چای صادراتی

خرید کلی بهترین چای صادراتی ایرانی

چای صادراتی یکی از گزینه های مهم برای تجار و بازرگانان جهت صادرات می باشد. برای خرید کلی بهترین چای صادراتی ایرانی با توجه به سابقه درخواست و فروش چای در 36 کشور دنیا اهمیت به مرغوبیت این محصول نقش مهمی را در تداوم همکاری خواهد داشت. با نمایندگی چای ارگانیک ایرانی می توان قیمت خوب و چای اصل و اعلا را در اختیار داشت.

چای صادراتی

در صورتی یک محصول برای یک کشور کارآمد و مهم خواهد بود که بتوان به صادرات آن هم فکر نمود و از این طریق درآمدی را برای کشور و آن صنعت ایجاد نمود. از آنجا که چای محصولی مهم در سبد مصرفی در دنیا شناخته شده می باشد و تنها کشور های خاصی امکان بهره برداری و کشت این محصول را دارا هستند لذا صادرات چای و انواع چای صادراتی جهت جذب بازار هدف بسیار حائز اهمیت می باشد.

در شمال ایران خانوار های بسیاری چایکاری را از جمله شغل خود پیشه نموده و در این راه زحمات بسیاری را متحمل می شوند زیرا بوته های چای در مسیر های صعب العبور نیز کشت و برداشت و انتقال آن همواره سختی های بسیاری را برای آن ها به همراه دارد. فعالین عرصه چای نقاط چایخیز را شناخته و جهت تهیه و تامین سفارشات مراکز چایسازی و مرکز های صادراتی را در لیست خود قرار می دهند تا بتوانند با انتخاب هرچه آگاهانه تر تجارت خوب و درآمد مناسبی را برای خود رقم بزنند.

چای صادراتی

چای صادراتی چیست؟

به چای های مازاد مصرف کشور که در کیفیت های متنوع جهت عرضه در نقاط هدف مختلف عرضه می شوند چای صادراتی گویند. این چای ها با توجه به سفارشات حجم بالا از قیت ارزان تری برخوردار بوده و بخش مهمی را برای صنعت چایسازی هر کشور دارای شرایط ایجاد می نماید.

چای ایرانی درجه یک صادراتی

بازار ها و کشور های درخواست کننده چای دارای ذائقه ها و سلایق مختلفی هستند که کشف و شناخت آن می تواند منجر به یک همکاری خوب گردد. هر چه چای صادراتی درجه یک تر و مرغوب تر باشد قطعا مشتریان بیشتر و حمایت بیشتری قرار خواهد گرفت.

چای صادراتی

علائم اختصاری برخی از نمونه چای های صادراتی ایرانی

 • چای شکسته ممتاز    F.B.O.P
 • چای شکسته    B.O.P
 • چای شکسته2      B.O.P2
 • چای قلم       O.P1
 • چای قلم درشت     O.P
 • چای باروتی     B.P.F
 • باروتی ریز     P.F
 • خاک چای     P.D

صادرات چای ایران

سال هاست که کشور ما با کشور های همسایه و هم مرز خود در حال تبالادلات کالا و فعالیت بسیاری از تجار چه داخله و چه خارجه در این زمینه می باشد. چای فله صادراتی در میان سفارشات حجم بالایی را شامل شده چون قیمت ارزان تر و حذف هزینه جانبی بسته بندی را به دنبال دارد. چنانچه از فعالین عرصه چای شمال هستید و قصد تهیه و تامین چای اصل و بهترین چای ممتاز را دارید می توانید با نمایندگی مرکز فروش چای ایران با سال ها تجربه در این زمینه همراه شده و تنها سفارشات خود را ارائه و مابقی امور را به ما بسپارید.

صادرات چای

خرید کلی بهترین چای صادراتی ایرانی

با توجه به تاییدیه سلامت چای ایران که حاوی هیچ افزودنی و اسانس و مواد شیمیایی نمی باشد تقاضای خرید آن از سمت دیگر کشور ها نیز در حال افزایش بوده و این امر می طلبد تا هماهنگی و مدیرت بیشتری در این بخش انجام گیرد تا با افزایش سطوح کیفی و افزایش سطح کیفی و اهمیت به بسته بندی در حفظ و بسط این صنعت کوشاتر باشیم. با استناد آمار های موجود در سال 97، 56% چای صادراتی ایرانی به جمهوری آذربایجان، 15% تاجیکستان، 14% ازبکستان، 11% ترکمنستان و 45 به ترکیه صادر گردیده است. مشاورین و کارشناسان مرجع تخصصی چای ایران جهت خرید کلی بهترین چای صادراتی ایرانی و قیمت های مناسب همواره همراه شما خواهند بود تا بتوانید به شکلی اصولی با بهترین حاشیه سود تجارت خوبی را تجربه نمایید.

راهکار های افزایش سطح صادرات چای ایران

 1. جلوگیری از قاچاق بی رویه چای وارداتی
 2. کاهش دادن تعرفه های گمرکی
 3. ثبات قیمت چای صادراتی
 4. ایجاد استاندار های لازمه برای چای برای تطابق نمونه و چای ارسالی
 5. فرهنگ سازی و معرفی بیشتر چای اعلای ایرانی در دیگر کشور ها و افزایش بازار تقاضا
 6. اهمیت به بخش بسته بندی و قابل رقابت بودن آن در بازار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com