قیمت اعلاترین چای ایرانی شمال

آیا به دنبال قیمت اعلاترین چای ایرانی جهت خرید هستید؟ آیا تمایل دارید تا مرغوب ترین چای را به صورت مستقیم از مناطق چایخیز شمال تهیه نمایید؟ پس از هم اکنون سفارشات خود را ثبت و از طعم خوش آن لذت ببرید.

چای گیاهی است که برگ های آن خاصیت درمانی بالایی داشته و بر حسب فرآوری های انجام شده بر روی آن به سیاه، سبز و… تقسیم بندی می شود.
نوع برگ های چیده شده از بوته بر کیفیت نهایی بسیار مؤثر می باشند، به طوری که چنانچه چای به دست آمده از برگ های بالایی بوته چای اعلا و درجه یک و اگر از برگ های پایین تر به دست آید چای از درجه کیفی پایینتری برخوردار است.
اعلاترین چای پس از دمکشیدن باید در قوری باز و قابل تشخیص بوده و دارای عطر و طعم طبیعی باشند و بویی شبیه به ادکلن از آن متصاعد نشود علاوه بر آنکه نباید سریعا در آب رنگ خود را آزاد نماید.
چای ایرانی که در شمال کشور ما پرورش و تولید می شود دارای محسنات بسیاری است زیرا از هیچگونه مواد شیمیایی به دلیل دچار نشدن به آفت در آن استفاده نشده و با بهترین شیوه و شرایط عالی و قیمت مناسب به بازار عرضه می شود و می توان با نوشیدنش سبک بودن و خلوص آن را نسبت به سایر انواع چای ها متوجه شد.
از اعلاترین چای تا به پایین باید به صورت تازه دم مصرف گردند در غیر اینصورت و فاصله از این زمان خاصیت اصلی از بین رفته و نوشیدن آن نتیجه معکوسی را به همراه خواهد داشت و ممکن است به جای رفع خستگی احساس کسلی نموده و با ترشح اسید معده فرد ممکن است به زخم معده مبتلا شود.
چای های پودری و کیسه ای گزینه های مناسبی برای خرید نمی باشند اگر اینگونه چای ها را در برنامه خود دارید تلاش نمایید تا استفاده از آن ها را به حداقل برسانید.
شاید با اندکی جستجو در بازار متوجه این موضوع شوید که چای های ایرانی با توجه به مزایای دارا بوده از قیمت پایینتری نسبت به رقبای موجود خود در بازار به فروش می رسند و حال آنکه استقبال از چای اعلای شمال می تواند علاوه بر جامعه ای سالم سبب حمایت از تولید کنندگان و چایکاران ایرانی شده و در پیشبرد و حفظ این صنعت بسیار مؤثر باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com