوع
 • ثبت سفارش
 • دریافت پیش فاکتور و واریز وجه از طریق درگاه سایت یا بانک مورد نظر
 • ارسال سفارش و برگه پیگیری جهت اطلاع مشتری
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com