خرید و فروش بهترین چای شمال

خرید و فروش بهترین چای شمال

خرید و فروش بهترین چای شمال لاهیجان سنتی، درجه 1، اصل و کاملا ارگانیک به صورت عمده و جزیی آغاز شد. خرید اینترنتی چای سرگل اعلا بهاره و انواع چای سیاه و سبز سبب شده تا در تهران و دیگر شهر های ایران چای شمال با کیفیت بالاتر و بهتری عرضه گردد. حال چگونه می توان از قیمت فروش بهترین مارک چای فله و برند مطلع شد؟

خرید و فروش بهترین چای شمال

محصولی همچون چای که مختص به نقاط خاص و از محصولات استراتژیک محسوب می شوند مرکزیت و هویت خاصی به آن منطقه به جهت خرید و فروش آسان تر و بهتر و اطمینان از کیفیت به مشتریان ارائه می نماید. از شهر ها و نقاط چایخیز در دو استان گیلان و مازندران می توان به : لاهیجان؛ لنگرود، آستانه، سیاهکل، رودسر، املش، چابکسر، رودسر، فومن، شفت، صومعه سرا، رامسر و تنکابن اشاره نمود. فصل بهار، پاییز و تابستان پویایی و فعالیت بالایی را برای کارخانه داران و چایکاران به همراه دارد و درآمد بسیاری از خانوار ها تنها از این راه تامین می گردد، بنابراین توجه و اهمیت به چای های شمال از اهمیت بسیاری برخوردار است.

خرید و فروش بهترین چای شمال

اسامی انواع چای تولید شده در شمال

  • چای سیاه سنتی
  • چای سبز نیمه تخمیری
  • چای سفید لوکس و صادراتی
  • چای دستی و محلی تولید شده توسط چایکاران

درجه بندی چای در شمال ایران

شکل ظاهر و کیفیت هر چای نشان از خصوصیات و ویژگی های بارز آن چای دارد. در مراحل نهایی تولید چای در کارخانه ها چای ها از الک های خاصی عبور می کنند که از هر سوراخ الک چای با سایز خاصی عبور و نام آن در این مرحله رقم می خورد. اسامی تجاری رایج چای های شمال بر اساس کیفیت و قیمت عبارتند از چای سرگل، چای ممتاز، چای قلم، چای شکسته، چای باروتی و چای خاکه

خرید و فروش بهترین چای شمال

معرفی بهترین چای شمال

بهترین چای شمال حاصل بهره مندی و استفاده شدن از تازه ترین و نوبرانه ترین برگ های سبز چای در بهار است که در اولین برداشت به دست می آید و از آن با نام چای سرچین یا سرگل یاد می شود. این چای خاصیت و کیفیت و رایحه بالایی داشته و همیشه مشتریان خود را دارا می باشد بنابر این گزینه مطلوب و خوبی جهت عنوان خرید و فروش بهترین چای شمال می باشد.

  1. دیر دم بودن
  2. گسی و تلخی به دلیل عدم دستکاری در چای
  3. رنگ زلال و شفاف پس از دمکشدن
  4. رایحه مطبوع و دل انگیز چای
  5. عدم استفاده از سموم شیمیایی در باغات
  6. عدم دخالت هر گونه مواد شیمیایی در چای و عرضه طبیعی آن

از جمله ویژگی های بارز انواع چای تولید شده در شمال ایران می باشند.

خرید و فروش بهترین چای شمال

خرید و فروش بهترین چای شمال

از آنجا که خریداران به دنبال تهیه و تامین بهترین چای در بازار چای می باشند لذا باید دید که سطح توقع از بهترین چای ها از نظر مشتری چیست؟ آیا رنگدهی، زود دمی یا رایحه چای ملاک است؟ امروزه واقعیت وجود رنگ و رایحه در چای های وارداتی بر مشتریان واضح و مورهن است اما با وجود چای شمال و فصول مختلف برداشت چای و مناطق مورد کشت چای می توان این تنوع را به شکلی طبیعی در اختیار داشت.چای های تابستان و پاییز رنگ بیشتر و چای های بهار رایحه بیشتری دارند ضمن اینکه چای رشد یافته در نقاط مرتفع رنگ بالا و در نقاط پست تر عطر بالاتری را دارا هستند. خرید و فروش بهترین چای شمال هم اینک به شکل مستقیم از کارخانه به دیگر نقاط کشور تنها از طریق ثبت سفارش قابل انجام و هیچ دغدغه ای را برای خریداران به دنبال نخواهد داشت.

چگونه می توان از قیمت فروش بهترین مارک چای فله و برند مطلع شد؟

هم اینک در نقاط شمالی مراکز فعال پخش و توزیع چای فعالیت دارند که در تلاشند تا همواره قیمت های نازل تر و کیفیت های بالا را در زمانی سریع در سطح کشور ارائه نمایند این مراکز همچون مرکز چای ارگانیک ایرانی می توانند شما را از قیمت فروش بهترین مارک چای فله و برند مطلع و راه های خرید چای های متنوع شمالی را برایتان فراهم سازند.

خرید و فروش بهترین چای شمال

خرید اینترنتی چای شمال

یکی از راه های آسان و هموار این روز های بازار چای خرید و فروش بهترین چای شمال از طریق اینترنتی می باشد که قیمت ها و کیفیت های دست اول و تضمینی را از سمت تولید کنندگان و مراکز فروش آن ها برای خریداران و متقاضیان به ارمغان دارد. خرید اینترنتی چای از طریق سایت ها و مجموعه های حاضر در نقاط چایخیز همچون لاهیجان می تواند دست اول ترین و بهترین کیفیت چای خالص و صد در صد طبیعی را عرضه و معرفی نماید که با توجه به بدون مرز بودن این تبلیغات مشتریان بیشتری را در داخل و خارج از ایران به جهت صادرات چای شمال به دنبال خواهد داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com