چای سیاه سرگل لاهیجان

چای سرگل بهاره لاهیجان در مرکز فروش چای ایرانی

چای سرگل بهاره لاهیجان در مرکز فروش چای ایرانی به قیمت درب کارخانه و مستقیم در حال فروش و ارسال به سراسر کشور می باشد. خرید عمده چای سرگل فله بهاره لاهیجان در کنار سایر انواع چای دستی، چای ممتاز و… بهترین فرصت را برای کسب درآمد بیشتر فراهم نموده است. دلایل محبوبیت چای زرین سرگل در میان متقاضیان چیست؟

چای سرگل بهاره

از زمان برداشت برگ های سبز چای تا در نهایت تبدیل شدن برگ ها به چای خشک عوامل متعددی در جریان هستند تا کیفیت نهایی و سرنوشت چای ها تعیین گردند.

 • زمان برداشت
 • نحوه چیدن و انتخاب صحیح برگ ها
 • حمل به موقع برگ ها تا کارخانه
 • شرایط جوی در زمان برداشت
 • منطقه مورد پرورش گیاه چای
 • شیوه تولید چای در کارخانه

بر أساس موارد فوق چایی که حاصل می شود در دسته ها و با اسامی خاصی نامگذاری گردیده و در بازار با آن نام خوانده می شوند و هریک رنج قیمتی متناسب با کیفیت خود را دارا می باشند.

چای سرگل

مشخصات چای سرگل

در رده بندی چای ها از آنجا که این چای از کیفیت بسیار بالا و از برگ های نوبرانه بالایی چای تهیه می شود در اولین رده قرار داشته و به اولین برداشت چای در فصل بهار اتلاق می شود. این چای و کیفیت مورد نظر را نمی توان در سایر رده بندی ها مشاهده نمود. تلخی و گسی خاص این چای به دلیل عدم دستکاری و خلوص بالا ویژگی خاصی را به آن بخشیده و در چای سرگل بهاره لاهیجان می توان رایحه 10 الی 12% بیشتر را نسبت به چای های دیگر شاهد بود.

چای سیاه سرگل لاهیجان

خواص چای سرگل

 • آنتی اکسیدان بالا
 • کالری پایین
 • حفاظت از پوست
 • استحکام استخوان ها
 • کاستن غلظت خون
 • دفع سموم از بدن
 • رفع التهابات
 • کاهش دهنده کلسترول

دلایل محبوبیت چای زرین سرگل در میان متقاضیان چیست؟

به دلیل درک خواص بالا و خاصیت دارویی و درمانی بالا این چای در میان بسیاری محبوبیت شده زیرا با توجه به تازه و جوان بودن برگ ها مواد مغذی بسیاری در آن در جریان است که تلخی و گسی بالاتری را بدان بخشیده است. همچنین خریداران این چای قیمت متناسب با کیفیت این را درک و متوجه سطح کیفیت بسیار بالای این چای هستند و رنگ زلال و رایحه طبیعی این چای بر محبوبیتش دوجندان افزوده است.

چای سرگل سیاه لاهیجان

چای سرگل بهاره لاهیجان در مرکز فروش چای ایرانی

با همت و تلاش چایکاران در لاهیجان مرغوب ترین برگ های چای در بهار برداشت و با مدرن ترین شیوه ها در کارخانه های چایسازی به چای خالص و اصیل مبدل می گردند. چای سرگل بهاره لاهیجان با بهترین رنگ، عطر و طعم در بین خریداران چای ایرانی جایگاه ویژه ای داشته و گاها این چای قبل از فصل برداشت پیش فروش نیز می گردد. هرساله با آغاز برداشت چای سرگل بهاره لاهیجان در مرکز فروش چای ایرانی ارگانیک مستقیما این چای به شکل تازه آماده پخش و توزیع در سراسر کشور شده و تقاضای خرید بالایی را از این چای اصل و محبوب لاهیجان شاهد می باشیم.

خرید اینترنتی چای سرگل بهاره لاهیجان

همواره خرید اینترنتی چای سرگل بهاره لاهیجان در مسیر عرضه بهترین چای شمال توانسته با اسقبال خوبی مواجه گردیده و نشان از اعتماد و رضایتمندی خریداران از چای فوق دارد کما اینکه شاهد عرضه انواع چای درجه یک سیاه و سبز به صورت فله و بسته بندی در این مجموعه می باشیم. با دسترسی و امکان خرید اینترنتی در طی سال های اخیر چای طبیعی ایرانی توانسته جایگاه بهتر و بیشتری را در میان خریداران در جای جای شهر های ایران کسب نماید.

چای سرگل بهاره لاهیجان

قیمت چای سرگل بهاره لاهیجان

با توجه به کیفیت بالای چای های تولید شده در لاهیجان قطعا نمونه چای های این شهر از درجه قیمت بالاتری برخوردار می باشند، اما خریداران این چای کیفیت و قیمت مقابلش را مورد تایید داشته و خواص آن را به خوبی درک نموده اند. قیمت چای سرگل بهاره لاهیجان در مرکز فروش چای ایرانی در سال 98 به صورت جزیی 60000 تومان و در صورت خرید عمده چای 45000 الی 47000 تومان بوده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com