فروش چای سرگل

فروش چای سرگل بهاره ۹۸

فروش چای سرگل بهاره ۹۸ به صورت جزیی از ۲ کیلو و عمده از ۵۰ کیلو آغاز شد. چرا چای سرگل بهترین چای شمال نام دارد و مزیت خرید مستقیم آن چیست؟ مرکز مرغوب ترین انواع چای بهاره را در سطح کشور عرضه نموده که جهت فروش چای ایرانی ثبت سفارش و دریافت لیست قیمت می توانید از هم اکنون اقدام نمایید.

فروش چای سرگل

به طور کلی مرغوبیت چای را می توان در نوع چای، رایحه طبیعی، رنگدهی مطلوب و طعم آن خلاصه نمود. استان گیلان در ایران یکی از بزرگترین منابع تولید چای نام دارد. بیشترین نقاط چایخیز در این خطه وجود داشته و برداشت چای در آن با مساعد بودن شرایط در اردیبهشت هر سال آغاز می گردد. چای برداشت شده در این زمان با توجه به کیفیت بالای برگ ها به سرگل ملقب می باشد و فروش چای سرگل در این زمان به اوج خود می رسد.

فروش چای سرگل

چای سرگل بهاره چیست؟

با آغاز بهار برگ های چای نیز جوانه زده و در این حال بیشترین کیفیت را دارا هستند. به اولین چین چای و چای حاصل از آن سرگل (سرچین بهاره) اتلاق می شود. در این زمان بیشترین رایحه در برگ ها در جریان بوده و این حجم از رایحه ۱۰ الی ۱۲ درصد بیش از دیگر چای های برداشت شده در چین های بعدی است.

فروش چای سرگل

چای سرگل چه طعمی دارد و چه توصیه ای برای خرید آن می شود؟

این چای به دلیل خلوص بالا دارای تلخی و گسی خاصی است. با نوشیدن این چای کیفیت متفاوتی را تجربه خواهید نمود و در این رابطه مراکز فروش چای سرگل در شمال را برگزینید تا چای مطلوبی را دریافت نمایید.

  1. این چای را برای مدت ۱۰ الی ۱۲ دقیقه دم کنید.
  2. به ازای هر نفر یک قاشق چای استفاده نمایید.
  3. هرگز آن را در فلاسک دم نکنید.
  4. کتری و قوری چینی بهترین ابزار دم کردن چای جهت حفظ عطر و طعم بهتر می باشند.

فروش چای سرگل

مزیت خرید چای سرگل

  • کیفیت بیشتر
  • قیمت متناسب با کیفیت
  • استاندارد های لازمه
  • خلوص بالا
  • تولید سال

فروش چای سرگل

مرجع فروش چای سرگل لاهیجان

شهر لاهیجان مرکز مهمی در تولید چای طبیعی و سنتی است. مراکز متعدد تولید و فروش در این شهر قرار دارند که سبب شده اند تا به عنوان معتبرترین مراجع خرید و فروش چای در کشور و حتی سایر نقاط دنیا شناخته شوند. فروش چای سرگل سیاه و سبز در کنار سایر انواع چای ارگانیک فله و بسته بندی در این مجموعه در حال انجام می باشد.

فروش چای سرگل

فروش چای سرگل بهاره ۹۸

فروش چای سرگل بهاره ۹۸ به صورت تضمینی و صد در صد طبیعی به قیمت درب کارخانه عمده ای و کیلویی امکان پذیر گردیده است. شرایط خرید اینترنتی چای شرایط ایده آلی را جهت تهیه و تامین دست اول و بی واسطه چای فراهم نموده است

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com