خرید چای شکسته

خرید چای شکسته سیاه بهاره

خرید چای شکسته سیاه بهاره ایرانی فروش بالایی را در زمینه صادرات چای ایران و بازار چای داخلی دارا است. چرا این چای در بین مشتریان عمده تقاضای بالایی دارد؟ برای خرید چای شکسته و داشن قیمت مناسبش به کدام مراکز مراجعه می نمایید؟

خرید چای شکسته

چای ها در بازار از رنج قیمتی متفاوتی از هم برخوردار می باشند و این امر را می توان با توجه به نوع چای، منطقه تولید چای، نوع برند، بسته بندی بودن، تعداد واسطه ها نسبت داد. چای در نقاط چایخیز دنیا در سه زمان بهار، تابستان و پاییز قابل برداشت است که در کشور ما با توجه به شرایط جوی و اقلیمی حاکم چای بهاره کیفیت بیشتری را دارا است. در ایران بیشترین حجم مصرف به چای سیاه باز گشته و خرید چای شکسته سیاه بهاره یک موقعیت خوب را برای شرکت ها و علی الخصوص تجار فراهم نموده است.

خرید چای شکسته

چای شکسته چیست؟

در کارخانه های چایسازی چای ها در مرحله انتهایی از غربالهای خاصی جهت درجه بندی و تعیین قیمت عبور داده می شوند. چای شکسته در درجه پس از چای ممتاز قرار دارد و از پیچش چای تا حد زیادی در آن کاسته شده و چای ها حال تخت و گرد و زاویه داری را دارا هستند. این چای به لحاظ تلخی و گسی ملایم تر بوده و دارای نرخ ارزان تری از ممتاز می باشد.

خرید چای شکسته

اسامی انواع چای شکسته

 • چای شکسته ممتاز
 • چای شکسته 1
 • چای شکسته 2
 • چای شکسته 3

خرید چای شکسته

تفاوت چای شکسته با دیگر انواع چای؟

به طور کلی چای ها از درشت به ریز درجه می شوند که چای شکسته در درجه مابین ریز و درشت قرار دارد. با توجه به امکان درجه بندی بالا در این چای لذا می توان راحت تر و بهتر چای مورد نظر را در این رده جستجو نمود.

برای خرید چای شکسته خوب چه کنم؟

برای این کار اگر چای را به خوبی نمی شناسید به مراکز معتبر چای در شمال اتکاء کنید و یا همانند سایر چای ها اصول اولیه را مدنظر قرار دهید. همچون :

 • دقت به رنگ ظاهر چای
 • زبر بودن دانه های چای
 • رویت حتمی ساقه هر چند اندک در چای
 • دمیدن هوا در مشتی از چای و دارا بودن رایحه طبیعی در آن
 • باز نشدن سریع رنگ چای در آب سرد
 • تست چای و زلال و شفاف بودن رنگ چای پس از دمکشی
 • وجود دانه های سر طلایی و یا سبز در انواع بهاره
 • خرید از منابع اصلی تولید جهت اطمینان بیشتر

خرید چای شکسته

خرید چای شکسته صادراتی ایرانی

صادرات چای و سود آوری آن برای بازرگانان و تجار محترم از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. بیشترین حجم خرید چای شکسته به خرید نوع سیاه باز می گردد زیرا غالب مشتریان چای ایران را کشور های حاشیه خلیج فارس تشکیل داده و علاقه به مصرف چای سیاه در آن ها نسبت به چای سبز بیشتر می باشد. از طریقی چای شکسته با توجه به داشتن قیمت ارزان تر و مناسب تر گزینه عالی به نظر می رسد. برای خرید چای فله صادراتی همواره مجموعه چای ایرانی تنوع بالایی از این چای را گرد هم آورده تا تهیه و تامین آن را برایتان میسر نماید.

خرید چای شکسته

قیمت خرید چای سیاه شکسته

با توجه به اینکه چای فوق دارای درجه بندی بالا و امکان ساخته شدن تنوع خواستاری شما را دارا می باشد لذا می توان نج قیمتی مختلفی را در این رده از چای شاهد بود. جهت دریافت قیمت خرید روز چای سیاه شکسته می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان و مشاورین بخش فروش مجموعه اقدام نمایید.

خرید چای شکسته

خرید چای شکسته سیاه بهاره

بسیاری از خریداران عمده چای به دنبال یک چای خوب و مناسب جهت حفظ مشتری و فروش بالاتر می باشند. خرید چای سیاه شکسته بهاره با توجه به مرغوبیت بالا و دارا بودن عطر، طعم و رنگ مناسب گزینه عالی به نظر می رسد. اگر به دنبال تنوعی از این چای چه به صورت فله ای و چه بسته بندی هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده اقدام به ثبت سفارشات خود نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com