فروش ویژه و عمده انواع چای شمال

فروش ویژه و عمده انواع چای شمال از مرکز بازار چای در گیلان همه روزه تکاپوی خاصی را دارا بوده و می توان به داشتن کیفیت بالا و قیمت های مناسب و ارزان آن اشاره نمود.

در کشور ما ایران سال ها قبل قهوه به عنوان نوشیدنی محبوب بوده و کم کم با ترویج مصرف چای علاقه به آن در بین مردم ما اوج گرفت و توسط فردی به نام محمد میرزا کاشف السلطنه امکان کشت در نواحی شمال ایران را پیدا نمود تا بدین وسیله کشور از واردات آن بی نیاز گردد.


در حال حاضر نیز پس از سال ها مشقت این صنعت همچنان پایدار مانده، اما مورد بی مهری های فراوانی از سمت مردم و دولت قرار گرفته.
بوته های چای در بهترین شرایط در حال پرورش در شمال بوده و برگ های سبز چای سرمنشاء ی برای تبدیل به انواع سیاه و سبز و یا در موارد محدودی سفید می باشند.


چای را می توان از جمله نوشیدنی های ویژه برای ما ایرانی ها جهت پذیرایی از مهمانان و جمع کردن اعضای خانواده به دورهم دانست، ضمن اینکه می توان با نوشیدنش خواص فراوانی را دریافت نمود.
انواع چای شمال را می توان به کارخانه ای و دستی دسته بندی نمود که چای دستی با شرایط ویژه ای توسط کشاورزان چایکار تهیه و نرخ بالایی را دارا می باشد و دارای ظاهری درشت و طعم تلخ و گسی خاصی می باشد که مشتریان مختص به خود را با توجه به تولید اندک دارد.
چای های کارخانه ای شمال نیز به صورت انواع سرگل (مختص بهار)، ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه بوده و به صورت عمده در بازار های مختلف مورد خرید و فروش قرار می گیرد.
با توجه به اینکه وسعت باغ های چای در ایران محدود به دو استان شمالی گیلان و مازندران می شود و در طول سال شاید کفاف کل تقاضا ها را ندهد ناگزیر واردات چای به کشور را نیز شاهد هستیم که ورود بی رویه آن به صورت قاچاق بازار را اشباع و سبب شده تا در مواردی چای شمال مورد بی مهری قرار بگیرد.
انواع چای های طبیعی شمال با فروش ویژه و به صورت عمده هم اکنون از طریق سفارش اینترنتی و از نواحی چایخیز به صورت مستقیم آماده عرضه به هر نقطه از کشور و حتی صادرات می باشد و جهت تامین و تهیه آن می توانید با مجموعه مقابل همراه شوید.
طعم بی نظیر چای طبیعی و اصیل شمال حق هریک از شما هموطنان عزیز بوده و با نوشیدن آن سلامت خود و اطرافیانتان را تضمین نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com