فروش چای سیاه بهاره

نمایندگی فروش چای سیاه بهاره لاهیجان

فروش چای سیاه بهاره در فروشگاه چای ایرانی با مناسب ترین قیمت در حال انجام می باشد. نمایندگی فروش چای سیاه بهاره لاهیجان بهترین انواع چای درجه یک دستچین شده از کارخانه های چایسازی معتبر را در تهران و سایر شهر های ایران عمده و کیلویی عرضه می نماید. خرید اینترنتی مرغوب ترین چای فله اصل را همراه با ما تجربه نمایید.

آیا می دانستید که گیاه چای از جمله گیاهان حساسی است که با توجه به تغییرات فصلی برگ های آن تفاوت های مربوطه را جذب و در نتیجه با چای های متفاوتی به لحاظ قدرت رنگ و میزان رایحه مواجه هستیم؟ حتی برگ های رشد یافته در اتفاعات به لحاظ سطح کیفی بسیار متفاوت از برگ های رشد یافته در نواحی هم سطح یا جلگه ای هستند. تفاوت های حاصله را بیشتر می توان در نوع چای سیاه مشاهده نمود چرا که رنگ و رایحه این چای قابل درک و حس بوده و بیشترین عرضه و تقاضا را به خود اختصاص داده است.

فروش چای سیاه بهاره

چای بهاره چیست؟

در فصل بهار برگ های چای همانند دیگر گیاهان جوان زده و این جوان ها بیشترین میزان مواد مغذی را در خود نهان دارند. در گیاه چای این جوانه ها همراه با کرک هستند که سبب می شوند تا رایحه چای در آن محل تجمع یافته و در نتیجه بیشترین رایحه را در چای بهاره و بالاترین سطح کیفیت را در آن شاهد باشیم. چون این چای ها نتیجه برداشت در فصل بهار هستند با نام چای بهاره خوانده می شوند و فروش چای سیاه بهاره رایج ترین معاملات بازار چای ایران را به دلیل درخواست بسیار شامل می شوند.

فروش چای سیاه بهاره

زمان برداشت برگ چای در بهار

فعالیت برداشت برگ های سبز چای توسط چایکاران با مساعد بودن شرایط از انتهای هفته اول یا هفته دو آغاز شده و هر 45 روز یکبار مجدد انجام می شود، این زمان حجم فعالیت کارخانه ها نیز به اوج رسیده و همواره در تلاشند تا به لحاظ سطح کیفیت همیشه اعلا ترین و بهترین چای را به بازار عرضه نمایند و این حجم از تلاش را می توان در چای خوش رنگ و خوش رایحه به طور وضوح شاهد بود که به إتمام خستگی یک روز پردغدغه همراه با کسب خاصیت فراوان و بی نظیر می انجامد.

تفاوت چای بهاره با چای تابستانه و پاییزه

 • در قدرت رایحه
 • میزان رنگدهی
 • سطح کیفیت
 • ارزش قیمتی
 • میزان تقاضای خرید

فروش چای سیاه بهاره

فروش چای سیاه بهاره لاهیجان

تقاضای خرید و فروش چای سیاه بهاره لاهیجان با توجه به شناخت و تست آن توسط بسیاری از خریداران از زمان برداشت چای آغاز و تا پایان سال ادامه می یابد اما حجم تولید و تقاضای آن در بازار سبب می شود نتوان آن را در تمام فصول در اختیار داشت و این موضوع به معنای عدم کیفیت چای در برداشت های بعدی تابستانه و پاییزه نمی باشد. چای های سایر فصول هر چه از بهار دور می شویم قدرت رنگدهی بالاتری را دارا هستند و این یک ارجحیت برای آنان که رنگ چای برایشان در اولویت قرار دارد می باشد. با شرایط پیش رو امکان فروش چای سیاه بهاره در کنار سایر انواع چای سبز درجه یک و چای ترش ممتاز دلگان فراهم آمده و متقاضیان خرید کیلویی و عمده می توانند به صورت تضمینی خرید های خود را از طریق این مجموعه انجام نمایند.

نمایندگی فروش چای ایرانی (لاهیجان) در تهران

چای لاهیجان همواره در خرید چای ایرانی مورد توجه خریداران در سطح کشور قرار دارد. نمایندگی فروش چای لاهیجان تلاش نموده تا در تهران و سایر شهر های ایران اقدام به توزیع و پخش عمده چای اصیل ارگانیک نموده و جهت در دست داشتن بهترین چای می توان هماهنگی های لازمه را در این زمینه انجام نمود و با نرخ های دریافی رقابتی حاشیه سود مناسبی را برای خود رقم زد.

فروش چای سیاه بهاره

فروش اینترنتی چای بهاره اصل

فروش اینترنتی چای یکی از راه های ساده برای دست یافتن به چای تازه و تولید سال از مراکز تولید و فروش چای در نواحی چایخیز است که طرفداران بسیاری را نیز این شیوه به خود جلب نموده چراکه می توان به چای اصل و تازه با 100% خلوص و کاملا طبیعی بدین شکل با حذف واسطه ها و قیمت ارزان تر دسرسی پیدا نمود. فروش چای سیاه بهاره اصل را کیلویی، کلی، فله و بسته بندی برای تمام خریداران در این مجموعه فراهم و امکان خرید تنوعی از چای های خوش عطر و طعم ایرانی در کیفیت های مورد نظر به خوبی فراهم آمده است.

چه مزیت های در خرید مستقیم چای از طریق مجموعه فراهم شده است؟

 1. قیمت ارزان تر
 2. حذف واسطه ها و خرید دست اول
 3. ارسال و جابه جایی سریع سفارشات در سطح کشور
 4. امکان دریافت سفارشات صادرات چای
 5. امکان خرید خرده و عمده
 6. دریافت کیفیت بالا و مورد نظر
 7. امکان دریافت مشاوره و راهنمایی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com