فروش عمده چای فله

فروش عمده چای فله ایرانی

فروش عمده چای فله ایرانی از مرکز تولید چای در لاهیجان به سراسر کشور آغاز شد. خرید انواع چای فله ای در بازار چای ایران از متقاضیان بسیاری برخوردار است. اگر به دنبال تهیه و تامین دست اول چای اصیل و درجه هستید فروش عمده بهترین نمونه فله ای ارزان را با ما تجربه نمایید.

فروش عمده چای فله

ایران در زمره بزرگترین کشور های مصرف کننده چای در جهان قرار دارد و سال هاست که علاوه بر اینکه خود تولید کننده چای است اما واردات سطح گسترده ای از چای را به داخل بازار چای کشور با توجه به حجم بالای مصرف شاهد هستیم بنابراین فروش عمده چای فله در راستای خرید و بسته بندی بسیار حائز اهمیت می باشد.

 • انتخاب و شیوه درست چیدن
 • سرعت در ارسال برگ سبز چای به کارخانه
 • نوع منطقه پرورش یافته چای
 • شرایط جوی حاکم بر منطقه در طول زمان داشت
 • شیوه صحیح تولید
 • عدم استفاده از مواد شیمیایی
 • نوع چای به دست آمده
 • می تواند در مطلوبیت هرچه بهتر چای فله به دست آمده تاثیرگذار باشد.

در حوزه چای به دلیل مصرف و تقاضای بالا شاید بتوان دست های بسیاری را دخیل دانست که می توانند در کاهش کیفیت علی الخصوص در انواع چای فله تاثیرگذار باشند، لذا حتما این چای ها را از معتبرترین مراکز تهیه و خریداری نمایید.

فروش عمده چای فله

چای فله

به چای های تولید شده در کارخانه که به صورت مستقیم بدون بسته بندی در کیسه و یا کارتن های 10 الی 20 و.. به بازار عرضه می شوند چای فله می گویند که قابل لمس و مشاهده می باشند. این چای ها پایه و اساس خوبی برای بسته بندی و برند شدن و مصارف مختلف می باشند و در سطح کیفیت و درجه مختلف عرضه می گردد.

فروش عمده چای فله

اسامی چای فله ایرانی

 • چای زرین
 • چای ممتاز
 • چای شکسته
 • چای قلم
 • چای باروتی
 • چای خاکه

فروش عمده چای فله

فروش عمده چای فله

برای خرید چای فله مراجع و مراکز تخصصی چای در شمال ایران به عنوان منابع ارزشمند و مهمی محسوب می شوند که می توانند گزینه های بهتر و مطلوب تری را پیش روی متقاضیان قرار دهند. این مراکز علاوه بر فروش عمده چای فله در بازار داخلی در بخش صادرات چای ایران نیز محبوبیت خوبی داشته و می توان برترین چای سیاه و سبز را از تولید به مصرف با کیفیت بالا در اختیار داشت.

فروش عمده چای فله

خرید چای فله اصل بهاره

تا چه حد چای ایرانی را می شنایسید؟ آیا می دانستید که بهترین چای برداشت شده در طول سال چای بهاره می باشد. خرید فله ای چای در این زمان به بالاترین میزان رسیده و خریداران عمده برای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود سعی در تامین مرغوب ترین نوع چای در این زمان دارند. قیمت خرید رقابتی و ارزان می تواند در نتیجه نهایی و هرچه بیشتر درخواست کنندگان تاثیر مهمی داشته باشد لذا ارائه قیمت خوب می تواند در خرید و یا ممانعت از خرید فرد از جمله عامل مهم شناخته شود. فروش عمده چای فله اصل بهاره از نیمه دوم اردیبهشت هر سال آغاز می گردد و به فاصله هر 45 روز تا پاییز ادامه می یابد.

فروش عمده چای فله

مرکز فروش چای فله

استان گیلان به عنوان بزرگترین منبع تولید چای در ایران یکی از مهم ترین مرکز فروش عمده چای فله ایرانی به حساب می آید. اگر در هر شهری که باشید هم اینک با نوین ترین روش های خرید می توانید چای مرغوب و سالم را در حجم عمده تا به بالا و کلی در اختیار داشته باشید و درشغل و حرفه خود سودآوری بهتر و بیشتری را تجربه نمایید.

قیمت جزیی چای فله در سال 98

برای دستیابی هرچه بهتر به نرخ روز انواع چای توصیه می شود تا حتما با کارشناسان واحد فروش در ارتباط بوده تا با آگاهی هرچه بهتر چای درخواستی خود را خریداری نمایید.

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل فله 60000
چای سیاه ممتاز فله 50000
چای سیاه شکسته 1 فله 40000
چای سیاه قلم با چوب فله 35000
چای سیاه قلم بدون چوب فله 45000
چای سبز زرین فله 60000
چای سبز ممتاز فله 50000
چای سبز قلم کم چوب 40000
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com