چای سرگل ۹۸ با بهترین قیمت خرید عمده و جزئی

چای سرگل ۹۸ با بهترین قیمت خرید عمده و جزیی در مرجع تخصصی چای ارگانیک ایرانی در حال عرضه می باشد. چای سرگل رایحه بالایی داشته و درجه یک ترین برگ ها سبز چای در تهیه آن استفاده گردیده است. فروش چای سرگل به قیمت درب کارخانه و در بسته های سلفونی ۱ و ۵ کیلویی و کیسه های ۱۰،۲۰ و ۲۵ کیلویی انجام می پذیرد.

 

چای سرگل

فصل بهار در نواحی چایخیز شمال با زیبایی و تکاپوی خاصی همراه است. در این زمان برگ های تازه و جوان که پس از یک دوره استراحت زمستانه سرعلم کرده اند توسط دست یا قیچی مخصوص چیده شده و در زنبیل های بزرگ انباشته و راهی کارخانه جهت تعیین سرنوشت نهایی می شوند. چای سرگل نتیجه این عملیات است که از جمله مرغوب ترین چای شمال در بازار ایران نام دارد.

 

چای سرگل

حال شاید بپرسید چای سرگل چیست و چه خصوصیاتی دارد؟

این چای با توجه به استفاده از برگ های جوان دارای ظاهر ترد و شکننده ای است و پیچش دانه تا حدی در آن قابل مشاهده می باشد. با توجه به حرارت ندادن بالا به برگ ها به دلیل سوختن شما ممکن است دانه های ریز سبز چای را نیز در آن مشاهده نمایید. وجود زر چای در این چای مشهود بوده و رایحه آن ۱۰ درصد بیش از سایر انواع چای های برداشت شده در سایر فصول می باشد.

 

چای سرگل

خاصیت چای سرگل

  • آنتی اکسیدان بالا
  • رقیق کننده خون
  • کاهنده کلسترول
  • کالری پایین
  • رفع التهابات
  • رفع کننده خستگی
  • تقویت تمرکز
  • محافظت از کلیه
  • پیشگیری از پارکینسون

 

چای سرگل

برای خرید چای سرگل از چه زمانی می توان اقدام کرد؟

برگ های سبز چای جهت تهیه این چای با مساعد بودن شرایط در هفته اول الی دوم اردیبهشت برداشت شده و آماده تولید می شوند. بنابر این با توجه به تازه بودن چای این زمان مناسب ترین زمان جهت خرید چای سرچین یا سرگل می باشد.

 

چای سرگل

خرید عمده و جزئی چای سرگل ۹۸

تقاضای بازار را می توان به دو دسته خریداران عمده و خریداران جزئی تقسیم کرد. با توجه به افزایش حجم سفارشات خرید چای بهاره سرگل در سال ۹۸ خرید اینترنتی تا حد بسیاری از هزینه ها کاسته و ارسال مستقیم و بی واسطه چای را برای تمامی متقاضیان فراهم نموده است.

 

خرید چای سرگل

قیمت خرید چای سرگل

با توجه به افزایش نرخ ها در بازار پیش بینی می شود که قیمت خرید چای نیز افزایش یابد، اما برای داشتن قیمت واحد در سطح کشور مرکز چای ایران همواره همراهتان بوده و چای سرگل ۹۸ با بهترین قیمت خرید عمده و جزئی در کنار سایر انواع چای طبیعی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com