خرید چای صادراتی مرغوب فله

خرید چای صادراتی مرغوب و شناخت بازار هدف می تواند سود و ارزآوری خوبی را برای تجار و کشور به همراه داشته باشد و در اکثر مواقع تأمین چای به صورت فله بوده که قیمت ارزان تر و درخواست بالاتری را دارا می باشد.

چای از جمله محصولاتی است که جزوء کالا های است استراتژیک محسوب شده و می توان با توجه به حساسیت این گیاه مناطق کشت آن را در کشور ما محدود و در دو استان گیلان و مازندران دانست که در این زمینه با داشتن مراکز متعدد چایسازی توانسته اند بهترین و مرغوب ترین انواع چای را تولید و همچنان در صدد بالا بردن کیفیت می باشند و علاوه بر بازار داخلی سهم مهمی در صادرات چای ایرانی داشته اند.
نحوه خرید و صادرات چای در 90% مواقع به دلیل مقرون به صرفه بودن به صورت فله و در کیسه های 20 الی 25 کیلویی می باشد.
چای های صادراتی برای خروج از کشور باید مراحلی را از جمله قرنطینه، بهداشت و استاندارد را سپری نمایند به طوری که مرغوبیت چای برای بسیاری از کشور ها از اهمیت بسزایی برخوردار می باشند.
اما آیا می دانستید ایران جزء تنها محدود کشور هایی بوده که از سموم شیمیایی در طول رشد گیاه استفاده نمی نماید و حال آنکه در سایر نقاط دنیا پس از هر دوره برداشت تمامی بوته ها به دلیل وجود آفات مورد سمپاشی قرار می گیرد و همین امر اعتبار خاصی را به چای شمال بخشیده است.
بیشترین خریداران چای صادراتی ایرانی را کشور های عراق، روسیه و ترکیه تشکیل می دهند و لذا اهمیت به تأمین مرغوب بودن چای ارسالی می تواند گسترش شناخت و تداوم فروش آن را در پی داشته باشد.
بسیاری از بازار های خارجی با خرید چای به صورت فله و فرآوری مجدد بر روی آن و سپس بسته بندی با نام و برند خاص خود ترجیحا درخواست چای به صورت فله را دارند.
هیجان و تکاپو در منطقه های کشت چای تمامی نداشته و تقاضای بالای بازار و توقع بالای مشتریان سبب شده تا ارائه چای به صورت مرغوب در صدر اولویت ها قرار بگیرد.
امروزه مرکز های خاصی در شمال کشور وجود دارند که علاوه بر تهیه چای های صادراتی تمامی امور مربوط به آن را نیز انجام می دهند و تنها کافیست شما سفارش خود را اعلام و پس از آماده شدن آن را تحویل و راهی نمایید.
پس دیگر نگران تأمین چای و مدارک درخواستی نبوده و تمام آن را به مجموعه چای ارگانیک ایرانی بسپارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com