چای ایرانی و نمایندگی پخش بهترین چای در بازار ایران

چای ایرانی دارای انواع برند های ممتاز و کیفیت بالا می باشد که قیمت های ارزان و مناسبی را دارا هستند. تا چه حد با چای ایرانی و نمایندگی پخش بهترین چای در بازار ایران آشنا هستید؟ برای خرید و فروش عمده چای شمال ایرانی چگونه و از چه طریقی اقدام می نمایید؟

چای ایرانی

چای در زمره خرید روزمره ما ایرانی ها حتما وجود داشته و از کالا های اقتصادی با حاشیه سود بالا در سراسر دنیا در حال مبادله می باشد. موقعیت کشور ما شرایط ویژه ای را در زمینه خرید و فروش چای ایجاد نموده است چرا که از طرفی واردکننده بزرگ و از طرفی تولید کننده نیز هستیم که سهم تولید سالانه چای کفاف 26% از سهم بازار مصرفی را می نماید. شناخت درست و مدیریت صحیح در بخش چای ایرانی و حمایت هرچه بیشتر از آن قطعا نتایج مطلوب و رو به رشدی را برای این صنعت به دنبال خواهد داشت.

چای ایرانی

صنعت چای در ایران

قدمت این صنعت به یک قرن و اندی پیش باز می گردد که بذر و نهال چای از طریق تلاش های بی وقفه ژنرال کنسول ایران در هند ملقب به کاشف السلطنه در منطقه چارخانسر لاهیجان به نتیجه نشست و سپس به نقاط همجوار توسعه یافت. شیوه آماده شدن چای در کشور ما به شکلی سنتی و ارتدوکس است و چای های تولید شده کاملا سالم و به دور از اسانس و رنگ می باشند که اثبات سلامت آن روند فروش و تقاضای آن را چه در بازار داخل و چه در صحنه صادرات چای ایرانی افزایش داده است.

چای ایرانی

اسامی انواع چای ایرانی حاصل از گیاه چای

  • چای سیاه (بیشترین سهم تولید)
  • چای سبز
  • چای سفید (چای لوکس، گران و صادراتی)
  • چای دستی و محلی

معرفی نام های رایج چای ایرانی حاصل از درجه بندی در کارخانه

  • چای سرگل (سرچیت یا زرین) برترین کیفیت
  • چای ممتاز پرفروش ترین
  • چای شکسته بیشترین رقم در صادرات
  • چای قلم ملقب به چای خوش رایحه
  • چای باروتی بیشترین مصرف در صنایع تی بگ سازی
  • چای خاکه

اسم بهترین چای ایرانی چه نام دارد؟

با توجه به کیفیت بالای چای های شمال ایران و دوری از مواد شیمیایی لذا با قاطعیت می توان تمام چای های به دست آمده را از بهترین چای ها دانست. برگ های سبز برداشت شده در فصل بهار بالاترین میزان سطح کیفی و چای حاصل از اولین چین ملقب به چای سرچین (سرگل) به عنوان بهترین چای نام نهاده شده و چای ممتاز بهاره نیز در هر برداشت از پرفروش ترین های بازار چای ایران نام دارند.

چای ایرانی

نمایندگی پخش بهترین چای در بازار ایران

جهت دسترسی و توسعه و ترویج هر چه بهتر و بیشتر چای ایرانی، بستر نمایندگی پخش بهترین چای در بازار ایران فراهم و از این طریق چای اعلای ایرانی به شکلی راحت و با در صد خلوص بالا در اختیار مشتریان قرار می گیرد. در این نمایندگی می توان خرید های عمده و جزیی را تجربه کرد و به دور از تعدد واسطه ها می توان قیمت های ارزان تر و به شکل رقابتی تری را در اختیار داشت. نمایندگی چای ایرانی با استقرار در نقاط چایخیز توانسته ارسال و پخش مستقیم چای اصیل ایرانی را به سراسر بازار انجام و از این طریق رسالت خود را در تحقق و گسترش مصرف چای ارگانیک ایرانی محقق نماید.

خرید و فروش عمده چای ایرانی

امروزه فروشندگان با توجه به حجم بالای تقاضای خرید چای های تولید داخل دریافته اند که وجود تنوع و داشتن بهترین چای در سبد فروشگاه ها و قفسه ها می توانند محبوبیت بیشتری را کسب نمایند. برای خرید و فروش عمده چای سایت ها و مراکز مختلفی در حال فعالیت هستند اما وجود مراکز اصلی پخش در شمال می تواند در یاری رساندن به چای مرغو و اصل کمک شایان تری را نماند. مرجع تخصصی چای ایران در لاهیجان با داشتن کارشناسان خبره و مورد تایید توانسته گام موثری را در ارسال سفارشات عمده ای در سطح بازار شهر های مختلف و تاییدیه مرغوبیت چای های فوق داشته باشد.

چای ایرانی

صادرات چای فله ایرانی

بخش سود آور تولید هر محصولی را می توان به صادرات و ارز حاصل از آن نسبت داد. صادرات چای فله ایرانی رایج ترین بخش معاملات را برای تجار و بازرگانان با حاشیه سود بالا شامل می شود. با توجه به هم ذائقه بودن بسیاری از کشور های همسایه نسبت به چای ایرانی و علاقه به استفاده از آن لذا شرکای تجاری خوبی برای کشور محسوب می گردند. چنانچه از تجار و بازرگانان چای هستید جهت تامین دست اول و داشتن قیمت های مطلوب و ارزان چای صادراتی می توانید در هر زمان از طریق مراجع و مراکز معتبر در این زمینه اقدام نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com