خرید چای سبز

خرید چای سبز اصل و درجه یک شمال

خرید چای سبز اصل و درجه یک شمال از طریق فروش اینترنتی و فروش سنتی در بازار ایران در حال انجام است. قیمت خرید عمده و کیلویی چای سبز شمال را حتما از مراکز فروش معتبر دریافت نمایید تا نرخ واحد و ارزان تری را به شما ارائه نمایند. تفاوت چای سبز ایرانی با نمونه خارجی در چیست؟

خرید چای سبز

چای یکی از نوشیدنی ها متنوع با نوع متفاوت فرآوری است که سبب ایجاد رنگ، طعم و عطر متفاوت در آن گردیده است. چای سیاه بیشترین سطح تقاضا را در دنیا و پس از آن خرید چای سبز در رده بعدی قرار دارد. شاید نداشتن طعم و مزه خاص در این چای سبب مصرف کمتر آن و بیشتر جنبه درمانی قضیه گردیده است، اما با این حال روند مصرف این چای در ایران در طی سال های اخیر روند رو به رشدی را داشته است و صنعت چای ایرانی در این زمینه پیشرفت خوبی را در جهت عرضه فله ای و بسته بندی این چای داشته.

خرید چای سبز

چای سبز چیست ؟

این چای همانند چای سیاه از برگ سبز چای اما تنها تفاوت در نوع تولید حاصل می شود. در این چای مرحله اکسیداسیون چای که سبب تیرگی و معطر شدن چای می شود حذف گردیده و سبب شده تا ماهیت و خواص موجود در برگ سبز چای حفظ و چای حاصله رنگ سبز و آنتی اکسیدان بالا و کافئین پایین تری را در خود داشته باشد.

خرید چای سبز

مراحل تولید چای سبز در کارخانه

 1. پلاس
 2. مالش
 3. حرارت
 4. خشک کردن
 5. سرت و طبقه بندی
 6. بسته بندی

خرید چای سبز

کیفیت خرید چای سبز شمال

 • زرین
 • ممتاز
 • شکسته
 • قلم
 • باروتی
 • خاکه

خرید چای سبز

چای سبز اصل و درجه یک را چگونه بشناسیم؟

برای شناخت این چای راه و روش های زیادی وجود ندارد. این چای به دلیل نداشتن رنگ و مزه خاص شناختش نیاز به ابزار آزمایشگاهی و افراد متبحر دارد. حال برای اینکه چای اصل و درجه یک را در اختیار داشته بشید خرید مستقیم از کارخانه و مراکز معتبر فروش در شمال می توانند همواره یکی از مطمئن ترین راه ها جهت رسیدن به اهداف شما باشند.

خرید چای سبز

تفاوت چای سبز ایرانی و چای سبز خارجی در چیست؟

امروزه چای های ایرانی قابل رقابت با نمونه های خارجی موجود در بازار هستند، با این تفاوت که چای ایران به شکل کاملا خالص و طبیعی روانه بازار گردیده اما در اغلب نمونه های وارداتی اعمال حذف تلخی و افزودن اسانس جهت از بین بردن تلخی و گسی چای صورت می پذیرد. تقاضا و استقبال خرید چای سبز ایرانی را امروزه در کشور های حاشیه خلیج فارس نیز شاهد هستیم.

خرید چای سبز

آیا مخلوط کردن چای سبز با دیگر چای ها و مواد صحیح است؟

این چای از آن دسته از چای ها است که نوشیدن خالص و بدون افزودنیش توصیه می شود اما افزودن موادی مانند : لیمو، زنجبیل، چای ترش، بهارنارنج، هل، به لیمو و… به شکلی طبیعی می تواند علاوه بر طعم دادن بهتر به آن به خاصیتش بیافزاید.

خرید چای سبز

خرید چای سبز اصل و درجه یک

امروزه خریداران همواره به دنبال خرید چای اصل و بدون افزودنی هستند زیرا دریافته اند که این چای ها خاصیت بیشتری را به دنبال داشته و از قیمت بهتری نیز برخوردار هستند. خرید چای سبز اصل و درجه یک شمال همواره به دلیل تازگی، خالصی و اعتماد از سلامت مورد توجه قرار دارد. سایت چای ایرانی با توجه به مستقر بودن در شهر چای ایران لاهیجان بهترین انواع چای شمال را به صورت تضمینی عمده، جزیی، فله و بسته بندی در سراسر کشور به صورت بی واسطه عرضه و پخش می نماید.

قیمت خرید چای سبز شمال

بسیاری از افراد از قیمت های گزاف چای سبز در بازار شاکی می باشند و بار ها اعلام داشته اند که تفاوت قیمت این چای با چای سیاه بسیار است در صورتی که این دو چای تفاوت قیمت فاحشی را از هم ندارند. جهت داشتن قیمت روز در هر زمان کافیست تا با ما در تماس باشید.

نام چای قیمت مصرف کننده (تومان)
چای سبز زرین 40000
چای سبز ممتاز 35000
چای سبز شکسته 1 22000
چای سبز شکسته 2 20000
چای سبز قلم درشت لیزری 30000
چای سبز قلم ریز لیزری 35000
امتیاز

 • Notice: Undefined index: wp_review_item_title in /home/irant579/domains/iranteaorganic.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/box-templates/default.php on line 103
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com