چای باروتی

چای باروتی با بهترین قیمت خرید عمده (درشت و گرانولی) | چای ایرانی

چای باروتی با بهترین قیمت خرید عمده (درشت و گرانولی) در مرکز فروش چای ایرانی در کیسه های 10، 20 الی 25 کیلویی قابل عرضه می باشند. چای باروتی رنگ پذیری عالی داشته و در بازار چای و در بین خریداران از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. تا چه حد این چای را می شناسید و با خصوصیات آن آشنا هستید؟

چای از جمله کالا هایی پرتقاضا با تنوع در شکل ظاهر، نوع آب و هوا و نوع بسته بندی و درجه بندی می باشد. مرحله طبقه بندی چای ها در کارخانه مرحله ای سرنوشت ساز برای چای ها و تعیین قیمت خرید آن ها است. چای ایرانی در نقاط شمال در دو استان گیلان و مازندران در سطح وسیع کشت و در مراکز متعدد چایسازی تولید و پس از درجه بندی راهی مراکز فروش می گردند.

چای باروتی قیمت عمده

چای باروتی چیست؟

این چای از جمله چای های ریز و از گذر از غربال های آخر حاصل می شود و به نوعی انواعی از چای های شکسته اما با ظاهر ریز خوانده می شود. دم کرده این چای به دلیل ریز بودن و آزاد شدن سریع رنگ تند و پررنگ می باشد و از چای های با تقاضای بالا در بین شرکت های بسته بندی محسوب می شود. چای باروتی ایرانی در هر دو نوع چای سیاه و چای سبز موجود می باشد.

چای باروتی ایرانی

انواع چای باروتی

  • باروتی درشت
  • باروتی گرانولی

انواع چای باروتی

خرید بهترین چای باروتی

این چای نیز همانند دیگر چای ها درجه بندی داشته و بر همین اساس قیمت مختلفی را دارا است. بهترین نوع چای باروتی، باروتی ممتاز گرانولی است که به دست آمده از الک ممتاز می باشد و دارای ظاهری گرد و وزین می باشد. کیفیت انواع چای بهاره باروتی همانند دیگر چای این فصل بسیار بالا است.

خرید بهترین چای باروتی

چه عواملی بر قیمت خرید چای باروتی موثرند؟

  • حجم خرید
  • نوع چای
  • مسافت
  • تعداد واسطه ها تا بازار مقصد

برای داشتن نرخ روز چای باروتی می توانید از طریق کارشناسان و مشاورین مجموعه اقدام نمایید.

قیمت خرید چای باروتی

خرید عمده چای باروتی ایرانی

چای باروتی ایرانی امروزه در صنایع مختلف یکی از چای های پرکاربرد به شمار می آید علی الخصوص در ساخت تی بگ، عصاره گیری، رنگرزی و در جهت صادرات و انجام فرآوری بر روی این چای. مصرف چای های کیسه ای با توجه به مشغله های بسیار در بین مصرف کنندگان بسیار رواج یافته است خرید مرغوب ترین انواع چای می تواند چای حاصله (کیسه ای) را با کیفیت بیشتر و در نتیجه رضایتمندی مشتریان را در پی داشته باشد. شما می توانید از هم اکنون جهت خرید عمده چای باروتی ایرانی و دیگر انواع چای داخله و صادراتی و نمونه های برتر چای تی بگ ایرانی از طریق سفارش اینترنتی اقدام نموده و کیفیت خوب و متفاوت را با ما تجربه کنید.

خرید عمده چای باروتی ایرانی

تذکر :

  1. حتی المقدور جهت خرید چای کیسه ای و خود چای باروتی از انواع طبیعی آن استفاده نمایید.
  2. مصرف چای های کیسه ای طعم و رایحه دار را در طول هفته کاهش دهید و جهت طعم دار کردن چای از مواد طبیعی موجود در منزل استفاده نمایید.
  3. خرید چای های برگ درشت تر را در اولویت قرار دهید.
امتیاز

  • Notice: Undefined index: wp_review_item_title in /home/irant579/domains/iranteaorganic.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/box-templates/default.php on line 103
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (3 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com