خرید چای ایرانی

قیمت خرید هرکیلو چای خشک ایرانی چنده؟

خرید چای ایرانی از نوع ممتاز و سرگل رایج ترین سفارشات را شامل می گردند. قیمت خرید هرکیلو چای خشک ایرانی چنده؟ آیا در جریان فروش اینترنتی چای مستقیم از شهر چای، لاهیجان به عنوان بهترین چای اصل و صد در صد خالص هستید؟

خرید چای ایرانی

آیا از مصرف کنندگان چای خارجی هستید؟ درباره چای ایرانی چه می دانید؟ قسمت های بسیاری از ایران با توجه به وجود مرز مشترک با دیگر کشور ها موقعیت ورود انبوه چای قاچاق را دارا می باشند لذا مخدوش نموده اذهان عمومی در جامعه دیدگاه نامناسبی را نسبت به چای ایران ایجاد و چای حاوی رنگ را جایگزین چای طبیعی نموده است در صورتی که خرید چای ایرانی علاوه بر قیمت ارزان تر کیفیت تضمینی تری را به همراه دارد.

برای به دست آمدن چای خشک مرغوب لازم است تا برگ های سبز چای به درستی انتخاب و در کارخانه به شکلی صحیح آماده گردند. هرچه چای بتواند به خالص ترین شکل ممکنه رنگ و رایحه مدنظر را نمایان کند این چای کاملا خالص و مرغوبیت بالایی را خواهد داشت. برای تهیه هرکیلو چای خشک آماده به 5 الی 6 کیلو برگ سبز چای نیاز است.

باغ های چای در نواحی چایخیز شمال ایران در شرایط طبیعی رشدی قرار داشته و احتیاج به هیچ سمومی در باغات مشاهده نمی شود. چایکاران چای را در زمان برداشت از نقاط صعب العبور و ارتفاعات چیده و با تلاش و سختی های فراوان به کارخانه می رسانند و این شغل یکی از راه های امرار معاش برای بسیاری از خانواده های کشاورز می باشد. زمان برداشت چای در سه فصل بهار و تابستان و پاییز بوده و در زمستان اجازه استراحت به گیاه داده می شود.

خرید چای ایرانی

فاکتور های مهم در کیفیت چای از باغ تا کارخانه

 1. شرایط اقلیمی منطقه
 2. سمپاشی نشدن باغات و سلامت بوته های چای
 3. اینکه برگ چای متعلق به چندمین چین چای است.
 4. انتخاب صحیح برگ چای
 5. مدت زمان انتقال برگ ها به کارخانه
 6. نحوه تولید
 7. نوع چای به دست آمده
 8. عدم افزوده شدن هرگونه افزودنی یا ماده خارجی به چای

اسم بهترین چای ایرانی

چای سیاه و چای سبز رایج ترین بخش تولیدات چای ایرانی را شامل می گردند و هریک از این دو چای برای شناخت راحت تر به دسته بندی و درجه های مختلفی با توجه به شکل ظاهر و کیفیت دسته بندی می شوند. که عبارتند از : چای سرگل، چای ممتاز، چای شکسته، چای قلم، چای باروتی و چای خاکه. در زمینه خرید چای ایرانی می توان نظرات متفاوتی را با توجه به نوع نیاز و درخواست ها شاهد بود اما همیشه این نظر وجود دارد که چای های برداشت بهار کیفیت بالاتری داشته و چین اول چای با نام سرگل یا سرچین بهترین چای ایرانی موجود در بازار چای نام دارد.

خرید چای ایرانی

خرید چای ایرانی اصل

برای اینکه بتوان چای اصل و واقعی را در اختیار داشت لازم است تا بتوان چای را به خوبی شناخت و از ویژگی های آن مطلع بود. مراکز و منابع تولید یکی از مهم ترین بخش ها جهت خرید چای ایرانی اصل می باشند که با تکیه بر آن ها می توان چای خشک اعلا و تولید سال را با کیفیتی بالا در اختیار داشت. با توجه به سلامت چای ایرانی در زمان رشد و پرورش و برداشت و تولید آن در باغ و کارخانه لذا می توان این چای دیردم و خوش عطر و رنگ را جهت فروش و مصرف انتخاب و از مزیت های خرید آن بهره مند گردید.

خرید چای ایرانی

قیمت چای خشک ایرانی

برای اینکه مطلع شوید که قیمت خرید چای خشک ایرانی چنده؟ می توان با مرکز چای ارگانیک ایرانی همراه شد تا بتوان قیمت های واحدی را در سطح کشور در اختیار داشت و با توجه به تغییرات نرخی تحت عوامل مختلف لازم است تا قبل از خرید از قیمت روز مطلع و سپس اقدام به ثبت سفارش نمود.

نام چای قیمت مصرف کننده (تومان)
چای سرگل سیاه 60000
چای ممتاز سیاه 50000
چای شکسته سیاه 1 40000
چای قلم با چوب سیاه 35000
چای قلم سیاه بدون چوب 45000
چای سبز سرگل 60000
چای سبز ممتاز 50000
چای قلم کم چوب سبز 45000

چه عواملی می توانند در قیمت خرید چای ایرانی در بازار تاثیر بگذارند؟

 1. نوسانات ارزی
 2. میزان حجم وادات چای در بازار
 3. نوع چای
 4. حجم های خرید
 5. فاصله های موجود و هزینه راه
 6. واسطه ها
 7. برند بودن چای
 8. میزان محصول تولید شده
 9. عرضه و تقاضای چای

خرید چای ایرانی

خرید اینترنتی چای سرگل و ممتاز لاهیجان

متقاضیان خرید چای ایرانی همواره نام چای لاهیجان را به عنوان قطب بزرگ تولید چای در کشور می شناسند و برای خرید چای داخلی حتما این چای را در لیست خود قرار می دهند هم اینک خرید اینترنتی و آنلاین چای اصیل ایرانی از طریق مجموعه و مرجع تخصصی فوق فراهم تا خریداران عمده و جزیی چای سنتی بتوانند چای خود را سریع، مستقیم و ارزان تهیه نمایند. برای خرید چای سرگل و ممتاز و دیگر انواع چای لاهیجان در هر زمان می توان تنها با صرف هزینه اندک اقدام نمود و ظرف سریع ترین زمان از پخش چای اعلای ایرانی در سراسر سطح کشور بهره مند شد.

شیوه ارسال سفارشات

 • از طریق باربری
 • تیپاکس
 • پست
 • اتوبوس
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com