چای لاهیجان

چای لاهیجان با بهترین قیمت خرید و فروش

چای لاهیجان با بهترین قیمت خرید و فروش و تنوعی از کیفیت در فروشگاه آنلاین چای ایرانی عمده و جزیی عرضه می گردد. انواع چای سیاه، چای سبز صد در صد طبیعی، سنتی، فله و بسته بندی را می توان از طریق این مرکز پخش سفارش و خریداری نمود. خرید اینترنتی چای با حداقل 2 کیلو خانگی و 50 کیلو عمده ای در این مجموعه قابل ثبت می باشد.

چای لاهیجان

چای لاهیجان

ریشه و قدمت پرورش و تولید چای در لاهیجان به قرن ها پیش باز گشته و اقلیم مناسب این منطقه سبب شد تا تلاش های فراوان فردی با نام کاشف السلطنه به نتیجه رسیده و با هدف استقلال و عدم خروج ارز از کشور کشت چای در نواحی و شهر های همجوار این شهر گسترش یابد. چایکاری و صنعت چای هم اکنون پس از سال ها فراز و نشیب پابرجا، اما حجم کم تولید سبب می شود تا سالانه با ورود چای از کشور های قدرتمند در این زمینه همچون هند مواجه باشیم.

چای لاهیجان با توجه به پرورش به شیوه ای کاملا طبیعی و تولید به دور از مواد شیمیایی مضر یکی از بهترین چای های دنیا نام دارد و نام این شهر به عنوان برندی نام آشنا تضمینی بر کیفیت و ارزشش می باشد. همواره برای خرید چای ایرانی این شهر بسیار مورد توجه فعالین قرار داشته و صادرات چای های لاهیجان هرساله بخش مهمی را در ارز آوری به خود اختصاص داده اند.

چای لاهیجان

ویژگی برتری بخش چای لاهیجان

 1. رنگ طبیعی چای
 2. رایحه طبیعی و بالا
 3. عدم استفاده از اسانس در چای
 4. عدم سمپاشی باغات چای
 5. نظارت شدید بر کیفیت چای ها
 6. تمرکز بر حفظ و افزایش کیفیت چای

چای لاهیجان

چرا چای سرگل بهاره لاهیجان ؟

به دلیل تازگی و شاداب بودن برگ های سبز چای در آغاز بهار و در جریان بودن انواع مواد مغذی و مفید در برگ ها لذا چای حاصله نوبرانه و از کیفیت سطح بالایی برخوردار است که به اولین برداشت و چای حاصل از آن چای سرگل می گویند. وجود پرز های بلند بر روی چای های پرورش یافته در لاهیجان سبب شده تا رایحه چای در برگ ها با درصد بیشتری در جریان و در نتیجه چای سرگل بهاره آن رایحه بالاتری را به نسبت چای های برداشت شده بعدی و سایر نقاط داشته و فروش بالاتری را تجربه نماید.

چای لاهیجان

بهترین قیمت خرید چای اصل لاهیجان

با وجود فاصله های موجود جهت جابه جایی چای ها و دست چرخیدن های متعدد لذا در مواردی شاهد کاهش و افت کیفیت و افزایش قیمت چای در بازار های مختلف می باشیم. برای دسترسی بهتر و ارائه قیمت واحد به تمام خریداران لذا عرضه و پخش مستقیم چای از طریق مجموعه چای ارگانیک ایرانی در حال انجام می باشد و چای لاهیجان با بهترین قیمت خرید و فروش به صورت اصل و مستقیم به متقاضیان در سطح کشور ارائه می گردد.

فروش عمده چای لاهیجان درجه 1

خریداران چای همواره در زمان خرید تهیه چای درجه 1 و اصل را در ذهن می پرورانند و اینکه یک فروشنده بتواند چای مرغوب و مورد نظر را به مشتری ارائه نماید علاوه بر افزایش سطح مشتریان می تواند سودآوری و فروش بالایی را تجربه نماید. بدین منظور فروش عمده چای لاهیجان در نمونه های چای ممتاز، سرگل، شکسته، قلم، باروتی و خاکه در رنج قیمت و کیفیتی مختلف از طریق مرجع تخصصی چای ایران در حال انجام بوده که فرصت ایده آل و مناسبی را در اختیار خریداران عمده ای چای در سراسر شهر های ایران قرار داده است.

چای لاهیجان

نمایندگی چای لاهیجان

وجود یک بستر و محیط مورد اعتماد جهت عرضه و فروش چای به شکلی مستقیم می تواند بازدهی خوبی را به دنبال داشته باشد، از این رو نمایندگی فعال اینترنتی چای توانسته تنوعی از طعم و مزه و رنگ را با عرضه چای های طبیعی پرورش یافته در ارتفاعات خوش آب و هوای شمالی و تولید شده در بهترین کارخانجات چایسازی لاهیجان، املش و… برای درخواست کنندگان فراهم نماید. در این مرکز نمایندگی می توان خرید جزیی و عمده را به آسان ترین نحو از طریق هر نقطه و هر گوشه از ایران تجربه کرد.

 • قیمت های ارزان تر چای
 • کیفیت بالاتر و حفظ خلوص چای
 • دسترسی سریع و رفع مشکل تامین سالانه
 • داشتن تنوع بالای محصول
 • کاهش هزینه و جلوگیری از اتلاف وقت
 • امکان سفارش خرید جزیی و عمده

از مزیت های برشمرده در این نمایندگی می باشند که جلب اعتماد بیشتری را برای مشتریان به دنبال داشته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com