فروش چای به صورت عمده

فروش چای به صورت عمده

فروش چای به صورت عمده و با قیمت رقابتی در مرکز پخش چای ارگانیک ایرانی آغاز شد. در سراسر بازار چای ایران ائم از تهران و… می توان چای بهاره اعلا و کیفیت بالا تا چای ارزان را در حجم مورد نظر سفارش و خریدای نمود. هم اینک فروش عمده انواع چای لاهیجان و چای صادراتی مرغوب از طریق اینترنتی و هم سنتی در حال انجام می باشد.

یکی از محصولات پرتقاضا در بازار را می توان بعد آب به چای اختصاص داد از این رو فروش عمده چای به بخش مهمی برای فعالین این عرصه بوده و ارائه کیفیت بالای آن می تواند بر تداوم همکاری و افزایش تقاضای آن بیانجامد. کارخانه های چایسازی فعال بسیاری در نواحی شمال ایران مشغول به فعالیت بوده و سالانه در تلاشند تا علاوه بر رفع بخشی از نیاز بازار داخلی با چای های طبیعی، پاسخگوی بخشی از بازار صادراتی بوده و این چای را به جامعه جهانی عرضه و سود خوبی را نصیب کشور نمایند.

چای های تولید شده در ایران کاملا خالص و بدون هیچ افزودنی بوده و از این رو به چای دیر دم معروف و دارای تلخی و گسی خاصی بوده که مربوط به عدم دستکاری در آن می باشد. این چای ها خاصیت بسیاری داشته و امروزه تقاضای بازار ب سمت این چای در حال افزایش می باشد.

فروش چای به صورت عمده

ویژگی های چای ایرانی

 • تلخ و گس
 • بدون اسانس و کاملا طبیعی
 • فاقد سموم شیمیایی
 • دیردم
 • قیمت مناسب
 • متناسب با ذائقه خانوار های ایرانی
 • تولید سال و داشتن کیفیت بالا و قابل رقابت در بازار

 

فروش چای به صورت عمده

فروش عمده انواع چای ایرانی و نکات کلیدی در انتخاب آن

چای سرگل بهاره

چنانچه به دنبال یک محصول 100% طبیعی هستید و طعم، عطر و رنگ آن برای شما حائز اهمیت است این محصول مناسب ترین پیشنهاد به شما می باشد. خریداران عمده این نوع چای بیشتر جهت مصرف روزانه می باشند و فروش چای به صورت عمده در بهار هر سال از سمت فروشگاه ها، بنکداران و عمده فروشان مشهود می باشد.

چای چوب (قهوه خانه ای)

اگر به دنبال چای سیاه بسیار ارزان هستید این رده انتخاب مناسبی می باشد. این نوع چای ترکیبی از چای با ظاهر درشت و چوب چای است که از برگ های سوم و به بعد چای حاصل می شود و برای مصرف تقریبا باید از دوبرابر حجم مصرف همیشگی از آن استفاده نمود و پس از دم کشیدن دارای رایحه بسیار عالی می باشد. خریداران عمده این محصول بیشتر صاحبان قهوه خانه و سفره خانه می باشند.

چای قلم سورت شده بهاره

این نوع چای کاملا یکدست، سورت شده، درشت و در فصل بهار تولید شده است که ظاهر بسیار بازار پسندی را دارا است. خریداران عمده این نوع چای جهت استفاده روزانه، فروش در فروشگاه ها، استفاده در تولید دمنوش ها و صادرات شامل می گردند. فروش چای به صورت عمده در این رده به خوبی مشهود می باشد.

چای ساچمه ای

اگر به دنبال تامین چای بسیار با کیفیت هستید این محصول از برترن انتخاب ها می باشد. امکان تولید این چای در ایران وجود داشته و مقدار تولید آن حجم بسیار محدودی را شامل می شود. این نوع چای کاملا یکدست، سورت شده شامل پیچش کامل برگ و در فصل بهار تولید می گردد که رنگدهی بسیار بالایی را دارا است. خریداران عمده این چای به دلیل کیفیت بسیار بالای این محصول، بیشتر برای مصرف روزانه از آن استفاده می کنند

چای سیاه باروتی

این چای در رده چای های ریز قرار داشته که زوددم تر از دیگر چای ها بوده و در تهیه تی بگ و صنایع مختلف کاربرد بسیار داشته و عمده خریداران آن را شرکت های تولید تی بگ یا دمنوش و تجار به جهت صادرات چای شامل می گردند.

فروش چای به صورت عمده

مرکز فروش عمده چای

شاید چای ایرانی با وجود کیفیت بالا و سالم بودن نتوانسته آن‌ چنان که باید جای خود را در بازار و سبد خرید خانوار های ایرانی باز کند که یکی از دلایل مهم آن را می توان به عدم عرضه مناسب و به موقع این محصول توسط فروشگاه‌ ها و دست چرخیدن های متناوب و عدم دسترسی به این چای در بسیاری از نواحی دانست. هم اینک در راستای رونق تولید داخلی و شناساندن چای ایرانی به بازار بهترین چای اصیل و خالص به صورت مستقیم از درب کارخانه به تمام نقاط ارسال شده و شاهد فروش چای به صورت عمده و کیلویی با قیمت تمام شده ارزان تر و حاشیه سود مناسب آن برای فعالین این عرصه می باشیم.

راه کار های افزایش سطح فروش چای ایران

 1. حمایت همه جانبه مردم و دولت از این چای
 2. نظارت و کنترل شدید بر واردات چای چه قانونی و چه از راه قاچاق
 3. تبلیغات گسترده و فرهنگ سازی مصرف این چای
 4. افزایش سطح کشت و در نتیجه افزایش محصول
 5. جذب بازار های بیشتر صادراتی برای این چای
 6. برگزیدن استاندار ها و شماره های خاص برای چای ها و تطابق نمونه با چای ارسالی
 7. دسترسی بیشتر و پخش به موقع این چای در بازار
 8. پایین آوردن تعرفه های گمرکی
 9. ثبات قیمت ها و نظارت بر آن

فروش چای به صورت عمده

قیمت چای فله و عمده ایرانی

با توجه به نوع و کیفیت می توان قیمت چای را متفاوت دانست. قطعا کیفیت چای تولید شده در هر کارخانه بر أساس عوامل مختلف از نوع برگ تا شیوه تولید متفاوت بوده و نمی توان به مقایسه چای در دوکارخانه پرداخت. چای فله در کشور ما از تقاضای بالاتری به دلیل قیمت ارزان تر برخوردار است از این رو قیمت چای فله و عمده ایرانی بسیار مورد توجه قرار دارد. برای فروش چای به صورت عمده در مجموعه حداقل میزان خرید برای محاسبه قیمت عمده، ۳۰ کیلوگرم می باشد که می تواند چای های متنوعی را شامل گردد.

خرید عمده انواع چای سیاه و چای سبز ایرانی

تنوع درجه بندی در دو چای سیاه و چای سبز ایرانی شامل (چای سرگل، چای ممتاز، چای شکسته، چای قلم، چای باروتی، چای خاکه) بسیار مورد توجه قرار داشته و از این رو تقاضای خرید بالایی را در این دو رده شاهد هستیم. چای بهاره که متعلق به برداشت بهار است با توجه به سطح کیفیت بالا همیشه طرفداران بالایی را دارد و فروش چای به صورت عمده از کارخانه های تولید چای و مراکز فروش فعال چای در شمال ایران در این زمان اوج خود را تجربه می نماید. خرید عمده چای صد در صد خالص ایرانی می تواند به ارتقای سطح سلامت خانواده و جامعه کمک شایانی نماید.

فروش چای به صورت عمده

نمایندگی فروش چای به صورت عمده

ارسال مستقیم و بی واسطه چای لاهیجان در نمایندگی چای ارگانیک ایرانی سبب شده تا خریداران اطمینان خوبی را به این مرکز نموده و روزانه شاهد پخش عمده چای فله و برند در سطح بازار چای در نقاط مختلف می باشیم. فروش چای به صورت عمده را می توان در هر زمان از طریق این مرجع تخصصی با قیمت های رقابتی بازار را تجربه نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com